A4/5, Mazda 2...

mhmm

GIFtedALTER 08
22. jul 2007
2.370
0
36
Mhacda je zmagala na tem izboru, čeprav je mel Audi več glasov. To bi pa že lahk vedli.
grin1.gif
 

hooger

Fizikalc
5. sep 2007
1.974
15
38
Bled
Ne razumem, zakaj je potrebna taka panika. Ljudstvo je izbiralo med 21 avtomobili in izbralo 5 (naj)boljših. Meni se ne zdi nič narobe, da je zmagal (daleč) najdražji izmed njih. Saj so tudi Srbi izbrali Logan-a, pa si jo 3/4 folka ne more privoščit. Izbira se NAJ avto, in če že nekaterim ni NAJlepši, je pa vsaj NAJdražji.
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.946
760
113
Ce mene nekdo vprasa keri avto je NAJ v sloveniji in mu recem da je to A4/A5, bi dejansko pricakoval, da bi jih blo kaj na cesti. Ker ce se ze gremo po takih kriterijih, da je avto dostopen le parim % slovenske populacije, bi lahko tud R8 izbrali za naj avto. Tak pa smo z balkanskim razmisljanjem izbrali "najdrazji" avto.
 

hooger

Fizikalc
5. sep 2007
1.974
15
38
Bled
Kakorkoli obrneš, nikoli ne bo vsem prav. 1993 je bila izbrana BMW serija 3. In koliko je bilo takrat takih avtomobilov? Naslednje leto Meca razred C......Verjetno tudi teh ni bilo ogromno....

Sicer pa ljudje (glasovalci) ne izbirajo glede na dostopnost in ceno, ampak na lepoto... In ja izmed teh petih je Audi daleč najlepši
cool-1.gif
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.941
1.096
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik mitja pravi:
to katerih se več proda je pa bosa....
joj SJTV.....avtohiše so prisilili da so same kupile po 3-4 a4 da so se lahko sploh udeležili tega izbiranja...
Bova pogledala statistiko konec leta 2008. Ampak glede na rpetekle izkušnje, bo zmagal A4 (ki se ga je v najboljšem letu rpejšnjega modela prodalo 1200 kosov).
 

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.566
17
38
z ljudskim avtom sem mislil avto, ki ga normalen človek lahko kupi za vsakdanjo vožnjo in ga pri tem ni pretirano strah, da mu ga bodo ukradli. za audija pač tega ne morem rečt. je pa res lep, to priznam. pa pustimo prodajne številke. pač, v sloveniji ni takega standarda, da bi bil to avto leta, v nemčiji mogoče, pri nas pa ne. v bistvu ja, je večini slovencev všeč. to drži. ampak bolj malo ljudi ga bo vozilo. pri tem mene sploh ne zanima, kaj je všeč avtomobilskim novinarjem in na kaj drkajo v pisarnah.
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Citat:
Uporabnik markoman pravi:
z ljudskim avtom sem mislil avto, ki ga normalen človek lahko kupi za vsakdanjo vožnjo in ga pri tem ni pretirano strah, da mu ga bodo ukradli. za audija pač tega ne morem rečt. je pa res lep, to priznam. pa pustimo prodajne številke. pač, v sloveniji ni takega standarda, da bi bil to avto leta, v nemčiji mogoče, pri nas pa ne. v bistvu ja, je večini slovencev všeč. to drži. ampak bolj malo ljudi ga bo vozilo. pri tem mene sploh ne zanima, kaj je všeč avtomobilskim novinarjem in na kaj drkajo v pisarnah.

Pri teh tvojih kriterijih, bi bilo najbolje, da bi izbor za avto leta omejili na avtomobile, kateri stanejo pod 10k€... da si ga lahko 80% folka privošči. Aja... samo potem je pa problem, ker se bo folk bal, da mu havbe pa odbijačev ne poberejo dol ponoč... Spet ni vredu.
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.747
218
63
Citat:
Uporabnik Malecky pravi:
Mene zanima zakaj A4/A5? Saj sta drugačna avtomobila, drugačen čas izida, drugačne stranke blablabla...
To je res neumnost leta, da dajo ta dva modela pod isto streho.
Sem pa včeraj gledal Motorvision na DSF in so novega Twinga razglasili za "FLOP" leta 2007.
crazy1.gif

Nemško slovenski slovar: Flop, der, neuspeh
 

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.566
17
38
je pa novi twingo na auto motor in sport TV, zdaj auto mobil po novem, premagal swifta in novega fiata 500. vsi so imeli najmočnejše motorje. prepričale so jih zmogljivosti in seveda cena, medtem ko je bila optika seveda precej slabša kot pri fiatu.
novi twingo sicer (še) ni zgodba o uspehu, a mu želim, da to postane.
ne vem, jaz sem ponosen, da ga delajo samo pri nas za celo evropo (in svet). čeprav nisem naklonjen renaultom menim, da ima lahko lepo prihodnost. okej, ne more bit avto leta, ampak vseeno ...
 

hgard

Majstr
22. jul 2007
4.035
488
83
Ali je mogoče tiste ledice spredaj krmiliti posamično? Fino bi bilo napraviti efekt (trčeče svetlo v desno), ki bi ga vklopil kadar bi pripeljalal za kakšnega počasneža in mu dal vedeti naj se umakne s ceste.