a res rabimo avtocestno policijo?

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.320
2.267
113
Patrulja Specializirane enote avtocestne policije Ljubljana
ZBMW 550i xDrive pod sprednjim pokrovom vgrajen 4,4-litrski V8 motor, ki razvija 390 kilovatov moči in kar 750 Nm navora. Do stotice pospeši v 3,8 sekunde

da so izločili en tovornjak, ki je bil pretežek, ne prehiter! Še vag ne morejo s sabo vozit! Verjetno so tovornjak ujeli na klancu, na pasu za počasna vozila ?
 
  • Haha
Reactions: Hanzi in Gonzo

krko

Guru
5. sep 2010
2.498
1.148
113
Tema je namenjena avtocestni policiji oz. debati o njej.
Zgornji članek o zaustavljenem tovornjaku nima veze z BMW.

Smo pa res beden narod, policija kupi malo boljše vozilo in takoj se odprejo neke brezvezne debate.

Sem skoraj prepričan, da bo BMW oz. bodo (ne vem koliko jih je) predvsem za promocijo in kakšne bolj specifične naloge. Ne verjamem, da bo "24 ur" v pogonu na 3 izmene.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.124
867
113
Tema je namenjena avtocestni policiji oz. debati o njej.
Zgornji članek o zaustavljenem tovornjaku nima veze z BMW.

Smo pa res beden narod, policija kupi malo boljše vozilo in takoj se odprejo neke brezvezne debate.

Sem skoraj prepričan, da bo BMW oz. bodo (ne vem koliko jih je) predvsem za promocijo in kakšne bolj specifične naloge. Ne verjamem, da bo "24 ur" v pogonu na 3 izmene.

Kdo je beden? Cist ok je tko, kateri 'debtirate' je pa drugo...
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.707
6.280
113
Pol ljubljanskih sponzoruš fura bimerje xdrajve s 300 in vec konji, pa nisem se slisal da bi ga katera stolkla. To nima veze z rwd sicer, plus vsa elektronika dela cuda. Res ne vem kje vi zivite. Pa ocitno ni se nihce videl kako zgleda provida prestrezanje v realnosti. Policaj bi pri tem 'nevarnem pregonu' komot jedel hamburger z eno roko, z drugo šlatal kolegico za stegno, zraven pa še smsal ženi..... 90procentov nasih AC prenese 300kmh brez kakega stresa za voznika
Jaz sem jih verjetno videl vec kot ti. Ti avti bodo do izraza prisli med lovljenjem in ne tok za provida snemanje. Ko se pa enkrat lovis je pa konec neke udobne voznje
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.707
6.280
113
Tema je namenjena avtocestni policiji oz. debati o njej.
Zgornji članek o zaustavljenem tovornjaku nima veze z BMW.

Smo pa res beden narod, policija kupi malo boljše vozilo in takoj se odprejo neke brezvezne debate.

Sem skoraj prepričan, da bo BMW oz. bodo (ne vem koliko jih je) predvsem za promocijo in kakšne bolj specifične naloge. Ne verjamem, da bo "24 ur" v pogonu na 3 izmene.
Ko bo enkrat v enoti ga bodo vozili v patruljah, ni point v promociji.

Je pa tako da tudi provide obicajno vozijo vodje izmene oz bolj izkuseni starejsi policisti
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.351
5.860
113
pri taščici
Bo pa tak avto "treznemu" vozniku, ko bo pomislil na beg pred policijo izbil iz glave beg.
Ker se beg verjetno za nekoga (lahko pa za oba na zalost) ne bo koncal dobro.
Ali bodo posneli se kup prekrskov ki jih sicer ne bi, ali pa bo koncal " v ograji.
Za uspešen pobeg (pa da ne bi niti registrske posneli) bo zelo malo moznosti.
 

jezek

Guru
24. jul 2008
2.621
1.244
113
Jaz sem jih verjetno videl vec kot ti. Ti avti bodo do izraza prisli med lovljenjem in ne tok za provida snemanje. Ko se pa enkrat lovis je pa konec neke udobne voznje
Aha, no zdaj pa povej kolikokrat na leto provida lovi in ne "snema" (tvoji izrazi). In kako do tega pride. Se pravi gre takole: provida v eni RSki lepo kruza in snema na Pomurki....potem mimo piči en Madžar s 300kmh, pa fanta receta: neae gre, sma prepocasna...poklici Jozeta v bimeri..... On pa nekje na Brdu ravno priteguje zadnjo svečko z mastnimi rokami.... A tako?
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.351
5.860
113
pri taščici
Ko bom Madžar prisel do Brda bo tudi Joze se s skodo tdi pripeljal do AC na Brdu in vrgel stingerja pred madzara. ;)
Mal heca
Ce ob vseh kamerah na AC, ob vseh talnih zankah ki merijo tudi hitrost, ob vsej komunikaciji med policaji nismo sposobni zadrzat madzara na AC do prihoda policije (blokada izvozov) potem...
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.320
2.267
113
Tema je namenjena avtocestni policiji oz. debati o njej.
Zgornji članek o zaustavljenem tovornjaku nima veze z BMW.

Smo pa res beden narod, policija kupi malo boljše vozilo in takoj se odprejo neke brezvezne debate.

Sem skoraj prepričan, da bo BMW oz. bodo (ne vem koliko jih je) predvsem za promocijo in kakšne bolj specifične naloge. Ne verjamem, da bo "24 ur" v pogonu na 3 izmene.


Toliko o avtocestni policiji - in o krko-tu. Je treba brati, ne samo tisto S- Strici so mi povedali

Avtocestna policija.jpg
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.707
6.280
113
Aha, no zdaj pa povej kolikokrat na leto provida lovi in ne "snema" (tvoji izrazi). In kako do tega pride. Se pravi gre takole: provida v eni RSki lepo kruza in snema na Pomurki....potem mimo piči en Madžar s 300kmh, pa fanta receta: neae gre, sma prepocasna...poklici Jozeta v bimeri..... On pa nekje na Brdu ravno priteguje zadnjo svečko z mastnimi rokami.... A tako?
Am... mislim da nobena od RSk nima provide. Tako da...je tole kar si napisal dejansko fikcija.

Jaz sem komentiral tvoje navedbe kako se med delom komot burger je in sodelavko boza....

Osebno menim da so provide ucinkovite ce so civilne. Tu pa gre za pobarvan avto, ki ga vidis na kilometer in noben madzar se ne bo mimo njega peljal 300
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.498
1.148
113
Patrulja Specializirane enote avtocestne policije Ljubljana
ZBMW 550i xDrive pod sprednjim pokrovom vgrajen 4,4-litrski V8 motor, ki razvija 390 kilovatov moči in kar 750 Nm navora. Do stotice pospeši v 3,8 sekunde

da so izločili en tovornjak, ki je bil pretežek, ne prehiter! Še vag ne morejo s sabo vozit! Verjetno so tovornjak ujeli na klancu, na pasu za počasna vozila ?
Toliko o avtocestni policiji - in o krko-tu. Je treba brati, ne samo tisto S- Strici so mi povedali

Poglej priponko 49608

Ti si povezal BMW in izločitev pretežkega tovornjaka.
 

afroC

Majstr
6. jun 2009
2.771
351
83
Meni se zdi tak 550i preseravanje, Octavia RS je hitrejša od 95% avtov pri nas, za tistih nekaj AMG, M, RS in morebiti kakšno performance Teslo - dokler se ne pregreje baterija :) pa je verjetnost, da bo nekdo resnično poizkušal uspešno bežat (do prvega stingerja) zelo blizu nič. Zaradi gostote prometa vsaj na primorski AC s 400 ali več konji težko voziš čez 200 km/h, še to gre samo nekaj sekund.

Tak avto naj bo za protokol. Ali tistih E34 525i ni več?
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.351
5.860
113
pri taščici
Nimam te statistike, je pa bil par let nazaj problem s storilci drznih tatvin ki so po AC bezali z audijem S8 in ga pac noben modrobel avto ni dohajal
Saj z enim bmw ne bodo niti "golfa tdi" dohajal, ce se ne bo ravno mimo bmw pripeljal.
Ce bo tatvina narejena 100km stran od bmw, mu tudi z golfom uidejo ;)
So bile tatvine z audijem S8 delane penzionistom na podezelju, ali VIP osebam oziroma pravnim osebam, da je bilo tak interes jih uloviti?
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.498
1.148
113
  • Všeč mi je
Reactions: Apollo8

shift

Guru
20. jul 2007
9.750
2.034
113
za šankom
Meni se zdi tak 550i preseravanje, Octavia RS je hitrejša od 95% avtov pri nas, za tistih nekaj AMG, M, RS in morebiti kakšno performance Teslo - dokler se ne pregreje baterija :) pa je verjetnost, da bo nekdo resnično poizkušal uspešno bežat (do prvega stingerja) zelo blizu nič. Zaradi gostote prometa vsaj na primorski AC s 400 ali več konji težko voziš čez 200 km/h, še to gre samo nekaj sekund.

Tak avto naj bo za protokol. Ali tistih E34 525i ni več?


še dobro da tebe ne poslušajo, že tako so več ali manj debili pri koritu, ki odločajo ampak pomoje, da takega kot si ti ni , ki bi s takimi umotvorom ven uletel, pa renso no kje vi spite, da vas ne ukradejo, v ROGu najbrž
 
  • Všeč mi je
Reactions: model1a

shift

Guru
20. jul 2007
9.750
2.034
113
za šankom
Saj z enim bmw ne bodo niti "golfa tdi" dohajal, ce se ne bo ravno mimo bmw pripeljal.
Ce bo tatvina narejena 100km stran od bmw, mu tudi z golfom uidejo ;)
So bile tatvine z audijem S8 delane penzionistom na podezelju, ali VIP osebam oziroma pravnim osebam, da je bilo tak interes jih uloviti?

:valjamse:
enim res zavidam