Alter meet

motoroki

Fizikalc
30. maj 2022
518
95
28
Huhu, očitno si popolnoma falil poanto mojega sporočila a nič ne de, se zgodi tudi najboljšim.
Jp, saj vem, da ne dosegam forumskih standardov ne po cifri hp pod havbo avta, ne po zmogljivosti mojih motorjev in vožnje njih, po IQ količniku in poznavanju stroke še manj, vseeno bi prosil za odgovor, kot celjski redneck, kje se kvalitetno žura izven naše vukojebine-iz tvojih izkušenj mejbi? kje si torej bil s svojo družbo pretekli vikend? :zmaga::aplauz:
 
  • Haha
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.319
113
Moji cca. dve desetletji intenzivnega žuranja na tak in drugačen način sta za mano in se zdaj posvečam drugim stvarem. Žal je tako (ali pa tudi ne), saj določene stvari izjemno pogrešam (med drugim ravno avto scene) a so jih skozi čas počasi nadomestile druge, popolnoma drugačne a prav tako zelo zadovoljive stvari kot je recimo ukvarjanje z družino in podobne zadeve. Naslednja stopnička v življenju pač, če mene vprašaš. Na tvoje vprašanje kje se kvalitetno žura izven vaše vukojebine torej žal nimam odgovora, pretekli vikend sem pa obležal doma s covidom in 39+ temperature. Juhu-bruhu.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.319
113
Najlepša hvala a ni potrebe. Saj sem napisal, da so ene super zadeve nadomestile druge super zadeve zaradi česar nikakor nisem na slabšem, kaj (spet) nisi dojel? :p Občasno me sicer res malo nostalgija zagrabi ampak to je normalno.
 

dentex

Guru
20. sep 2007
2.676
581
113
Dejta se nehat pod = bavat loh pride, motoroki če bo tulu JIJ je kriv pa s kolesom pride, bo Car nadziral, če ma ta pravemroza tangice od Kamele0N k je obična pe derčina, kalbo bo gledu, da si prov porihtan =zvezan AndrejEnej pa če znaš ta prave dekline objavljat
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
aha-pol pa sočustvujem s teboj na vseh področjih.:jok::cool:
Taki k si ti so sami ostal pr mamicah, eni se iz takšnih al drugačnih razlogov s plenicami hebejo na pragu 40tih, ko se ti, verjemi mi, res ne da več tok k v 20tih, ti povem iz izkušenj. Jest pa po 40tem lohk primem svojo bejbo, pustim svoje praktično odrasle mulce doma in grem. Seks je pa tko kinky kot si smrkavci tvoje sorte niti sanjat ne upajo. Tko da sprejmi to kot življenjski nasvet. Ker, sej veš, vsak let si starejši, ne mlajši in hidravlika dela omejen čas. Tko da ti niti sočustvovat ne morš z mano, si premlečn.