Audi S6 LED

Anonimnez

Zelenc'
9. sep 2007
13
0
1
Zanima me, kje bi lahko kupil LED diode kot so na novem S6.
Dal bi jih seveda na drug avto
grin1.gif


Še klik,
 

Sba

Pripravnik
18. avg 2007
225
1
16
LJ
K ste lih vsi off-topic.

Zanč sem videl 997T z vklopljenimi temi lučmi. Je svetil kt pr norcih. Je lih čez kucelj lezu, me je zaflešeral vse skp.

Sem pa 99% da sem nekje videl, da se tale reč prodaja tudi za ostala vozila, verjetno še iz časov MS. (Ali pa je bilo le isto vprašanje)
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
V mestu sem ze na enih 3 videl te luči. Lepo...

Samo je pa bad, si ubodes A5, imaš edini take luči na avtu (pa ostali lastniki a5tk), pol pa čez en mesec
začnejo te luči prodajat v vsaki trafiki in montirat na vse mogoče limuzine, ki premorejo teh par cm2 prostora...

Bad...
 

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.371
302
83
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
V mestu sem ze na enih 3 videl te luči. Lepo...

Samo je pa bad, si ubodes A5, imaš edini take luči na avtu (pa ostali lastniki a5tk), pol pa čez en mesec
začnejo te luči prodajat v vsaki trafiki in montirat na vse mogoče limuzine, ki premorejo teh par cm2 prostora...

Bad...

trafiki?
ni jih veliko ki bodo dali 120 ojrotov (cca SLO cena) za en komad
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Hondi pravi:

Citat:
Uporabnik malcomX pravi:

V mestu sem ze na enih 3 videl te luči. Lepo...



Samo je pa bad, si ubodes A5, imaš edini take luči na avtu (pa ostali lastniki a5tk), pol pa čez en mesec

začnejo te luči prodajat v vsaki trafiki in montirat na vse mogoče limuzine, ki premorejo teh par cm2 prostora...



Bad...




trafiki?

ni jih veliko ki bodo dali 120 ojrotov (cca SLO cena) za en komad




Pa daj ne se zabavat, folk daje po par k€ za styling, ne da nebi dali 240€...

Povrhu še pri kakem jarcu ko ti zmontirajo brezplačno in dajo še garancijo...



xsenon kiti stanejo po 200€, vsaki drugi klio že sveti z njimi...
 
Nazadnje urejeno:

Steve

Guru
13. avg 2007
9.675
1.597
113

Citat:
Uporabnik Hondi pravi:
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
V mestu sem ze na enih 3 videl te luči. Lepo...

Samo je pa bad, si ubodes A5, imaš edini take luči na avtu (pa ostali lastniki a5tk), pol pa čez en mesec
začnejo te luči prodajat v vsaki trafiki in montirat na vse mogoče limuzine, ki premorejo teh par cm2 prostora...

Bad...

trafiki?
ni jih veliko ki bodo dali 120 ojrotov (cca SLO cena) za en komad

za prave rižarje je to sitnica
grims-1.gif


sem zadnjič videl enega starinskega audija 100 z šarkijem, nobl krom trakci vsepovsod kje so našli oprijem in z temi lučkami spredaj
stupid-1.gif
 

Mark

Pripravnik
17. avg 2007
850
5
18
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Pa še vedno se najdejo ljudje, ki naročijo pri proizvajalcu orginalne in plačajo po celega jurja ali več...

hehe, dvomim da kdo kupi orginal pri rabljenem avtomobilu! Če že kupijo rabljene xenonske žaromete, ne pa nove na servisu!

Za Cliota stanejo orginal komplet xenon žarometi preko 1000€, samo žarnica Philips D2S je prek 200€
grims-1.gif


Me pa moti, ko si folk daje Xenon kite v žaromete s parabolo
10.gif
Nekaterim tak bliska, da ti nič ni jasno...Naj vsaj montirajo pravilno, oz preusmerijo luči v tla...

Jaz teh ledic še nisem videl na drugih avtih, kot audi... So pa lepe ja...
 

creep

Fizikalc
19. jul 2007
1.306
50
48
42
www.lampret.net
Citat:
Me pa moti, ko si folk daje Xenon kite v žaromete s parabolo Nekaterim tak bliska, da ti nič ni jasno...Naj vsaj montirajo pravilno, oz preusmerijo luči v tla...
Za parabolo so namenjene D2R žarnice, kar pa večini ni jasno in kupujejo kar na blef.
stupid-1.gif