Appoloti!

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.775
1.859
113
mirsi če pregledam tvojih 96 sporočil, dobim čuden občutek.. Eno samo pljuvanje čez policaje in redarje. Si ziher, da si primerno socializiran?
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.777
-215
113
Citat:
Uporabnik VanZ pravi:
mirsi če pregledam tvojih 96 sporočil, dobim čuden občutek.. Eno samo pljuvanje čez policaje in redarje. Si ziher, da si primerno socializiran?
Hvala, ker si šel brat vse moje poste. Upam da si tudi kaj razumel od tega kar pišem.
Ampak zanimivo, napišem da bodo policaji napisali poročilo, po katerem policaja ne bosta nič kriva, potem policaji napišejo točno takšno poročilo, ti pa to ocenjuješ kot pljuvanje čez policaje. Le zakaj?
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Citat:
Uporabnik mirsi pravi:
Citat:
Uporabnik VanZ pravi:
mirsi če pregledam tvojih 96 sporočil, dobim čuden občutek.. Eno samo pljuvanje čez policaje in redarje. Si ziher, da si primerno socializiran?
Hvala, ker si šel brat vse moje poste. Upam da si tudi kaj razumel od tega kar pišem.
Ampak zanimivo, napišem da bodo policaji napisali poročilo, po katerem policaja ne bosta nič kriva, potem policaji napišejo točno takšno poročilo, ti pa to ocenjuješ kot pljuvanje čez policaje. Le zakaj?

Ali obstaja kaksno zdravnisko porocilo, kjer je razvidno, da je otrok bil posprican s solzilcem?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.901
5.458
113
Nema brate
smile-1.gif
Kadija sudi...kadija tuži!
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.777
-215
113
Citat:
Uporabnik Guinness pravi:
Citat:
Uporabnik mirsi pravi:
Citat:
Uporabnik VanZ pravi:
mirsi če pregledam tvojih 96 sporočil, dobim čuden občutek.. Eno samo pljuvanje čez policaje in redarje. Si ziher, da si primerno socializiran?
Hvala, ker si šel brat vse moje poste. Upam da si tudi kaj razumel od tega kar pišem.
Ampak zanimivo, napišem da bodo policaji napisali poročilo, po katerem policaja ne bosta nič kriva, potem policaji napišejo točno takšno poročilo, ti pa to ocenjuješ kot pljuvanje čez policaje. Le zakaj?

Ali obstaja kaksno zdravnisko porocilo, kjer je razvidno, da je otrok bil posprican s solzilcem?
Tisti osumljenec pravi, da sta mama in otrok iskala zdravniško pomoč, torej če ne laže, potem poročilo mora obstajat.

Pa še nekaj je čudno, Ali policaji "osumljajo" ropa kar neznane sprehajalce, al sta ga policaja dobro poznala? In če sta ga dobro poznala, zakaj sta tako vneto in vztrajno zahtevala dokumente, ki jih osumljeni ni imel s sabo?
 

Horhe

Pripravnik
6. jun 2008
319
11
18
Citat:
Uporabnik mirsi pravi:
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Mal ti branje dela tezave. JE napisano da je bil en policist v resilcu kjer so mu nudili pomoc zaradi razprsilca... Glede na to da pise tudi da sta razprsilec uporabljala le policista je logicen zakljucek samo eden - en je bil nasprican.

Tudi ce bi domnevna zgodba udelezenca drzala - ce bi jaz izvlekel pistolo in bi mi jo nekdo skusal odvzeti (me prijemal zaroke ali kaj podobnega), bi nanj streljal. Tko da dvomim da je bilo kaj temu podobnega ker bi verjetno bil kdo tudi zadet. Problem ki se ga ne zavedate je ta, da policistova pistola ni edino orozje v sluzbenem vozilu. In da ob takem napadu ni dalec faza, ko se policist ustrasi ze tega da mu nekdo prtljaznik odpre na avtu.

Pa smo lahko vsi tu gor zdaj pametni kaj in kako ampak ko se nekdo ustrasi za svoje zivljenje (pa policaj gor al pa dol) postane nevaren. Tko da sta po svoje lahko srecna da je bil se tok priseben da je opozorilni strel izstrelil.
Policist je izrecno povedal, da je bil razpršilec uporabljen samo proti osumljencu. Mama pa trdi drugače Klik
Če pa že rečemo, da je lahko veter raznašal plin - potem lahko rečemo da je bil ogrožen tudi otrok - kar pa policija zanika.

Je tako kot sem napisal na prejšnji strani, policija je zgodbo priredila tako, da policaj ni nič kriv.

"plinski razpršilec" dejansko ni več plin ampak tekočina. Ko ti "posprejaš" dejansko pošpricaš, zato težko da bi veter kaj raznašal, razen če je bil zelo močan sunek.

Aya je pa to iz naravnih materialov - čili, tako da je primerno tudi za ekobio uporabnike
smile-1.gif
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Citat:
Uporabnik mirsi pravi:
Citat:
Uporabnik Guinness pravi:
Citat:
Uporabnik mirsi pravi:
Citat:
Uporabnik VanZ pravi:
mirsi če pregledam tvojih 96 sporočil, dobim čuden občutek.. Eno samo pljuvanje čez policaje in redarje. Si ziher, da si primerno socializiran?
Hvala, ker si šel brat vse moje poste. Upam da si tudi kaj razumel od tega kar pišem.
Ampak zanimivo, napišem da bodo policaji napisali poročilo, po katerem policaja ne bosta nič kriva, potem policaji napišejo točno takšno poročilo, ti pa to ocenjuješ kot pljuvanje čez policaje. Le zakaj?

Ali obstaja kaksno zdravnisko porocilo, kjer je razvidno, da je otrok bil posprican s solzilcem?
Tisti osumljenec pravi, da sta mama in otrok iskala zdravniško pomoč, torej če ne laže, potem poročilo mora obstajat.

Pa še nekaj je čudno, Ali policaji "osumljajo" ropa kar neznane sprehajalce, al sta ga policaja dobro poznala? In če sta ga dobro poznala, zakaj sta tako vneto in vztrajno zahtevala dokumente, ki jih osumljeni ni imel s sabo?

Aha osumljenec pravi, prica je pa njegova mama
hysterical-1.gif

Zgleden drzavljan, a je bila nedelja da se je ravno iz cerkve vracal?
stupid-1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.901
5.458
113
Citat:
Uporabnik mirsi pravi:
Tisti osumljenec pravi, da sta mama in otrok iskala zdravniško pomoč, torej če ne laže, potem poročilo mora obstajat.

Pa še nekaj je čudno, Ali policaji "osumljajo" ropa kar neznane sprehajalce, al sta ga policaja dobro poznala? In če sta ga dobro poznala, zakaj sta tako vneto in vztrajno zahtevala dokumente, ki jih osumljeni ni imel s sabo?

Sam so pa res retardi teli naši policajčki....

Vsako leto že več kot 10 let registriram avto...majkemi!

Oa me še vsakič ob kontroli prometa še za prometno prosijo.... Pa sej sam preverta registrsko pa jima etak vse tm piše...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.901
5.458
113
Ponavad se že takoj zjutri znesem nad ženo...pa pol čez dan nisem tok naddrkan pol... Tko da zato pomojem
grin1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.901
5.458
113
Sva se zmenila da mi daje razliko tko da nje ostane minimalc...prav da ne more zahodnega kapitalizma
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno: