Covid-19 Ali se boste cepili proti covid-19?

ALi se imate namen cepiti proti COVID.19?

  • DA

    Glasovi: 162 65,9%
  • NE

    Glasovi: 84 34,1%

  • Skupaj glasov
    246

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
O ti ubogi revček, nad katerim se tak fašizem godi. Tako hudo, da si celo na vikendu občudoval sončne zahodke in božal vejico na vrtu.
Poslusaj, ko bo situacija normalizirana, ne bo treba nikogar vec zapirati v obcine ali regije. To, da pa zdrave in prebolele, ki imajo dokazajo imunost, zapres samo zato, ker imas take bolane ideje in to s privoscljivim nasmehom na obrazu, pa pac pase v druge case in kraje.
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.737
2.617
113
No, tako. Jest sem se pa zdej premislil in se ne bom cepil, ker sem dons tole dobil v kaslc. :valjamse: :bonk: :valjamse:
Zakaj se avtor vsaj ne podpiše, če je tak frajer. Če bi ga srečal, k mi je tole v kaslc tlaču, ne vem če ga neb kr naluftal. :gorjaca::gorjaca::gorjaca:


Poglej priponko 41149
Jaz sem mal zmeden. Potem nam ki smo bili že testirani cepivo ne bo škodilo ker smo itak že bili čipirani na testu al kaj?
 
  • Haha
Reactions: p4pe

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.147
5.569
113
20sk0ze1o3c61.png


Številke so iz
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.436
113
Čipirani pomeni cheap tjuning?
A to pol pomen da hitrejš tečem in bolj črno pokadim ko prdnem? Sprašujem za prjatla.

Načeloma drži, res pa da ti bolj ali manj ves čas tudi rumena sveti na armaturki. Se pravi, moč, ko je ne rabiš in kilavo kljuse ko jo zares rabiš.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.917
3.736
113
Ljubljana
hmpg.net
Ytbnd UNDER 50!, chockig pa za celotno populacijo, tudi tisti starejši od 50.
ČE bi vzečli podatek under 30 bi bil rezultat še boljši.

Statistika je k.urba, zmeraj se jo da zmanipulirat
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.092
6.479
113
Ytbnd UNDER 50!, chockig pa za celotno populacijo, tudi tisti starejši od 50.
ČE bi vzečli podatek under 30 bi bil rezultat še boljši.

Statistika je k.urba, zmeraj se jo da zmanipulirat

Kar se na primeru kovida zelo prekleto dobro vidi. Vsi manipulirajo z nami, vlada, voditelji, mediji, zgleda tudi nekateri delodajalci, ...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
darjan: Med drugim, vendar to kot samska oseba bolj težko načrtujem tako daleč, poleg tega bo verjetno tudi takrat "druženje" prepovedano :valjamse:

Bolj me zanima za druge aktivnosti, brez katerih je težje zdržat 3 dni...sprašujem pa zaradi tega, ker se (razen v otroštvu) sploh nikoli nisem cepil, saj se mi do zdaj tako ali tako ni zdelo potrebno

DODATEK K SPOROČILU: Pa to cepivo ščiti tudi pred t.i. novimi sevi, vsaj temi, ki so dosedaj znani? Britanski itd.
Po zagotovilih dr. Štruklja so cepiva učinkovita tudi pri teh novih sevih.
 

odranoel

Fizikalc
8. dec 2020
223
62
28
Tisti, ki so cepljeni, virus ne morejo prenašati na druge? Na NIJZ če se dobro spomnim piše da to še ni potrjeno, zdi se mi pa da se nekje prebral da to drži? Mislim da je bil portal Mondo.rs, sedaj pa ne morem najti tega članka, je kdo kje prebral da to drži?
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.403
4.507
113
Tisti, ki so cepljeni, virus ne morejo prenašati na druge? Na NIJZ če se dobro spomnim piše da to še ni potrjeno, zdi se mi pa da se nekje prebral da to drži? Mislim da je bil portal Mondo.rs, sedaj pa ne morem najti tega članka, je kdo kje prebral da to drži?
Čez stoletje bo nekdo napisal knjigo "Kako je oblastem uspelo s prehladom podjarmiti svet. Generacija idiotov."
 

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.029
1.258
113
Zdaj obstajata 2 moznosti. Ali se cepi dovolj ljudi ali pa smo vsako leto 8 mesecev v zaporu.

Menim, da bo tako, kot sem napovedal ze lani oktobra. Kdo bo cepljen, bo lahko sel na dopuste, gostilne, v lajf. Tako bojo prisilili folk, da se cepi. Jaz bi sicer med te dodal se prebolele za covidom za casa njihove imunosti.
 

Ted

Guru
8. sep 2007
1.682
576
113
Tisti, ki so cepljeni, virus ne morejo prenašati na druge? Na NIJZ če se dobro spomnim piše da to še ni potrjeno, zdi se mi pa da se nekje prebral da to drži? Mislim da je bil portal Mondo.rs, sedaj pa ne morem najti tega članka, je kdo kje prebral da to drži?

V osnovi trenutno ni neke razlike med tistimi, ki so cepljeni ali med tistimi, ki so Covid preboleli. Teoretično je možen prenos v kolikor dobiš virus v sluznico v nos/usta in bi tam virus dovolj dolgo preživel (preden ga imunski sistem potamani), da ga preneseš na nekoga tretjega. V praksi je to precej neverjeten scenarij, bo pa potrebno to še raziskati v kakšni študiji.