Avto kamera , dashcam...

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik mercedes pravi:
Kakšno mnenje glede specifikacij tele kamerce ?

Se mi zdi kar ok..


lp


Ali lahko te kilometrske linke dodajas drugace, ker podre celo stran ... Ze zadnjic si dal en tak link... sedaj spet...
frown-1.gif




Lahko uporabis URL shortener >> https://goo.gl/lSveLV


Ali pa funkcijo za dodajanje povezave spodaj



Car DVR Ambarella A7 LA70 GS98C
 

afroC

Majstr
6. jun 2009
2.771
351
83
Naročen garmin dash cam 45 za 144 EUR, čez teden dni naj bi ga dobil. Odločilno je bilo, da je obroček okrog objektiva siv in ne oranžen, kakor pri 55-ki. Tako je zadeva še manj vpadljiva.
 

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.404
146
63
Evo jaz sem nabavil tole : GS98C

Časa za preizkus še ni bilo. Mi je pa vizuelno všeč. Specifikacije meni delujejo ok. v paketu je bila še gps antena ,čeprav je po opisu sodeč naj nebi bilo zraven.

lp
 
Nazadnje urejeno:

afroC

Majstr
6. jun 2009
2.771
351
83
Dobil 45-ko. Pozitivno presenečen nad majhnostjo. Danes jo bom na kratko stestiral...

@Jest: ali imaš morda težave s pregrevanjem in posledično ugašanjem? Na amazon.com je mnogo tovrstnih pritožb, v kratkem naj bi sledil update, ki naj bi odpravil težavo.

edit: odgovor na moje vprašanje sem našel tule: https://dashcamtalk.com/forum/threads/garmin-dash-cam-55.28194/page-2

Upam, da popravek kmalu pride, tudi 45-ka je zelo vroča že samo priklopljena na PC. Če ne bo popravka, jo lahko v 30-ih dneh pošljem nazaj...
 
Nazadnje urejeno:

afroC

Majstr
6. jun 2009
2.771
351
83
Prva test vožnja za mano, v 15 minutah se sicer ni izklopila, je pa zelo vroča.

Povpravek bo verjetno v smislu, da se ne bo več izklapljala, vroča pa bo še vedno.... vprašanje kaj to pomeni na dolgi rok.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik afroC pravi:
Prva test vožnja za mano, v 15 minutah se sicer ni izklopila, je pa zelo vroča.

Povpravek bo verjetno v smislu, da se ne bo več izklapljala, vroča pa bo še vedno.... vprašanje kaj to pomeni na dolgi rok.

Saj meni se ni med delovanjem izklopila... ampak sem nekajkrat ugotovil, da se ni sama zagnala ... in je ob vklopu bilo to obvestilo ... tako da se je morala pregreti med tem, ko je avto stal (imam tako zvezano, da je se eno uro po tem, ko ugasnem avto, pod napetostjo in snema ... )
 

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.371
302
83
se pravi se greje zaradi polnjenja, ker dvomim, da se greje zaradi porabe