Covid-19 Ali se boste cepili proti covid-19?

ALi se imate namen cepiti proti COVID.19?

  • DA

    Glasovi: 162 65,9%
  • NE

    Glasovi: 84 34,1%

  • Skupaj glasov
    246

hgard

Majstr
22. jul 2007
4.035
488
83
cepljenje.jpg
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.446
4.546
113
Super in zaradi njih delamo vse to, kar delamo, na koncu bodo pa še rekli, da naj se vsi ostali cepimo, da njim ne bo treba :bonk:
Saj točno to bo. Enako kot pri gripi kjer nabijajo kako bi bilo dobro cepljenje, potem pa prva fronta, ki sta zdravstvo in DSOji s porazno statistiko prostovoljnega cepljenja. Pri Covidu bo enako, če ne bo obvezen. In od tu tudi pridejo teorije zarote, če se nočejo cepiti niti tisti pri koritu z največ informacijami in največjo ogroženostjo.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.321
943
113
Titograd
V DSO se bo cepilo 20% varovancev in 11% zaposlenih... ostali pa so itak verjetno že preboleli covid in imajo vzpostavljeno celično in humoralno imunost
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.195
3.181
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Super in zaradi njih delamo vse to, kar delamo, na koncu bodo pa še rekli, da naj se vsi ostali cepimo, da njim ne bo treba :bonk:

Ni niti približno nobene šanse...
Si cca 250 dni v tujini? Ne? Pozabi, ne rabiš se cepit , ostani v krogu družine, prijateljev in tistih v lokalnem bifeju/gostilni, ki ne hodijo veliko na tuje... Preprosto...
Jaz, ker je pač moja služba taka, da sem zunaj Slovenije več kot pol leta, do tričetrt, pa - ja cepit, enkrat, test, pa še enkrat, pa test, pa test, pa za ziher še tretjič cepivo... A sem sam rekel in želel, da bi se tolikokrat cepil? Ne... služba je služba... Potem pa, če ti kaj ne paše, ko daš na vago, pa vidiš, kje je kaj... Pa se ne sekiram, ker vem, da doma, pa pri svojih in njenih starših, otrocih, prijatlih (in ostalih) noben ne bo - če bo reku moj tast, da sem jaz prinesel, ga...
Jupi, a ne? ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe