Covid-19 Antiwaxerji

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.220
3.374
113


Antivaxer ji

Molim vas ko boga, da ne rinete v bolnico, če to fašešte.

Ker pol pa ne bo več palčkanja.
Molim te kot boga, razumi že enkrat, da dokler plačujejo zdravstveno zavarovanje imajo povsem enake pravice, kot igličarji. Aja to si ti, ti tega itak ne razumeš. :aplauz:
In najbrž tudi nikoli ne boš. ;)
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.342
3.432
113
Molim te kot boga, razumi že enkrat, da dokler plačujejo zdravstveno zavarovanje imajo povsem enake pravice, kot igličarji. Aja to si ti, ti tega itak ne razumeš. :aplauz:
In najbrž tudi nikoli ne boš. ;)
Nisi prebral članka.
Ko dosežemo 150 ljudi na intenzivni gre T pa pa.
Ne skrbi ti zame, jaz lahko koristim bolnico tudi v Daučland u.
 
  • Haha
Reactions: nemenabijat

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.220
3.374
113
Lahko se širokoustijo in T ukinejo v javni upravi, v bolnicah pa sigurno ne. Če ga uvedejo tudi tam in to furajo cel mesec ali več, jih je polovico preveč, ker očitno lahko manj ljudi naredi enako količino dela.

Zate me pa res ne skrbi, si zadnji na seznamu, za katerega bi se sekiral. :aplauz:
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

javr

Guru
6. dec 2011
1.606
1.065
113
Nisi prebral članka.
Ko dosežemo 150 ljudi na intenzivni gre T pa pa.
ne "ko", ampak "če", in to se ne bo zgodilo ker se ne sme, še posebej iz zadnjega sept. na 1.okt. Bodo pač za silo pokrpane predčasno nagnali domov. Kdor je bil kdaj v katerikoli od slovenskih bolnišnic, dobro pozna to prakso.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
vsak drugi dan prevoziti 47km + 12€ za test ni nobena svobodna izbira, nobena alternativa, to razume vsak razumen človek
Svobodna izbira je točno to, da se ti lahko povsem samostojno odločiš ali se boš testiral ali pa se boš cepil. Ampak v to, da se moraš pa odločat med tema dvema opcijama, si pa posredno res prisiljen v kolikor želiš nekako normalno funkcionirati v družbi za kaj se danes potrebuje izpolnjevanje PCT pogoja. In ker se ti zdi teh 47km + 12€ za test vsak drugi dan bolj ali manj nesprejemljiva alternativa, si se pač samostojno odločil za cepljenje.

P.s. a si pri pridobovanju vozniškega izpita tudi jamral, da si prisiljen v to ali si nekako sam sprocesiral dejstvo, da smo v takšnem sistemu, da vozniško pač potrebuješ, če se želiš z avtom vozit naokoli ter si se posledično povsem svobodno odločil za opravljanje izpita?
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.836
2.089
113
In ne samo to, se placat si moral tako ure za voznjo, kot izdelavo vozniskega dovoljenja na upravni enoti, se pred tem si moral narediti zdravniski pregled in prvo pomoc. In pa med drugim si se moral nekako tudi prisvaljkat do mesta, kjer te je cakal intruktor z avtom za voznjo. In tudi za vse to si moral placat. Sedaj pa pikica v rokico zastonj in tak kraval :)
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.606
1.065
113
P.s. a si pri pridobovanju vozniškega izpita tudi jamral, da si prisiljen v to ali si nekako sam sprocesiral dejstvo, da smo v takšnem sistemu, da vozniško pač potrebuješ, če se želiš z avtom vozit naokoli ter si se posledično povsem svobodno odločil za opravljanje izpita?
prisilno cepljenje nikoli ni bilo pogoj za opravljanje vozniškega izpita. Vsaj do 15.09.2021 ne.
 
  • Haha
Reactions: Matey

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.476
113
prisilno cepljenje nikoli ni bilo pogoj za opravljanje vozniškega izpita. Vsaj do 15.09.2021 ne.
pa bi moglo bit.
drugače pa, kolikor vidim, si zdrav, cepljen. očitno cepivo le ni tako smrtonosni zvarek kot si mislil. je mogoče, da si živel v zmotnem prepričanju?
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.852
3.371
113
40
Lj
Po moje se sploh noben politik ni zares cepil. Zdravniki pa itak kot praviš, rečejo kolegu daj me cepi in potem mal stran pošprica v rožo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: javr

javr

Guru
6. dec 2011
1.606
1.065
113
Po moje se sploh noben politik ni zares cepil. Zdravniki pa itak kot praviš, rečejo kolegu daj me cepi in potem mal stran pošprica v rožo.
tako je. Zato pa počivalšek raje blebeta o tem kako bo javna uprava s 1.10. z uvedbo PC (kar se nikoli ne bo zgodilo) za vzor vsem ostalim državljanom, kot pa da bi "za vzor vsem ostalim državljanom" že zdavnaj javno objavili PC-potrdila vseh v vladi, "strokovnih" skupinah in njihovih družinskih članov.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
tako je. Zato pa počivalšek raje blebeta o tem kako bo javna uprava s 1.10. z uvedbo PC (kar se nikoli ne bo zgodilo) za vzor vsem ostalim državljanom, kot pa da bi "za vzor vsem ostalim državljanom" že zdavnaj javno objavili PC-potrdila vseh v vladi, "strokovnih" skupinah in njihovih družinskih članov.
Tako kot je Poklukar okoli medijev skakal s QR kodo, za katero se je kasneje izkazalo da ni edina njegova "veljavna" QR koda, ampak uporabljajo neke testne kode, ki sicer lažno prikazujejo izpolnjen PCT pogoj :nigladek: ? Tip je očitno tak debil, da je mislil kako se noben ne bo spomnil poskenirati njegovo kodo. :bonk: