Alter meet

motoroki

Fizikalc
30. maj 2022
519
97
28
Po nasvete ja, kaj si pa mislil? da bi se hodil na gerentološki forum hvalit s športnim avtom in dobro bejbo hehe..ti pa si za hece..če kaj, vas samo dražim, daleč od hvaljenja no..saj v vsakem postu dobim nazaj od vaših Tesel in bajt, tko, da nimam za burek v bistvu :p no, kar se tiče vožnje se pa lahk razpravlja, pa od mladih bejb tudi, tle pa ni konkurence pomoje :cool:
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.376
9.811
113
kod Džej-Zija
Ne razumem, s kakšnimi razlogi svojo veličino okupiraš z nami (pod)povprečneži. Kaj je tisto, kar te kar naprej vleče k nam? Ti je asistent kaj takega rekel? Oči? Manekenka? Kako se boš česa novega od nas naučil, če v vsej veličini že vse obvladaš? Ajde, razen vožnje z izklopljeno asistenco, da ti avto uide.
 
  • Haha
Reactions: sad

mistique

Guru
16. jun 2009
13.135
942
113
Emona / Carnium
V virtualnem okolju za tipkovnico močni, v realnem svetu pa ...
1701433605346.png
 

motoroki

Fizikalc
30. maj 2022
519
97
28
Ne razumem, s kakšnimi razlogi svojo veličino okupiraš z nami (pod)povprečneži. Kaj je tisto, kar te kar naprej vleče k nam? Ti je asistent kaj takega rekel? Oči? Manekenka? Kako se boš česa novega od nas naučil, če v vsej veličini že vse obvladaš? Ajde, razen vožnje z izklopljeno asistenco, da ti avto uide.
Saj sem ze v nekem zgornjem postu napisal, kaj me "fascinira pri "vas":valjamse:..med naštetimi je pa res en, ki je videl, s čim si(ne samo jaz) krajšamo čas med predavanji in prenašam sem njegovo mnenje, da ste tukaj v večini "pacienti", v kakšnem smislu prej nisem vedel, se mi pa svita počasi.:evil: