Kam ven na žar/roštilj, ...

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.291
2.273
113
Torej, če se odločite, da greste ven na žar!, kam greste?
Jaz:
Ljubljana - Rožnik
Celje - Amerikanec.
 

bigMIKE

Majstr
19. mar 2012
1.258
150
63
Balkanski šopek:

Das ist Valter - Kranj, Škofja Loka

Gostilna Gruman - Lj -Trnovo

Sarajevski grill - BTC
 

kwa1

Fizikalc
12. jul 2013
432
33
28
Balkanski šopek:

Sarajevski grill - BTC
tale Sarajevski grill - BTC ni videl Sarajeva od daleč....si kdaj šel mimo in začutil vonj roštilja? :oops:



pa še na temo:

-valter škofja loka
-portal na zaloški
-pod rožnikom - čeprav kvaliteta niha
-gala žar v mariboru
-lačni kekec v kranjski gori
 

Ss304

Fizikalc
31. jul 2020
114
138
43
Deset v Pol na Litijski bil 1x...ni slabo za malce drugačno hrano...drugače zq resen žar pa CE Stari Pisker, pa PO Avio Pub..tako zq 1x na leto...pri žaru mam zmeraj občutek da boljše,bolj okusno jem doma,tako,da...ja,enkrat na leto preverim ponudbo po Sloveniji
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.031
316
83
Goriska
Deset v Pol na Litijski bil 1x...ni slabo za malce drugačno hrano...drugače zq resen žar pa CE Stari Pisker, pa PO Avio Pub..tako zq 1x na leto...pri žaru mam zmeraj občutek da boljše,bolj okusno jem doma,tako,da...ja,enkrat na leto preverim ponudbo po Sloveniji
Avio Pub LOL (včasih je bil ok, sedaj je kar nekaj ne omembe vreden več), Stari pisker tudi tako tako...
 
  • Všeč mi je
Reactions: zino

KarEn

Majstr
27. jan 2008
2.184
273
83
Avio Pub je že zdavnaj strmoglavil, edino cene so ne podvojili, ampak potrojili. Ni več vredno obiska, pa je včasih bilo. Z žalostjo...
 
  • Všeč mi je
Reactions: igi in urby20

dask

Fizikalc
21. sep 2023
200
198
43
Dino Grill Bled, v krožnem križišču, kjer se zavije proti golf igrišču Bled...
U, tole pa podpišem. Poleti sem jedel odlično teletino izpod peke, mularija pa dobre pleskavice. Smo bli mal skeptični glede na lokacijo in izgled, samo imajo kar "postrojenje".