A Torrenti izumirajo

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
Saj pod vplivom tega članka sprašujem. Shit, prebral sem prvih 5 strani pa se glih na šesti pogovarjate o temu. Verjetno bi vseeno tvegal. Maile imam vse backupirane, drugega pa ne uporabljam.

EDIT2:
Ni mi uspelo vzeti cenejše opcije preko TurboVPN, ne vem zakaj. Ko sem vklopili in šel v YT mi je samo napisalo da offer ni available. Zdej vprašanje zakaj, ali ker imam že naročen YT music preko slovenske strani? Bi moral dodati in odstraniti google račun (ekvivalent izpisa in ponovnega vpisa na telefonu)? Skratka ne vem, če kdo ve zakaj mi ni ponudilo opcije nakupa naj prosim pove.

EDIT3:
Zadevo sem kar kupil za vmesni čas. Košta me dodatnih 1,2EUR na 6 ki jih plačujem za Youtube Music, tako da skupaj pride do 7,2EUR. Bom preživel, če mi stvar ne bo ok bom pa skenslal. DEBILNO nad DEBILNIM mi je predvsem to da v naši vukojebini ni na voljo family planov da bi dodal ženo. Isto kot pri GPay smo v ODLIČNI družbi. Kaj da fak se dogaja z guglom ko pride do Slovenije?!

Note: Family plans are currently not available in Belarus, Iceland, Israel, Slovenia, South Korea, or Venezuela.

jaz sem imel isto samo yt music legalno (kaj pač to pomeni). Potem sem skenslal naročnino in šel preko vpn na indijski yt premium in sem dodal še ženo.

Res debilno, da prov siljo človeka, da hvata krivine...
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.695
67
48
Ničesar mi niso klošarji odgovorili v vsem tem času. Samo zaradi family plana bi si kupil nekje drugje naročnino, pa še ceneje bi bilo. Kakšen nateg.

Misliš, da meni ni omogčilo nakupa preko vpn ker sem že imel YT music legalno preko slovenije kupljeno?
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

seveda. saj ne smejo pustiti, da imas isto zadevo dvakrat placano.

odpres en xy email, samo za to zadevo. placas, uporabljas.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.652
1.576
113
Da se vam da drkat s tem za par € mesečno...pravi digitalni klošarji. Do zdaj so za digitalne klošarje veljali samo influencerji
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
Da se vam da drkat s tem za par € mesečno...pravi digitalni klošarji. Do zdaj so za digitalne klošarje veljali samo influencerji

family paketa v sloveniji legalno ne moreš imet...
evro tu, evro tam... pa si hitro ob 50€+ /mesec ja, eni smo žal taki klošarji, da nam tudi teh 50 nekaj pomeni.
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.695
67
48
Men se gre sam za family paket ker ne mislim vzet dveh naročnin da otrok gleda brez reklam na ženinem laptopu. Ne vem zakaj to ma en indijc k plača 2eur ne pa jaz ki plačujem 8. Briga me za znesek.
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.497
991
113
Da malo vidimo kje smo... :) A vam, ki ste uporabili VPN trik za YT ali Netflix naročnino še vedno vse dela ok?

Kaj, če si imel plačano Netflix naročnino regularno, pa bi zdaj sprobal VPN-naročnino, a to gre?
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Zaenkrat vse dela, turški Netlix cca. 2 leti pa pol, turški YT Premium dobre pol leta, filipinski Spotify pa tudi že nekaj časa. Zna bit edino problem ko mi poteče kartica, ki je vpisana na Netflixu, če sedaj kaj bol preverjajo.
 

motoristic

Fizikalc
18. avg 2007
1.309
18
38
Ljubljana
Netflixa ne moreš več registrirati brez smsa, ki ti ga pošljejo - in preko npr. turškega VPN ne gre več. Oziroma gre če pozmaš kakega turka da na njegovo cifro pošlje sms in ti on prepošlje verifikacijsko kodo :p
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.774
1.857
113
Za to obstajajo spletne strani, ki nudijo ogled prejetih SMS na lokalne številke. Odkar mi je potekla prvotna kartica, vezana na naročnino, si račun polnim s turškimi darilnimi karticami, kupljenimi na g2a.com . Polnjenje računa ni vezano na tvojo trenutno lokacijo, le na račun v isti valuti kot je sama kartica.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gonzo in sousis

motoristic

Fizikalc
18. avg 2007
1.309
18
38
Ljubljana
Amm vprašanje...a kdo ve a netflix sprejme plačilo z N26 (debit) mastercard? Meni nikakor ne rata (prav tako ne s paypalom, ki je vezan na n26).
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.607
6.355
113
netflix-memes.jpg
 

bla11111

Pripravnik
18. apr 2012
113
-2
18
Preko indijskega VPNja sem si uredil Youtube Premium.
Dela OK, ne znam pa nastavit, da bi se narocnina avtomatsko podaljsala vsak mesec.
Pod subscriptions je ni notri.