A Torrenti izumirajo

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
Je turška lira je kar padla, pred kakšnim letom je bil še okrog 6. Tudi YT Premium za celo familijo že pod 3€ :p

Je pa dejstvo, da za kakšne novejše filme v top kvaliteti je treba še vedno po pašnikih pogledat, čeprav imam Netflix in Telemachov VOD (HBO GO, Pickbox, CineStar Premiere Plus, AXN, ...).

Daj prosim razloži kako imaš yt premium za 3€??
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.775
1.859
113
Tako, da preko VPN skleneš naročnino v 'lokalni valuti'.
V Turčiji je trenutno 1,7€.

Capture.JPG
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.775
1.859
113
hmm, ok zanimivo.
In ti ne teži, da nisi v turčiji?
Ko sem spotify tako uporabljal je na vsake 14 dni jamral, da "sem predolgo na dopustu".
Ravnokar sem sklenil naročnino za YT premium v Indiji, deluje. 2 meseca je zastonj..
Bom sporočil, če bo kaj težilo. Netflix mi s turško naročnino deluje bp že dve leti.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
hmm, ok zanimivo.
In ti ne teži, da nisi v turčiji?
Ko sem spotify tako uporabljal je na vsake 14 dni jamral, da "sem predolgo na dopustu".
Turški Netflix po cca. 2 letih še nič ni jambral, ravno tako ne YT Premium zadnje pol leta. Se pa ne spomnim niti za Spotify, da bi kdaj imel probleme.

Da nisi imel slučajno free verzijo Spotifya, ki ima omejitev, da ga ne moreš uporabljat več kot 14dni v tujini brez da se pofočkaš "doma".
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
Turški Netflix po cca. 2 letih še nič ni jambral, ravno tako ne YT Premium zadnje pol leta. Se pa ne spomnim niti za Spotify, da bi kdaj imel probleme.

Da nisi imel slučajno free verzijo Spotifya, ki ima omejitev, da ga ne moreš uporabljat več kot 14dni v tujini brez da se pofočkaš "doma".

Evo pa sem probal preko indije. WTF, zadeva res dela:eek::zmaga: 2,7€/mesec za familiy premium pa še ženkico dodal med člane.

Ja spotify sem imel free verzijo. Potem je bil problem v tem ja.
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

dajte kak link do indi ali turske variante.
je vsebina potem lokalizirana? podnapisi?

hvala
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

mogoce se to: odpres acc, placas,.. potem na tv vklopis netflix. ali je tudi na tv potrebno kaj srackat ali pac prizges in dela?
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
dajte kak link do indi ali turske variante.
je vsebina potem lokalizirana? podnapisi?

hvala

Jaz sem samo za yt si zrihtal.
Predloge vsebin v yt so mi ostale od prej.
Vsa navodila ko sem izpolnjeval za premium so bila v slovenscini...

Netflix si delim z nekom iz tujine. Imava razlicne vsebine. Meni kaze kar je popularno v sloveniji...
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

vpn se gre. ni mi jasno kaj potem storiti na tv? samo log in? to je to?
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.775
1.859
113
Seveda brez težav z obstoječim računom oz. uporabniškim imenom.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Odvisno od storitve. Pri Spotifyu je pomembno, da je iz tiste države, za ketero hočeš pricing (in seveda enak pri vseh family memberjih). Za Netflix se ne spomnim, da bi bilo treba kakšen naslov vpisovat, važen je bil samo IP ob registraciji (vsebina pa se prikazuje glede na IP iz katerega trenutno gledaš, če gledaš iz Slo boš dobil to kar je na voljo za nas, če hočeš US/UK vsebino rabiš US/UK VPN med gledanjem, ...). Za YT imaš na google accountu sicer billing addres, ampak je kolikor vem irelavanten, samo vsi znotraj family morajo imeti istega. Jaz imam nastavljen nemški naslov zaradi nemškega playstorea (Google Pay, itd) in sem brez problema aktiviral in plačujem YT Premium po turški ceni .
 
  • Všeč mi je
Reactions: sousis

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.074
389
83
Eni se prodate za par evrov, potem se pa čudite, zakaj se politiki za milijone....
Pa ne obsojam, samo opazujem.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zaseka