Covid-19 Ali se boste cepili proti covid-19?

ALi se imate namen cepiti proti COVID.19?

  • DA

    Glasovi: 162 65,9%
  • NE

    Glasovi: 84 34,1%

  • Skupaj glasov
    246

Ted

Guru
8. sep 2007
1.683
576
113
Zdaj obstajata 2 moznosti. Ali se cepi dovolj ljudi ali pa smo vsako leto 8 mesecev v zaporu.

Menim, da bo tako, kot sem napovedal ze lani oktobra. Kdo bo cepljen, bo lahko sel na dopuste, gostilne, v lajf. Tako bojo prisilili folk, da se cepi. Jaz bi sicer med te dodal se prebolele za covidom za casa njihove imunosti.

Drži, zato ne razumem najbolj ljudi, ki zavračajo ukrepe hkrati pa so proti cepljenju? Eno brez drugega ne gre :).
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.882
3.006
113
20sk0ze1o3c61.png


Številke so iz

Daj naredi sedaj še isti graf z gripo, ali pa daj na isti graf še koronarno arterisko srčno bolezen ki je bolezen za katero umre največ američanov na leto (40 tisoč manj kot jih je umrlo z covid19). vir je pa ista stran.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.244
-8.464
113
Tisti, ki so cepljeni, virus ne morejo prenašati na druge? Na NIJZ če se dobro spomnim piše da to še ni potrjeno, zdi se mi pa da se nekje prebral da to drži? Mislim da je bil portal Mondo.rs, sedaj pa ne morem najti tega članka, je kdo kje prebral da to drži?
Res je samo, da tega nisto še testirali.

Razni zarotniki in proticepilci pa so z mentalno gimnastiko iz tega potegnili, da virus prenašaš in to veselo serjejo naokoli
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.771
-203
113
Res je samo, da tega nisto še testirali.

Razni zarotniki in proticepilci pa so z mentalno gimnastiko iz tega potegnili, da virus prenašaš in to veselo serjejo naokoli
Bo prej držalo, da bodo zagovorniki ukrepov in vlada iz tega potegnili, da virus prenašaš, da bodo lahko ukrepe podaljševali v nedogled.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.244
-8.464
113
Bo prej držalo, da bodo zagovorniki ukrepov in vlada iz tega potegnili, da virus prenašaš, da bodo lahko ukrepe podaljševali v nedogled.
:valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse:

Kar sem jaz napisal že drži. Ker je "šef xyz je rekel, da ne more nič reči o prenašanju, torej vseeno prenašaš!!!1111!!!!!111" eno od glavnih orožji argumentacije anticepilcev.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.272
6.523
113
Jaz ne bi rekel, da s(m)o idioti, ampak ovce. Ni več hrbtenice, ni več "po mizi vdariti", samo kimanje. In to od jakih intelektualcev, do Jožetov ža šankom.

Jajc ni več.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.918
8.965
113
EU
Jp, hrvatom se bo smejalo, grki bodo pa tenko piskali s svojimi cepilnimi potnimi listi.
Ne smemo pozabiti, da je biti necepljen "normalno stanje v naravi". Tisti ki nima dobrega imunskega sistema, je logično da se bo cepil., vendar s tem preide na stran, (da ne bom preostro povedal in koga užalil), "invalidov", ker brez cepljenja ne more biti zdrav.
Cepjeni sedaj zahtevajo od "necepljenih" da se cepijo. Uvedli bi cepilne knjižice, s katerimi bi samo oni bili deležni določenih ugodnosti.
Kot v času stare Juge s Partijskimi knjižicami.

Tukaj že pridemo do tiste teme "bela krivda" (White guilt ), vendar bi jo tukaj imenovali "covid krivda".
Družba se vedno prizadeva, da bi invalide vključili v normalno okolje. Prilagajajo se stranišča, izdelujejo rampe za vozičke, piskala na semaforjih in podobno.
Cepljeni pa vsiljujejo nasprotno smer, da mi zdravi prestopimo k njim.
Kot bi invalid brez noge, zahteval od zdravega, da se vozi celi dan v invalidskem vozičku. Mogoče še da z berglami skače po pločniku na eni nogi. Slepec pa od zdravega, da hodi čez cesto z zaprtimi očmi in z belo palico.

Kako je AndY1 omenil, Grčija je za uvedbo cepilnih knjižic, ali temu podobno.
Podobno sceno nad "normalnimi" izvaja tudi LGBT druščina. Grčija ima za takšne otok Lezbos. Tam lahko organizirajo svoj kamp LGBT+Cepjeni. "Cepljeni" lahko imajo svojo kolonijo in pustijo nas normalne pri miru, da lahko gremo na Hrvaško :cool:
Cepiva niso enako učinkovita in bi lahko v kampu "pfezerji" imeli svojo kolonijo, "moderna" svojo, pa tudi "sputnjik" svojo kolonijo. Med sabo se nebi smeli mešati, zaradi različnega tveganja. Tukaj bi lahko med sabo eni druge neskončno utrujali z večnimi debatami, katero cepivo je boljše. Podobno kot imamo mi debate o tem, kateri procesorji so boljši, AMD ali Intel, Geforce ali Radeon... :rolleyes:

Januarja sem dobil obvestilo od Veterinarske zbornice Slovenije, za cepljenje pesike Brine proti steklini. Določen je datum cepljenja, pa tudi opozorilo, da ne bi slučajno zamudil roka, za en dan. To me je spomnilo , da bi lahko imeli "Covid zbornico", katera bi imela prek cepiva in dvakrat letno pošiljala obvestila o datumih cepljenja..vendar mi nismo psi.:evil:
 
Nazadnje urejeno:

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.318
9.690
113
kod Džej-Zija
Ne smemo pozabiti, da je biti necepljen "normalno stanje v naravi". Tisti ki nima dobrega imunskega sistema, je logično da se bo cepil., vendar s tem preide na stran, (da ne bom preostro povedal in koga užalil), "invalidov", ker brez cepljenja ne more biti zdrav.
Cepjeni sedaj zahtevajo od "necepljenih" da se cepijo. Uvedli bi cepilne knjižice, s katerimi bi samo oni bili deležni določenih ugodnosti.
Kot v času stare Juge s Partijskimi knjižicami.

Tukaj že pridemo do tiste teme "bela krivda" (White guilt ), vendar bi jo tukaj imenovali "covid krivda".
Drožba se vedno prizadeva, da bi invalide vključili v normalno okolje. Prilagajajo se stranišča, izdelujejo rampe za vozičke, piskala na semaforjih in podobno.
Cepljeni pa vsiljujejo nasprotno smer, da mi zdravi prestopimo k njim.
Kot bi invalid brez noge, zahteval od zdravega, da se vozi celi dan v invalidskem vozičku. Mogoče še da z berglami skače po pločniku na eni nogi. Slepec pa od zdravega, da hodi čez cesto z zaprtimi očmi in z belo palico.

Kako je AndY1 omenil, Grčija je za uvedbo cepilnih knjižic, ali temu podobno.
Podobno sceno nad "normalnimi" izvaja tudi LGBT druščina. Grčija ima za takšne otok Lezbos. Tam lahko organizirajo svoj kamp LGBT+Cepjeni. "Cepljeni" lahko imajo svojo kolonijo in pustijo nas normalne pri miru, da lahko gremo na Hrvaško :cool:
Cepiva niso enako učinkovita in bi lahko v kampu "pfezerji" imeli svojo kolonijo, "moderna" svojo, pa tudi "sputnjik" svojo kolonijo. Med sabo se nebi smeli mešati, zaradi različnega tveganja. Tukaj bi lahko med sabo eni druge neskončno utrujali z večnimi debatami, katero cepivo je boljše. Podobno kot imamo mi debate o tem, kateri procesorji so boljši, AMD ali Intel, Geforce ali Radeon... :rolleyes:

Januarja sem dobil obvestilo od Veterinarske zbornice Slovenije, za cepljenje pesike Brine proti steklini. Določen je datum cepljenja, pa tudi opozorilo, da ne bi slučajno zamudil roka, za en dan. To me je spomnilo , da bi lahko imeli "Covid zbornico", katera bi imela prek cepiva in dvakrat letno pošiljala obvestila o datumih cepljenja..vendar mi nismo psi.:evil:
Fak, kakšen bulšit egoizma v štirih odstavkih. :nigladek: Normalno stanje v naravi je tudi, da se ne cepiš proti ostalim stvarem, pa ni videti, da bi se upiral. Pravzaprav se lahko odpoveš vsem doprinosom napredka, saj to ni normalno stanje. Ko boš naslednjič rabil zdravniško pomoč, se spomni tegale "kozlanja" in se ji odpovej. Da te vidimo junaka. Pa ko boš star, ne zahtevaj, da družba poskrbi zate. Pojdi v gozd in in tam crkni od lakote. A veš, normalno stanje v naravi pa to.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.499
8.862
113
Ne smemo pozabiti, da je biti necepljen "normalno stanje v naravi". Tisti ki nima dobrega imunskega sistema, je logično da se bo cepil., vendar s tem preide na stran, (da ne bom preostro povedal in koga užalil), "invalidov", ker brez cepljenja ne more biti zdrav.
Cepjeni sedaj zahtevajo od "necepljenih" da se cepijo. Uvedli bi cepilne knjižice, s katerimi bi samo oni bili deležni določenih ugodnosti.
Kot v času stare Juge s Partijskimi knjižicami.

Tukaj že pridemo do tiste teme "bela krivda" (White guilt ), vendar bi jo tukaj imenovali "covid krivda".
Družba se vedno prizadeva, da bi invalide vključili v normalno okolje. Prilagajajo se stranišča, izdelujejo rampe za vozičke, piskala na semaforjih in podobno.
Cepljeni pa vsiljujejo nasprotno smer, da mi zdravi prestopimo k njim.
Kot bi invalid brez noge, zahteval od zdravega, da se vozi celi dan v invalidskem vozičku. Mogoče še da z berglami skače po pločniku na eni nogi. Slepec pa od zdravega, da hodi čez cesto z zaprtimi očmi in z belo palico.

Kako je AndY1 omenil, Grčija je za uvedbo cepilnih knjižic, ali temu podobno.
Podobno sceno nad "normalnimi" izvaja tudi LGBT druščina. Grčija ima za takšne otok Lezbos. Tam lahko organizirajo svoj kamp LGBT+Cepjeni. "Cepljeni" lahko imajo svojo kolonijo in pustijo nas normalne pri miru, da lahko gremo na Hrvaško :cool:
Cepiva niso enako učinkovita in bi lahko v kampu "pfezerji" imeli svojo kolonijo, "moderna" svojo, pa tudi "sputnjik" svojo kolonijo. Med sabo se nebi smeli mešati, zaradi različnega tveganja. Tukaj bi lahko med sabo eni druge neskončno utrujali z večnimi debatami, katero cepivo je boljše. Podobno kot imamo mi debate o tem, kateri procesorji so boljši, AMD ali Intel, Geforce ali Radeon... :rolleyes:

Januarja sem dobil obvestilo od Veterinarske zbornice Slovenije, za cepljenje pesike Brine proti steklini. Določen je datum cepljenja, pa tudi opozorilo, da ne bi slučajno zamudil roka, za en dan. To me je spomnilo , da bi lahko imeli "Covid zbornico", katera bi imela prek cepiva in dvakrat letno pošiljala obvestila o datumih cepljenja..vendar mi nismo psi.:evil:
Sej mi je smešno, ko eni na prvo žogo podpirajo app cepilne knjižice. Sam tole? Grem stavit, da si vsaj enkrat v tvoji zgodovini rabil medicino.