Avtodom!

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.274
2.268
113
Jaz sem bil lansko leto Bretanija, pa leto prej Toskanske toplice, pa leto prej .....
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.312
1.180
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Si kaj objavljal oz. lahko kaj več napišeš?
Nisem nič objavljal, je pa bila to "klasična"tura, trajala je devet dni. Šla pa sva iz Ljubljane do Bihača, mimo Bosanskega petrovca in Mrkonjič grada do Jajca, potem pa naprej do Sarajeva. Iz Sarajeva pa potem do Mostarja in po dolini reke Neretve do morja. Vračala sva se po Jadranski magistrali, seveda s postanki. Prenočujem vedno v kampih kljub temu, da imam vse potrebno v AD.
Letos načrtujem nekje v maju Toskano, drugače pa čim več podaljšanih vikendov nekje na obali.
Ravno sedajle pa se odpravljam iskat kamper k prijatelju, kjer ga imam na zimovanju. Potem pa ga čaka servis in priprava na sezono!:cheer:
 

cresh

Fizikalc
2. sep 2007
1.137
6
38
Litija
A lohka vprašam kje najet AD dost ugodno in da je vse tko kot štima? Za prvomajske bi prvič probal it z AD na turo v Legoland in par dni še naokoli.
Je kak, ki je ugoden? Za družinopa da je lokacija Lj, okolica, zasavje, dolenjska, k ne bi ga glih šel iskat nekam na prekmurje.

Hvala
 

cresh

Fizikalc
2. sep 2007
1.137
6
38
Litija
Nič še :) . Ampak najbrž prvi dan direkt gor, prespat, nasl.dan ogled parka, pol pa najbrž it kam v Munchen, mal pogledat pa prespat in pol nasl.dan si ogledat Munchen, pa kak muzej, za nazaj pa pol še ziher Salzburg in pa še rudnik soli.
Ampak to je še v povojih, morm več info dobit.
Kak plan mate vi?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.569
277
113
Mi bi šli čez grossglockner, pa tam nekje prespali, pa pol naprej do legolanda, tam bi bili verjetno 2 dni... 1 dan park, 1 dan malo s kolesom kam okoli... za nazaj sploh še nismo razmišljali...

so pa karte kar drage za legoland... upam da so vredne.
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.372
155
63
Maš v Lego katalogu za otroka gratis ob nakupu karte za odraslega.

Velja za nemški in danski Legoland.
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.372
155
63
Res je.

Ne pozabi rezervirat kampa.

Mi smo lani hoteli v kamp na Danskem, pa brez rezervacije ni bilo možno, saj je bilo vse zasedeno. Pa smo bili tam začetek tedna, ko naj bi bila zasedenost nizka.

Kako je v Nemčiji ne vem. Če boš rabil kupon pa javi, lahko zrihtam.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.569
277
113
Nič še :) . Ampak najbrž prvi dan direkt gor, prespat, nasl.dan ogled parka, pol pa najbrž it kam v Munchen, mal pogledat pa prespat in pol nasl.dan si ogledat Munchen, pa kak muzej, za nazaj pa pol še ziher Salzburg in pa še rudnik soli.
Ampak to je še v povojih, morm več info dobit.
Kak plan mate vi?

sem zanc govoril z znancem, pa mi je bolj priporocil playmobile funpark. je otrokom precej bolj zanimivo, ker je vec igranja...