Alter meet

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Raje ne bom govoril, da se nek zrel moški po netu zanima za moja jajca, ker me potem od ljubosumja dans verjetno ne bo spustila s sebe do jutra..:cool:

ajde, grem ogret avto, dost je bilo MB- ja za ta teden, žurplaci v mojem koncu čakajo..CE rula:aplauz::cheer:
Ti si stavil to tvojo levo jajčko. Si pozabil?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Car

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.326
5.845
113
pri taščici
A se ni tale motoroki ze poslovil z alterja?
Pa nobenega ne podim, samo se mi zdi da se bo ze drugic najedel zarecenega kruha. V precej kratkem času.
Mogoce pa kdaj zbere pogum pa.pride na public meet
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.321
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
ajde, grem ogret avto, dost je bilo MB- ja za ta teden, žurplaci v mojem koncu čakajo..CE rula:aplauz::cheer:

Kje ti v CE najdeš žurplace res ne vem. Taka žalost kot je v CE je ni nikjer po mojem..kje so časi ko je blo res tako, da nisi vedel kam bi šel, ker je povsod po mestu sekalo na polno, bab kot dračja itd...ampak dobro, takrat se še ti nisi rodil, ne moreš vedet (Bar Fly, Zamorec itd..). Aja bajduvej zakaj nikol ne vidim tvoje "zverine" ki jo opevaš? Večinoma videvam šipce v bimerjih..:sprasujemse:
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.496
9.200
113
Kje ti v CE najdeš žurplace res ne vem. Taka žalost kot je v CE je ni nikjer po mojem..kje so časi ko je blo res tako, da nisi vedel kam bi šel, ker je povsod po mestu sekalo na polno, bab kot dračja itd...ampak dobro, takrat se še ti nisi rodil, ne moreš vedet (Bar Fly, Zamorec itd..). Aja bajduvej zakaj nikol ne vidim tvoje "zverine" ki jo opevaš? Večinoma videvam šipce v bimerjih..:sprasujemse:
Očala si natakni, pa za Hot Wheelsi poglej po otroških igriščih. :evil:
Me pa tudi mene res zanima, kje so ti hudi žur placi v Celju.
 
  • Haha
Reactions: Janch

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Najdu!!! :cheer: :cheer: :cheer:

moska-usnjena-denarnica-green-wood-galeb-1080x1080.jpg


Gremo pit!!!
 
  • Ljubezen
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg in Kamele0N