Covid-19 Ali se boste cepili proti covid-19?

ALi se imate namen cepiti proti COVID.19?

  • DA

    Glasovi: 162 65,9%
  • NE

    Glasovi: 84 34,1%

  • Skupaj glasov
    246

JakeOnBreak

Majstr
18. jun 2012
730
296
63
To je pa drugo. Iz tvojega zapisa je bilo razbrati, kot da poizkusno tajno cepljenje že poteka v Sloveniji.

To so te potem kar po hitrem postopku not povlekli in poslali na Dansko, glede na to, da si predvčerajšnjim še oddajal vlogo o namenu cepljenja v Sloveniji.

To so ti potem verjetno Sputnika vbrizgal?
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.200
3.181
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
To je pa drugo. Iz tvojega zapisa je bilo razbrati, kot da poizkusno tajno cepljenje že poteka v Sloveniji.

To so te potem kar po hitrem postopku not povlekli in poslali na Dansko, glede na to, da si predvčerajšnjim še oddajal vlogo o namenu cepljenja v Sloveniji.

To so ti potem verjetno Sputnika vbrizgal?

Tista vloga ni imela nobene veze... So se mi v DK "malo smejali", ko sem dal papir...
Nobenemu niso povedali, kaj smo dobili...
Druga doza pa, trenutna informacija, pri nas...
Še migam, roka me ne boli, v bistvu tako ali tako ne vem, zakaj taka panika...
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.325
-8.455
113
V bistvu je to čisto možno in se dogaja.(Verjetno je potem tudi zarota, ko nekoga piči čebela v nogo in dol pade od zadušitve. Kako???? Saj ga ni pičila v vrat :sprasujemse: )

Najverjetneje pa se je samo zmedel pred kamero.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.042
4.049
113
Mogoce kdo ve, po kaksnem kljucu se bo cepilo? Namrec, kdaj pride na vrsto nekdo, ki je star 88 let in ni v DSO?
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.336
950
113
Titograd
No, pol vas bodo itak kontaktirali, ko bo taka faza cepljenja, da bo ta populacija na vrsti. Do konca leta 2020 bodo itak cepljeni vsi v DSO, ki korone še niso preboleli ( takih je manj kot 10k še ostalo)
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1