Covid-19 Antiwaxerji

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Saj, šteka ali dve čikov na dak litr kofeta pa še kaksen redbul. Za vikende hamburgerje in čevape s pomfrijem potem pa pametni da po cepivu umreš.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
themore.jpg




da bo še tukaj da ne bo kdo zgrešil ;)
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Evo, še ena prizadeta z realnostjo nepovezana antivaxx...khm...revolucionarka, Jelena Vidović Bjelkić iz Ajdovščine :bonk::nigladek::obesise:

Kdo je oseba, ki se spravlja na zaposlene v trgovskih centrih, gostilnah, restavracijah in na bencinskih servisih ter jih obtožuje, kako naj bi izvajali genocid nad prebivalstvom. Šlo naj bi za žensko iz Ajdovščine, ki redno snema in objavlja posnetke zaposlenih, ki le opravljajo svoje delo, ona pa jih zmerja ter jim govori, da izvajajo genocid.
Zaposleni, ki niso nič krivi, ampak le upoštevajo navodila nadrejenih, pa tako velikokrat naletijo na stranke (kot je ona), ki jih napadajo in nad njimi izvajajo verbalno nasilje. Na posnetku vidimo mladeniča, zaposlenega na bencinskem servisu, ki je nič hudega sluteč naletel na to žensko in bil deležen zelo grdega zmerjanja.

''Povej mi svoje ime in priimek, jaz imam tukaj moja pravila, dolžen si mi dokazati, da nimaš spolno prenosljivih bolezni,'' ga je spraševala ženska, nato pa nadaljevala: ''Dolžen si mi povedati ali si seksal, danes ponoči ... Kolikokrat? Ali si mogoče homoseksualec?''

Zaposleni jo je skušal ignorirati in ostati miren, ko ni prenehala in nadaljevala:

''Kaj delaš preko študenta? Starši nimajo denarja? Beži na ulico!''

 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.792
-247
113
Zakaj se pa nebi spravljali na študente, zaposlene v trgovinah in BS ipd. ?

Tisti zaposleni v trgovinah nam težijo, tisti, ki so se spomnili tega nam ne. In tisti, ki so se spomnili ga niso sprejeli niso oni krivi, Tisti ki so ga sprejeli ga pa niso po svoji volji, ampak na predlog tistih, ki so se ga spomnili.

:evil: :evil: :evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.763
361
83
Vipavska dolina
Jaz ne "podpiram" tega PCTja v taki obliki, ker se mi zdi fajn mimo. Sem tudi lani povedal svoje ko so zapirali majhne trgovine, centre pa puščali odprte...
ampak na kraj pameti mi ne pride, da bi šel pa se kregal z zaposlenim, če ti omeni tisto kar mu je nekdo predpisal. Če komu naj gredo taki tečnarit pred parlament, vanj žal ne bodo prišli.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in McGiver

tomi

Guru
1. sep 2007
17.993
9.114
113
39
MB
Zakaj se pa nebi spravljali na študente, zaposlene v trgovinah in BS ipd. ?

Tisti zaposleni v trgovinah nam težijo, tisti, ki so se spomnili tega nam ne. In tisti, ki so se spomnili ga niso sprejeli niso oni krivi, Tisti ki so ga sprejeli ga pa niso po svoji volji, ampak na predlog tistih, ki so se ga spomnili.

:evil: :evil: :evil:
Cestitam, najbolj neumen uporabnik na tabli, gladko prevzel vodstvo, cestitke.