Avto šola....

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Danes okoli štirih, ko sem sem vračal iz PP, sem naletel na belega 206 z oznako avto šola. Po prvih metrih vožnje za njim sem opazil, da avto nenormalno vleče v desno v robnik....Inštruktor je ves čas popravljal volan v levo...(zelo opazno, vozilo je vijugalo po cesti cca dva metra levo in desno). Potem se tako nekaj časa peljemo in avto šola kar naeenkrat na polno po bremzi (brez razloga)....potem je spet sledilo vijuganje....precej nevarno....Potem sem na Brnčičevi uspel končno prehiteti...v zelo velikem loku.
Razumem, da je treba biti do AŠ obziren in razumevajoč, samo ne razumem pa inštruktorja, da je peljal kandidatko (sem videl, da je notri baba) na cesto ob najbolj prometni konici in brez osnovnega znanja. Če je potrebno kandidatu v kilometru vožnje po praktično ravnem delu, desetkrat močno popravit volan, da ni zapeljala na pločnik....je to res neprimerno. In tak voznik, brez vsakega občutka, bo kmalu samostojen na cesti...
bonk.gif
 

franci

Fizikalc
19. jul 2007
1.797
1
38
49
LJ
To je še v redu. Večkrat, ko se peljem po Brčičevi opazim, da to delajo tovornjakarji. Ko pa mim padem, pa vidim, al gsm na ušesu, ali pa model nekaj špreha preko CB.
 

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.190
10
38
Murska Sobota
Citat:
Uporabnik franci pravi:
To je še v redu. Večkrat, ko se peljem po Brčičevi opazim, da to delajo tovornjakarji. Ko pa mim padem, pa vidim, al gsm na ušesu, ali pa model nekaj špreha preko CB.
Ali pa spijo....
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
*sarcasm on* elvir, ne se sekirat. važno da ne vozi hitro/prehitro/dinamično. to bi bilo šele nevarno.... *sarcasm off*