Covid-19 Antiwaxerji

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.465
857
113
NE vem, a je bilo to že kje objavljeno na forumu (poglejte videe).


Me čudi, da ji še noben ni "popravil" ksihta....
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.220
3.370
113
Kaj slišim, da so Antivaxer ji pripravljeni plačati 1000 eur za fejk cepljenje zdravnikom.

Mislim da eni so pa res nori.

In pol se čudimo zakaj je toliko "cepljenih" okuženih.

Baje naj bi bilo kar veliko število fejk cepljenih v Sloveniji.

No upam da mi moj vir da kontakt, da preverim kao enega ugodnega za 500 eur.
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko in Gavran

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.531
14.136
113
Ahahaha, kere legende so ti dohtarji. Če bi nasprotovali cepljenju, bi to delali zastonj tako pa dejansko podpirajo cepljenje ampak za dobrobit svojega žepa na mimogrede še malo izkoriščajo antivaxxerje, fcking priceless :aplauz:
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko in Konec

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
Ahahaha, kere legende so ti dohtarji. Če bi nasprotovali cepljenju, bi to delali zastonj tako pa dejansko podpirajo cepljenje ampak za dobrobit svojega žepa na mimogrede še malo izkoriščajo antivaxxerje, fcking priceless :aplauz:
ki to gledate? na fb? ker fb nimam brez prijave pa ne morem gledat.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.531
14.136
113
Ne, ne, te zadeve, ki jih komentiram (fake cepljenje), nisem našel na FBju, to so bolj kot ne ustna izročila :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko in zino

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
Zadnjič berem, da se je en narkoman xx-krat cepil namesto drugih, za 150 - 300 eur.

Pa me zanima, od kje pisočemu ta informacija?
- ali so mu na cepilnem mestu povedali, da so določeno osebo cepili xx-krat ?
- je verjeli narkomanu, ki mu je za 5eur povedal karkoli je želel slišat?
- si je novinar sam izmislil, da bi še malo udrihali po anticepilcih, kako glupi so, hkrati pa štel klike..

P.S. vidim da je cena poskočila že na 1000 eur, a pri 300 eur anticepilci še niso bili izgledali dovolj glupi?
Kaj mislite?
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko in Konec

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Vasi posti so samo dokaz in resen opomin, da je nacisticna nemcija res obstajala in kako je bil mozen vzpon nacisticne stranke pred 1940. Resno me skrbi, ker se zgodovina ponavlja v hudo enakem poteku.
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.217
2.034
113
SV SLO
Čist preprosto, kdor se noče cepit naj lepo podpiše papir da v primeru tezjega poteka bolezni in bolnisnicne oskrbe sam placa stroske zdravljenja.
Ja in potem imaš spet sto ljudi pred parlamentom, ki mečejo granitne kocke v zgradbo. Sicer pa se absolutno strinjam s tabo. Država nudi pomoč pri premagovanju covida v obliki edine znane oblike v obliki cepiva pa ga državljani nočejo na lastno željo. Raje fantazirajo zaradi par ml tekočine, kite zaščiti pred težko obliko bolezni. Kot, da živimo v srednjem veku.