Covid-19 Aplikacija za sledenje

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.938
8.988
113
EU
Moram zobozdravnici v drugo občino na puškomet stran.
Aplikacijo na Motorolo G1, Android 5, ne gre naložit. Preizkušeno.
Imam še Motorolo G2, Android 6. Gre naložiti na to verzijo, ker nimam gor Gugijev account.
Na čisto novi telefon M31 in Android 10, ne bi nalagal krame po nepotrebnem.
Torej, gre na Android šest za naložiti aplikacijo, da se ne matram z aktiviranjem acounta brez veze,
ali bom moral "ostatidoma" :evil:
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.576
685
113
toti Maribor
I

Izbrisan uporabnik 474

Evo, ponovno Slovenistan v vsej svoji veličini. Namesti da bi rekli, OK bom dal aplikacijo gor, stane me nič, vzame 2 min cajta in nato sploh ne veš, da imaš... Ne, treba je: jamrat, da na Nokio 3310 ne gre, da "jaz pri peezdi glupemu policaju nebom nič kazal", protizakonito, Musarjeva pravi, na telefon nebom dajal krame, (važno da je gor FB, IG in HD wallpaper changer), vom pokazal screenshot, si bom dal gor fejk aplilacijo...
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.797
-299
113
Ne, ne živim pod kamnom. Zanima me po katerem zakonu sem jaz brez sodne odredbe dolžan bilo kaj na telefonu kazat policistu? Vas naj hebejo, mene ne bodo.
Nisi nič dolžan kazat policistu.
Boš pa dolžan plačat kazen, ki ti jo nabil, če jo prostovoljno ne pokažeš, seveda če te policaj zaloti v drugi občini in ne pokažeš izjave, potrdila...(ki ga tudi nisi dolžan kazat), ki dokazuje da spadaš med izjeme glede prehajanja občinskih mej.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.905
3.026
113
Pa 2 dni je rabil da je našel nokio 3310 zaprašeno v enem predalu, v zadnjih 2 letih je pa zamenjal 3 telefone za 500+€.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.797
-299
113
Evo, ponovno Slovenistan v vsej svoji veličini. Namesti da bi rekli, OK bom dal aplikacijo gor, stane me nič, vzame 2 min cajta in nato sploh ne veš, da imaš... Ne, treba je: jamrat, da na Nokio 3310 ne gre, da "jaz pri peezdi glupemu policaju nebom nič kazal", protizakonito, Musarjeva pravi, na telefon nebom dajal krame, (važno da je gor FB, IG in HD wallpaper changer), vom pokazal screenshot, si bom dal gor fejk aplilacijo...
Da bi vlada rekla, ; "Aplikacija je prostovoljna, zato nimamo pravice pogojevat karkoli v zvezi z njo, saj pod temi pogoji smo jo tudi lahko dali na playstore" bi to tudi bi bil tudi Slovenistan?
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Focus in Gonzo

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.224
3.377
113
Imam samsung s20 tako da nič ne boli.

Samo omenjam butasta iskanja izgovorov s telefoni, ki jih že 5+ let ni uporabljal.Si ti že našel svojega ericsona t20?
T20 je luzer, v predalu je še NMT iz časov ko je bilo treba nametat na kupček 2500 DEM+. Takrat si bil ti še z dolgim smrklom iz nosa, še sploh nisi vedu kaj je to telefon. Tja najbrž aplikacija tudi ne gre.
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.353
1.733
113
Res ne vidim v čem je point tega nabijanja starih in nekompatibilnih telefonih.
Sej ni nikjer specificirana nobena izjema, ki bi ti v primeru da primernega telefona nimaš, ponujala "get out of jail free card".

Povsem vseen je a boste miličniku na vprašanje ali imate aplikacijo odgovorili z:

  • Ne.
  • Ne, ker nočem
  • Ne, ker aplikacija ne dela
  • Ne, ker pravice
  • Ne, ker nočem da mi kontrolirajo možgane prek 5G
  • Ne, ker imam samo Nokio 3310
  • Ne, zaradi fašistične vlade
  • Ne, (dodaj poljubno)
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.769
626
113
Tako kot je trenutno zastavljeno, če nimaš aplikacije, pač ne greš preko "meje". Karkoli več je mlatenje prazne slame.

Bolj pomembno vprašanje je, ali je ta izjema sploh legalna - diskriminacija ipd. Češ da si zaradi socialnih razmer ne moreš privoščiti telefona in podobne fore. Ker če bodo kdajkoli to izjemo črtali, kaj se bo zgodilo z morebitnimi kaznimi, izdani zaradi nje?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe in zakon

Floki

Guru
6. sep 2007
9.905
3.026
113
T20 je luzer, v predalu je še NMT iz časov ko je bilo treba nametat na kupček 2500 DEM+. Takrat si bil ti še z dolgim smrklom iz nosa, še sploh nisi vedu kaj je to telefon. Tja najbrž aplikacija tudi ne gre.

No potem pa najbolj da se na njega zgovarjaš, d av vsem tem cajtu nisi imel denarja za novega.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

jest5

Guru
18. avg 2007
25.302
-8.459
113
Češ da si zaradi socialnih razmer ne moreš privoščiti telefona in podobne fore.
Pa sploh niso potrebne slabe socialne razmere. Eni ne menjamo stvari, ki delujejo.
Recimo tašča ima še android 5 telefon(v svojem času je bil višji razred). Dela. Zakaj bi menjala?
Partnerka je do pomladi imela eno staro Nokio na tipke. Menjala za adroid zadevo , ker je crknila. Drugače bi jo imela še vedno.
Jaz imam kitajčka za 80€ :evil: in ga bom imel dokler ne crkne.