a se bo prjel

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
001.gif
027.gif
005.gif
019.gif
002.gif
023.gif
016.gif
021.gif
022.gif
005.gif
021.gif
006.gif
003.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.271
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik lost1 pravi:
Ubistvu ma tipo kar prav.
To da ima ona mod pravice je lih tok pametno kot bi jih imel ti
stupid-1.gif

Verjetno bi bilo bolj pametno ce bi bil admin Batate,malcom,...kdorkoli
hysterical-1.gif

V bistvu ji ne data niti priložnosti za izkazati se. ;) Zatreti v kali, ali kako se reče. Tu je največji problem nevoščljivost in "poskusna navidezna nedotakljivost", češ zame pa že ne veljajo pravila.
stupid-1.gif
Rad bi vaju videl, kot vestna moderatorja v kakšnem težjem podforumu, kjer bi hkrati upoštevala FAQ za vse in prenašala vse pacijente, ki gojijo zamere bodisi zaradi "ogrožanja" bivših deklet, ali nevoščljivih kvazikolegic.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Zdej bom mogoce koga uzalil,ampak tok slabo mi pa še negre da bi bil moderator
grin1.gif


Mam še prevec reallife-a
grin1.gif



Vsak ima sluzbo kot si želi,pa tudi ce je le to navidezna sluzba
grin1.gif

No,cifra je bil vseeno dober moderator,skrbel za red tako kot je treba,ni stiskal gumbkov po nepotrebnem kot nekateri.
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
sej delo moderatorjev ni da bi se vtikali v vsako temo ... za primer sem ti lahko jaz, ki se ponavadi glih v svojih forumih nisem v neke debate spuščal (razn zdaj ko sem MOD v čveku) ... dal sem nasvet ali pomagal ... vedno pa urejal stvari v ozadju brez, da bi vse to preveč odražalo na javnem delu foruma ... če komu kdaj kaj ne paše lahko mirne volje pošlje PM in se pomenimo ... zarad tega še ni potrebno nke vroče krvi ... moderatorji nismo tirani ... vsaj jaz nisem
smile-1.gif




smo prijazna bitja
cheer.gif
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
No saj tebe res nisem opazil v dosti forumih,samo s tabo se nekak ne poznam zato te nemorem "pohvaliti" oz. dodati k skupini kvalitetnih mod-ov.
 

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
Dejstvo je, da bolj ko si neopazen pri moderaciji manj se uporabniki pritožujejo nad tvojim delom.
Najbolj so bili vedno na udaru tisti, ki moderirajo najbolj obiskan forum.
Tako ali tako pa nikoli ni vsem prav.
 

matt

yeeeehaaaaw
20. jul 2007
866
0
16
A se bo prijel? Bo, če bodo debate na nivoju. Osebno na SLO sceni pogrešam forum, ki bi bil malo bolj strog do raznih spammerjev in osebkov, ki še vedno otepajo s tujim kurcem (preverjam cenzuro:) ) po koprivah (beri kešem svojih tastarih) in o RL nimajo razčiščenih pojmov.



LPM;
 
Nazadnje urejeno:

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
Pozdrav tudi z moje strani in hvala za povabilo.

Se mi je kar zdelo, da se nekaj dogaja, saj je na suxu čedalje manj udeležencev, kvaliteta postov pa tudi pada.



 
Nazadnje urejeno:

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.271
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik matt pravi:
A se bo prijel? Bo, če bodo debate na nivoju. Osebno na SLO sceni pogrešam forum, ki bi bil malo bolj strog do raznih spammerjev in osebkov, ki še vedno otepajo s tujim kurcem (preverjam cenzuro:) ) po koprivah (beri kešem svojih tastarih) in o RL nimajo razčiščenih pojmov.

LPM;

Saj to je problem. Eni bi radi manj spamerjev in sralcev..., drugi bi radi anarhijo. Spamarji odganjajo nespamerje.., moderatorji, pa spamarje.
 

Rikolus

Fizikalc
19. jul 2007
2.298
62
48
Mene se je ta forum že prjeu..... mi je bolj domač kot mobisux....
cheer.gif
 
Nazadnje urejeno:

Torque

Pripravnik
22. jul 2007
815
7
18
Meni tudi tale forum zelo odgovarja, ampak je pa nekej ... sux je imel veliko tem že za sabo, veliko uporabnih podatkov si lahko našel tudi za par let nazaj. Tukaj bomo pa to lahko našli šele čez...par let
grin1.gif