Nakup ix35, CR-V ali CX-5?

Nitroo

Fizikalc
27. jan 2009
507
67
28
Podoben odnos sem doživel v A-cosmos... in zaradi tega je potem padel novi Mondeo namesto Mazde6. Kolega pa, ki je pri njih kupil mazdo, jih je preklinjal v tri krasne. dvakrat so mu uničili avto na servisu, enkrat so ga v pralnici zribsali, drugič pa posneli cel bok ob steber in potem poskusili zatajiti.
Če je servis za en drek, ni treba imena skrivat, povejte na forumu...
In še enkrat, ne hodit na A cosmos v Šiški... če že morate pojdite v BTC...
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.747
218
63
467716-post_slo.gif


hysterical-1.gif
 

andrejb

Jasnovidec 2008
9. okt 2007
948
0
16
Nardi se Pds, se prav folije, prikplop varovalk, stestirat sisteme, oprat avto, dela za 2 ure, drugač se to dela že ko avto pride iz ocarinjenja, največ je prenapotitev iz dilerjov do dilerjov in nazaj, če je tko je avto sam za pralnico in izdajo, cca 2 ure, pač računi leasing papirji, registracija, zavarovanje, gre čez v roku 2 urc plus predstavitev avta.
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Tako ja, Mazdo se kupuje in rihta v Gami BTC (žal je pa ličasrska samo na Cosmosu, kjer so res šalabajzarji), ali pa v Velenju, mogoče bi se še kakšen našel. Imam občutek da je bila tale CX 5 v tej temi kupljena v Kranju??? Tam se res naredi obvoz na 5km....servisirajte jo pa na Gami BTC...tudi če se je treba dalj peljat.
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.747
218
63
Da ne bomo delali krivice drugim salonom: avto je bil kupljen v LJ, v salonu, na katerega (očitno) leti največ kritik.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik IbizaDriver pravi:
Kia salon: prodajalci se ukvarjajo z (novo?) lušno prodajalko in ji kažejo posnetke na youtube. Ko končajo (po ene 15min, ko sem prevohal že vse avte), gre en zadaj, en ven na čik, ona lušna pa ima nekaj grozno za opraviti za računalnikom. Izkušnja iz par let prej: prodajalec nosi majico z napisom drugega (nemškega) avtomobilskega proizvajalca

Sestra se nekaj zanima za kio...kje so teli, da jih preskočimo?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.868
5.468
113
Najbrz KMAG v btcju...majo eno lustno okl kjere je cel cajt zivzav...ne velja pa to za vse prodajalce...mal se med avti sprehods pa te takoj kdo ogovori...najvecja faca je pa un nakonc na rabljenih
smile-1.gif


Pac si si sam kriv ce nisi komunikativen pa stojis v salonu ko lipov bog
grin1.gif
 

andrejb

Jasnovidec 2008
9. okt 2007
948
0
16
Igor je faca, no sej tm skor čist bliz njega pa jaz kampiram
wink-1.gif

Stiber, v Mb pejd v shoping, če ti mi nismo ok
wink-1.gif
 

dejk0

Pripravnik
25. apr 2009
835
21
18
Citat:
Uporabnik stankozaspanko pravi:
Pri Kržišniku lahko vidiš pa Mazdo, Kio in Suzukija vse na kupu ...
smile-1.gif

Ja pri Kržišniku imaš vse na kupu pa še odnos do strank majo taprav. No jaz imam dobre izkušnje. Tudi največji popust pri nakupu Mazde sem dobil tam... :)