a se bo prjel

Group_Therapy

Dvojček št. 2
18. jul 2007
7.339
1
38
Prepovedan dostop! :)

Samo admini lahko gledate za vse
smirk-1.gif
 

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
Še večkrat ga bom.

Vsak se kdaj pa kdaj zmoči pardon zmoti.
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.300
1.061
113
no zdaj ko so se temperature ohladile... sem začel spet razmišljat....
in sem pogruntal.... da nočem da iz tega alterja nastane današnji sux...
kako to preprečit?? niam pojma... mogoče pa bi res blo pametno nastavit tako.. .da bi se lahko prijavil samo če te kdo povabi....

nočem da pritejo tečnobe zagrenjene iz suxa sem... zdaj je neko tako domače vzdušje tukaj ko nas je tak malo.... ali?

p.s.: mogoče pa moram počakat da se še bolj ohladi?
 

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
Tečnobe/zajedalci/neokusneži in ostali bodo v največji meri zatrti v kali. Vsaj trudili se bomo, da bo temu tako.
i.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
Kaj zdej ti je pa mal ego zrastel odkar imaš M znakec? c-c-c-c-c-c-c kaj bo s tabo.... ratala boš taka kot ynos če boš tako nadaljevala. Še enga alterjevca si najdeš s katerim bosta pametovala v kakem ljubezenskem threadu pa boš ista.
rolleyes-1.gif


Pazi da ti ta oblast ne stopi v možgane
stupid-1.gif

Spirit bolj si driskast, kot izbljuvki po salmoneli. Daj pusti ji moderirati. Ni krivo, da se ona vidi drugače v svojih očeh sedaj, ampak, da jo ti drugače gledaš, ker je na ablasti. Ne bodi otročji.


Drugače pa lep pozdrav vsem. :flower:
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
isti moderatorji , isti forum, vse bo isto verjetno. uporabnik skorpijonka pa je ze prej imela tezave z avtoriteto in uzaljenostjo, kaj bo šele zdaj. bolj žalost bo tole.
grin1.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
jest bi pa vam priporočal da umaknete oznake kot so M, A,.... vse barve itd....
zakaj?
zato, ker s tem odstranite neko drugačno obravnavanje besedil (napisanih od moderatorja ali pa admina) s strani uporabnikov.
Takoj ko se moderator ali pa admin spusti v kakšno diskusijo, se uporabniki začnejo vesti čisto drugače, če se kregajo z adminom kot pa proti navadnemu uporabniku (enostavno drugače prebirajo tekst, dont know why :S)....

sam ideja...
uf-1.gif
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Se strinjam. Sploh en evm kaj ej fora, da imate nick-name v nekih različnih podtonih modre. A na ta način si človek pumpa ego al kaj?? Mislim ... to je meni čisto mimo pa ravno včeraj sem brala da tukaj ne bo nobenih barv ipd.
bonk.gif