Bajta ali blok?

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Ja to je pa drug problem, da nemores vse prepricati v te stevce in se potem se vedno nekaj deli. Poglej mi in vecina mamo stevce za vodo ze 10 let, pa sta predkratkim stevce namontirala se dva, pac moras pustit da dozori miselnost, al pa da se kaksna smrdljiva stara tecna rit stegne, tko pac je nimas kaj.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.530
113
Citat:
Uporabnik Simon_Vi pravi:
Folk, ki rad živi v mestu, ni bil nikoli v obmestnem kraju za več kot 14 dni.

Ja. Ker ne vejo kaj je luksuz ki se mu reče "za vsak pasji drekec se vsedem v avto in naredim najmanj 10 km v eno smer"?
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Ma glavn, da tam, kjer živiš, ni neprilagojenih čefurjev blizu.

Zgago delajo tako v mestu, kot na vasi.
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Citat:
Uporabnik jello pravi:
Ja. Ker ne vejo kaj je luksuz ki se mu reče "za vsak pasji drekec se vsedem v avto in naredim najmanj 10 km v eno smer"?

Tle se govori, kot da izven LJ dejansko ne moreš nič. Sem se preselil iz LJ v Trebnje in mi je precej bolj komot. Vso infrastrukturo imam peš v krogu 200m. Pa optiko v stanovanju tudi. Res ne vem, kaj je tako hudo. V LJ sem dejansko moral za vsak pasji drekec naredit n km po gužvi.
 

matix

Fizikalc
22. jul 2007
2.132
0
36
34
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Citat:
Uporabnik smoukar pravi:
Bruno laufa na muč. Me zanima, kir diskač ma že tako zgodovino?

Se še tepejo, kot so se pred 25 leti?
evil.gif


Se ne upajo več, ker jih Žuti ven vrže. Red Devil ko boš na vikendu javi, da ti razkažem Brunčka, ker vem da te zelo vleče tja.
smile-1.gif
 

suzica

hođa
21. jan 2011
1.914
0
36
47
PLANET ČVIČK
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Ma glavn, da tam, kjer živiš, ni neprilagojenih čefurjev blizu.

Zgago delajo tako v mestu, kot na vasi.

BASTA !!

No , v mojem okraju je nekaj čefurjev in niso v moji neposredni bližini..

imajo lepo postavljene bajte z lepo urejeno okolico in SO tudi zelo prijazni ljudje... govorijo zmerom in zelo dobro slovensko..skratka normalni ljudje in niso taki kot naprimer čefurji v litiji--kater samo čaka kdaj bo kja ukradel ali naredil kakšno zajebancijo...



Citat:
Uporabnik softi pravi:
otroc majo fulll velik dvorisce..igrahjo se z dreki in medvedi..al ap sami s sabo..
V ljubljani se pa ve da se otroci igrajo na igriščih posranimi s pasjimi iztrebki in odvrženimi mamilaškimi inekcijami...je bilo že po televiziji in se ne trudi zanikat !

Medvedov pa ni v moji okolici... če bi pa bil, bi ga pa že zdavnaj jagri odstrelili ... mogoče tudi jaz
grims-1.gif




Citat:
Uporabnik Numy pravi:
ksz

Mene je vedno zabavalo delati v blokih, vsem fantom sem naročil naj v nobenem primeru ne rečejo niti besede in ignorirajo ves folk.

Ja sj, nekaj časa to gre, ko pa vidiš da živijo zato da delajo zajebancije..ti pa film poči in se gre na na nehuman način biznis delat...



Citat:
Uporabnik brgo pravi:


Tle se govori, kot da izven LJ dejansko ne moreš nič. Sem se preselil iz LJ v Trebnje in mi je precej bolj komot. Vso infrastrukturo imam peš v krogu 200m. Pa optiko v stanovanju tudi. Res ne vem, kaj je tako hudo. V LJ sem dejansko moral za vsak pasji drekec naredit n km po gužvi.

Zdaj mi je jasno zakaj toliko sovraštva pri tebi glede ciganov in NIKOLI besede čez čefurje...jasno jasno..

pa še to povej kdo ti je ustreli v tvoj avto? Zdaj bi že moral vedet
grims-1.gif
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik suzica pravi:

Medvedov pa ni v moji okolici... če bi pa bil, bi ga pa že zdavnaj jagri odstrelili ... mogoče tudi jaz
grims-1.gif
A niso pred kratkim ustrelili enega medveda na Barju?
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Citat:
Uporabnik suzica pravi:
Zdaj mi je jasno zakaj toliko sovraštva pri tebi glede ciganov in NIKOLI besede čez čefurje...jasno jasno..

pa še to povej kdo ti je ustreli v tvoj avto? Zdaj bi že moral vedet
grims-1.gif

Ja ne vem, ti si me skušal prepričat, da so pri nas sami čefurji in da so mi oni ustrelili avto
hysterical-1.gif


Sicer pa tudi v LJ čefurji strelajo v luft in še kam drugam.