a se bo prjel

MaverickT

Majstr
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
2.624
1
425
83
www.weekendwarrior.si
LoL, zakaj pa da nebi bili?
smile-1.gif
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik MaverickT pravi:
LoL, zakaj pa da nebi bili?
smile-1.gif

Na mobisuxu nisem bil ravno zazeljen... S streni Wja in tudi nekaterih njegovih takrat se najozjih sodelavcev, ki so prisotni tudi tukaj
smile-1.gif


Upam, da bo tukaj kaj bolje... in da so koncno tudi tisti najbolj zagrizeni spregledali
grin1.gif
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik MaverickT pravi:

Pravokator
smile-1.gif
. Nene, pomojem da si, če pa nisi bomo pa malo nakurili "najožje sodelavce" :p




Nisem pravokator
smile-1.gif
... le raje takoj direktno vprasam...



Saj imam se vedno nek obcutek, da je tam za vecino sranja kriv sam vrhovni W. ... Nekateri smo do tega prisli malo prej, nekateri kasneje, nekateri pa ne bodo nikoli do tega prisli
smile-1.gif
...



Upam, da bo tukaj bolje in da ne bo osebnih zamer... Na kaksno pivo bomo pa se sli skupaj
smile-1.gif
...
 
Nazadnje urejeno:

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Dobrodošel še z moje strani
cheer.gif




Ko si ravno omenil pivo, priložnost boš imel v soboto (glej temo 1. alter.si meeting resnice) ali pa na piknik konec septembra
wink-1.gif
 

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
Citat:
Uporabnik Jest pravi:

Saj imam se vedno nek obcutek, da je tam za vecino sranja kriv sam vrhovni W. ... Nekateri smo do tega prisli malo prej, nekateri kasneje, nekateri pa ne bodo nikoli do tega prisli
smile-1.gif
...


Se strinjam.

Dobrodošel tudi iz moje strani
cheer.gif

Sicer smo tam plesali kakor so drugi hoteli in ne nisem imel nič proti tebi a sem imel tudi jaz direktivo, da če vidim (link, whitemark,......) www.mobile.si, da se briše
wink-1.gif



Ne vem, če te je MWiper že kontaktiral za predlog, ki bi bil v obojestransko korist. Povprašaj ga in javi na PM kakšen se ti zdi
smile-1.gif



Obilico postov ti želim tukaj
cool-1.gif
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik logistik pravi:
Citat:
Uporabnik Jest pravi:

Saj imam se vedno nek obcutek, da je tam za vecino sranja kriv sam vrhovni W. ... Nekateri smo do tega prisli malo prej, nekateri kasneje, nekateri pa ne bodo nikoli do tega prisli
smile-1.gif
...


Se strinjam.

Dobrodošel tudi iz moje strani
cheer.gif

Sicer smo tam plesali kakor so drugi hoteli in ne nisem imel nič proti tebi a sem imel tudi jaz direktivo, da če vidim (link, whitemark,......) www.mobile.si, da se briše
wink-1.gif



Ne vem, če te je MWiper že kontaktiral za predlog, ki bi bil v obojestransko korist. Povprašaj ga in javi na PM kakšen se ti zdi
smile-1.gif



Obilico postov ti želim tukaj
cool-1.gif

Je MViper ze omenil... Sem komaj sinoci z dopusta, pa se se prebijam skozi vse skupaj
smile-1.gif
...
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.324
666
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik skorpy pravi:

Dobrodošel še z moje strani
cheer.gif




Ko si ravno omenil pivo, priložnost boš imel v soboto (glej temo 1. alter.si meeting resnice) ali pa na piknik konec septembra
wink-1.gif




Nisem znan verjetno zato, ker sem v zadnjem letu napisal samo en ali dva posta... prej so pa vec ali manj vsak moj post zbrisali
smile-1.gif
...



Do leta 2005 pa sem imel tam precej postov... a vecino bolj v tehnicnih forumih...



Na meeting resnice bi prisel... a imam takrat druge obveznosti (slikanje poroke).... Piknik pa je se dalec
smile-1.gif
...
 
Nazadnje urejeno:

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
mislim da bo nastal kr dober resn forum, tako vsaj kaže začetek.
 

Gaston

skeptik
19. jul 2007
890
2
18
Citat:
Uporabnik 01481 pravi:

Ko so vprašali Mujota v Bosni, če je njegova Fata še nedolžna je odgovoril: "Pola sela kaže da je, druga polovina da nije."
wink-1.gif






Včasih so pravili, da je Gaston > Jonas, če je temu res tako, potem Y, drugače pa kdo bi vedel.


hysterical-1.gif
Ta je pa dobra!



Če bi bilo to res, ne bi Crnkovič preko Jonasa zahteval izbrisa teme, ki sem jo odprl in za izhodišče copy/paste-al zapis z njegovega bloga.



Mi je pa ob temle spominu padlo na misel nekaj drugega. Zanimivo, da je bil takrat je bil MC precej manj razumevajoč za kopiranje, kot v primeru Mojce Mavec. Kljub povsem jasni navedbi od kod je tekst kopiran in linku do vira.

Ja, ko gre za klike in posledično denar v lastnem žepu, smo hitro nekoliko bolj ali manj načelni. Kakor pač pride prav...



Pa dovolj o tem.





Ave!
 
Nazadnje urejeno: