Avto kamera , dashcam...

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik Jest pravi: (imam tako zvezano, da je se eno uro po tem, ko ugasnem avto, pod napetostjo in snema ... )
Jaz imam pa ta problem, da je vtičnica pod napetostjo tudi, ko je avto ugasnjen, tako da moram vedno iztikat, ko avto ugasnem, če pozabim ves čas snema.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Sem precej prepričan, da imaš pri varovalkah še kakšno prosto varovalko, ki je vezana na kontakt plus.
Išči pigyback fuse (par EUR), potem pa rabiš samo še kabel in zadevo lepo napelješ ob robu stekla do varovalk. S tem boš še vtičnico sprostil in pa še lepše bo.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Jest pravi:

Je stestirana ... Sedaj ni vec obvestila... in tudi ugasa se ne... Je pa sedaj en vecji problem... ker se niti ne prizge vec
grims-1.gif
...

Tako da gre jutri na servis v Sencur ...

Ravnokar sem jo oddal na servisu v Sencurju... je serviser menda preveril in je res "mrtva"
wink-1.gif
... tako da je oz. bo narocil drugo... in bo treba pocakati kaksen teden ali dva ...
 

afroC

Majstr
6. jun 2009
2.771
351
83
Jaz bom torej s posodobitvijo raje počakal, morda je ravno ta povzročila prezgodnjo smrt. Meni se med vožnjo ne ugaša (2 uri+), v mirovanju pa ne snemam. So kaj komplicirali, ker je nisi kupil v SLO?
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik afroC pravi:
Jaz bom torej s posodobitvijo raje počakal, morda je ravno ta povzročila prezgodnjo smrt. Meni se med vožnjo ne ugaša (2 uri+), v mirovanju pa ne snemam. So kaj komplicirali, ker je nisi kupil v SLO?

Glede na to, da je po nadgradnio bilo se cca. eno uro posnetega materiala, dvomim, da je to krivo ... Je pa seveda tudi to mozno... Zaenkrat nisem nasel, da bi se kdo pisal o tem...

GLede tega, da ni kupljena v SLO, pa niso nic rekli. Prilozil sem print racuna od Amazona, ki sem ga dobil v Amaoznovem profilu ... Itak jih pri nas zaenkrat se vedno nimajo ... tako da je niti ne mores kupiti pri nas. Pa se ko bodo, je rekal gospodicna, da bo verjetno samo po narocilu ... Nekaj kosov menda ze imajo v skladiscu ... cakajo menda se navodila za uporabo ...
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik Gonzo pravi:
Preveži vtičnico, ali naredi še eno dodatno zraven.
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Sem precej prepričan, da imaš pri varovalkah še kakšno prosto varovalko, ki je vezana na kontakt plus.
Išči pigyback fuse (par EUR), potem pa rabiš samo še kabel in zadevo lepo napelješ ob robu stekla do varovalk. S tem boš še vtičnico sprostil in pa še lepše bo.
Hvala.
zmaga.gif

Avto imam namen v roku dveh treh mesecev prodat-menjat tako da bom počakal na drugega, če bo v drugem isto pa bom upošteval vaše nasvete.
 

Horhe

Pripravnik
6. jun 2008
319
11
18
Sem se jo že namenil kupiti, pa vidim da bo treba malo počakati, da odpravijo težave.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Horhe pravi:
Sem se jo že namenil kupiti, pa vidim da bo treba malo počakati, da odpravijo težave.

Kot kaže sem pač samo eden izmed tistih uproabnikov Garminovih naprav, ki imajo smolo... Kot berem, sem sicer pri tej kameri zaenkrat bolj sam ... vem pa, da Garmin ne slovi ravno po neki kakovosti ali slabi kvarljivosti izdelkov... Sicer ko delujejo, delujejo OK ...
smile-1.gif
... in ni nekih vecjih stroskov s posiljanjem ali dostavo, ce je se v garanciji ...
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.297
2.395
113
še v SLO - ampak komaj
Jaz bi se na tvojem mestu zamislil. Oziroma ob nabavi kakšne tehnične naprave najprej preberi navodila za uporabo - zna biti, da se ti bodo stvari manj kvarile.
evil.gif
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik gr69 pravi:
Bilo je mišljeno kot šala.
nahrung002.gif


Upam, da si pa nisem priklical bad karme - DriveAssist 51 je "ne poti" - upam, da mi bo služil kot 765tka.
bonk.gif

Imaš pa čuden smisel za šalo. Verjetno ga samo ti razumeš.

off:
Samo tale Alter pa zadnje čase melje pa melje v nedogled
10.gif
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.931
8.975
113
EU
Pravi Alteraš po odpiranju embalaže najprej odvrže stran navodila za uporabo, ker tega ne potrebuje.
evil.gif
 

afroC

Majstr
6. jun 2009
2.771
351
83
Sam sem se odločil, da 45-ko takoj kupim, ker ima enostavno toliko koristnih funkcionalnosti, kolikor še nobena kamera, ki je trenutno na trgu. Sicer sem nerad beta tester, a bom tokrat zadevo požrl. Bomo videli kakšen bo cost-benefit...
 

Emaster

Guru
Izključen uporabnik
1. sep 2007
1.070
528
113
...v senci...
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Citat:
Uporabnik Jest pravi:

Je stestirana ... Sedaj ni vec obvestila... in tudi ugasa se ne... Je pa sedaj en vecji problem... ker se niti ne prizge vec
grims-1.gif
...

Tako da gre jutri na servis v Sencur ...

Ravnokar sem jo oddal na servisu v Sencurju... je serviser menda preveril in je res "mrtva"
wink-1.gif
... tako da je oz. bo narocil drugo... in bo treba pocakati kaksen teden ali dva ...

...si dobil novo? So zadeve porihtane???

Hvala.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Emaster pravi:
...in je upravičila nakup...si zadovoljen...?

Tudi sam razmišljam o nakupu pa sem firbčen...

Sem zadovoljen... za tak denar sploh... Sicer sem se vedno najbolj bil zadovoljen z BlackVue... predvsem, ker je se manj vpadljiva.... samo tam je cena se enkrat visja, ce bi sedaj vzel top model...