Android Auto

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Zdaj dela b.p. in je res super udobna zadeva

Hermann, če prav razumem to zadevo, ko prideš v avtomobil, daš kontakt in vse ostalo naredi ta Wirelles modul? Nič ne rabiš potrjevat ali kaj podobnega torej si avtomatsko povezan? A to si naročil tukaj in čakal =>


Namreč kolikor sem gledal na trgu ni niti enega renomiranega modula ki bi ga naročil in da ga takoj odpošljejo? Vsi se čakajo?
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.186
5.732
113
Vse dela samo od sebe in telefon je lepo pospravljen.

Čakal sem pa tudi jaz skoraj 4 mesece...
 
  • Všeč mi je
Reactions: SpEkTr

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
75 EUR, gledam da je sedaj rok marca. A to se pošilja vse iz EU? Ni to kakšno Ameriško sranje?
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.744
112
63
75 EUR, gledam da je sedaj rok marca. A to se pošilja vse iz EU? Ni to kakšno Ameriško sranje?
Če te zanima, imam en AA wireless iz linka za prodajo. Samo stestiran, ga ne rabim, ker imam zdaj avto z AA wireless.
Ko sem ga naročil je bil še aktualen, ampak dobave zamujajo za cca 2-3 mesece.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.186
5.732
113
75 EUR, gledam da je sedaj rok marca. A to se pošilja vse iz EU? Ni to kakšno Ameriško sranje?
Pošljejo iz EU. Ni carine. Je pa poštnina, okrog 90€ navrže na koncu.

Danes sem sicer prebral, da naj bi tiste z marčevskim rokom dejansko pokrili marca, kar bo prvič do sedaj.

No pa tudi pri meni niso ne vem kako zamudili, januarsko dobavo so izpolnili februarja.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
No škoda, bi ga vzel od krimca ampak človek ni resen. Prvo ponudi potem pa ga vmes proda. Bom naročil direkt, konec koncev ga ne rabim nujno.
 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
486
-192
28
No škoda, bi ga vzel od krimca ampak človek ni resen. Prvo ponudi potem pa ga vmes proda. Bom naročil direkt, konec koncev ga ne rabim nujno.
Ne sedaj jokat. Sam si kriv, če si tako počasen. Človek se je ponudil, da prodaja saj nikjer ne piše, da mora ravno tebi prodat. Seveda se jih je ene par takoj zagreblo in kdor prvi pride prvi dobi. Če si tak doma pri babi potem je bolj žalost:valjamse:
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Zakaj bi pa bil počasen? A je to slučajno kakšna tekma? Morda sem iz drugega planeta ampak na žalost ali na srečo so mi pač jasne osnove poslovanja. Tiste najbolj osnovne ki jih verjetno razume vsak ki je ven iz osnovne šole. Torej če mi kdo nekaj ponudi potem zame ta ponudba velja dokler se ne odločim ali dokler ta človek ne prekliče ponudbe razen če je ta ponudba vnaprej časovno določena, kar pa v tem primeru ni bila. Sicer pa žal nisem vsako sekundo dosegljiv na forumu, je pa treba še vmes kaj naredit. A ti nisem že zadnjič rekel da te bom za sladke? Lahko poskusiva da vidiš kako sem tam hiter ko je res treba :valjamse: Sicer pa ne skrbi zame, ni bila storjena nobena škoda.
 

Borg

Fizikalc
25. jun 2020
486
-192
28
Zakaj bi pa bil počasen? A je to slučajno kakšna tekma? Morda sem iz drugega planeta ampak na žalost ali na srečo so mi pač jasne osnove poslovanja. Tiste najbolj osnovne ki jih verjetno razume vsak ki je ven iz osnovne šole. Torej če mi kdo nekaj ponudi potem zame ta ponudba velja dokler se ne odločim ali dokler ta človek ne prekliče ponudbe razen če je ta ponudba vnaprej časovno določena, kar pa v tem primeru ni bila. Sicer pa žal nisem vsako sekundo dosegljiv na forumu, je pa treba še vmes kaj naredit. A ti nisem že zadnjič rekel da te bom za sladke? Lahko poskusiva da vidiš kako sem tam hiter ko je res treba :valjamse: Sicer pa ne skrbi zame, ni bila storjena nobena škoda.
Zakaj počasen! Zato ker si že ene parkrat dokazal, da nisi ravno med najbolj brihtnimi. Zato, ker ti niso jasne najbolj osnovni pojmi poslovanja.
Kdor prvi pride, prvi melje!
Drugače pa imam jaz enega za prodat, ker mi je to itak kr neki...
UPS prodano.
Sorry ne me tepst :gorjaca:
Nisi resen :valjamse:
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Pa kdo bi tebe tepel? Že od malega so me učili da se na šibkejše ne spravlja, zato bi te samo vzgojno zlasal :valjamse:
 

matej1990

Fizikalc
14. feb 2020
468
110
43
Lahko si greta na privat pisat te vajine offtopic LOL smajlije.


Ima opcijo, da se prižiga/ugaša ko zazna bluetooth od avta tako, da ni posebnega problema.
Pa ti to dela ok? Meni AAW sveti ves čas belo, tudi ko se moj mobitel poveže z bluetoothom v avtu. In ja, imam v AAW nastavitvah izbran pravo bluetooth napravo (avto). Kot drugo pa predvidevam da ta start/stop funkcija potrebuje še dlje za AA zagon, saj najprej čaka na BT povezavo in šele nato sledi AAW povezovanje.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.186
5.732
113
Pa ti to dela ok? Meni AAW sveti ves čas belo, tudi ko se moj mobitel poveže z bluetoothom v avtu. In ja, imam v AAW nastavitvah izbran pravo bluetooth napravo (avto). Kot drugo pa predvidevam da ta start/stop funkcija potrebuje še dlje za AA zagon, saj najprej čaka na BT povezavo in šele nato sledi AAW povezovanje.
Najprej je nekako delalo, včeraj mi je nenadoma začel srat in se mi sploh ni povezal ali pa po parih sekundah prekinja. Na koncu mi je po nebroju restartov avtomobila, telefona in aawireless nekako uspelo povezat, ampak sem pri tem tudi izklopil start/stop funkcijo in zamenjal usb kabel s tistim, ki je prišel zraven aawireless. Bom videl, če bo zdaj kaj bolje.
 

komar89

Fizikalc
22. apr 2008
776
195
43
Meni deluje glasovno iskanje slovenskih ulica in imen na obeh mikrofonih, mi pa nikjer ne delujejo glasovni ukazi, tudi ne angleški:sprasujemse:
Evo, glasovno iskanje v google maps mi nehalo delat, ne najde nobenega naslova nič...zakaj, mi ni čisto nič jasno, zleda da sem nekaj zjebal v nastavitvah