a res rabimo avtocestno policijo?

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.093
113
39
MB
To je delovno sredstvo, lopata ce zelis.

ni to tvoj avto da ga mas v garazi na dezevne dneve da ga bos lahko cez 16 let boljse prodal.
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.390
1.355
113
saj je jasno, da bo avto v nekaj letih naredil vec 100k km in nato le se za na odpad.

samo ne pozabimo, da ima x drive se vedno min. kaksnih 70 posto prenosa moci na zadnji kolesi (vsaj vcasih je bilo tako). in to ni avto s 100 konji.

ze ko smo na sihtu imeli sluzbenega i3 je folk pocel z njim nevarne reci, ker niso bili vajeni taksne moci ( navora?) v avtu, rwdja pa sploh ne.

morda sem pa postal zatezen starec, ki vpije v luno?

prevec novih, v dezju razbitih bemflov sem ze videl. dsc ni vsemogocen, zal.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
malo unrelated pa vseeno ker me firbc matra

kaj je sedaj s tistim sekcijskim merjenjem okrog trojan? a ni blo že v testni fazi?
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.390
1.355
113
Tale avto bodo vozili 20 letni mulci, s tednom dni šole varne varne vožnje in vikendom tečaja pri bivšem rally vozniku. To niso stari mački iz protokola, ki serije 5 vozijo od leta 1980.

Tudi sam sem nekoč bil 20 let star mulc, z RWD avtom (s trikrat manj konji, vendar brez elektronike) in točno vem kako je to izgledalo (poligona na Vranskem niti slučajno še ni bilo, sem pa bil na dveh enodnevnih šolah varne vožnje in brez ene od teh bi imel 5 ljudi na vesti). Da mi ni uspelo nikoli narediti pizdarije je bila ena sama sreča. Valjda je bilo treba vse probati, in lahko bi se izteklo tudi manj srečno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi in Matey

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.744
586
113
Tale avto bodo vozili 20 letni mulci, s tednom dni šole varne varne vožnje in vikendom tečaja pri bivšem rally vozniku. To niso stari mački iz protokola, ki serije 5 vozijo od leta 1980.

Tudi sam sem nekoč bil 20 let star mulc, z RWD avtom (s trikrat manj konji, vendar brez elektronike) in točno vem kako je to izgledalo (poligona na Vranskem niti slučajno še ni bilo, sem pa bil na dveh enodnevnih šolah varne vožnje in brez ene od teh bi imel 5 ljudi na vesti). Da mi ni uspelo nikoli narediti pizdarije je bila ena sama sreča. Valjda je bilo treba vse probati, in lahko bi se izteklo tudi manj srečno.

Ne vem no, ampak jaz v providi še nisem videl 20 letnega mulca.
 
  • Všeč mi je
Reactions: model1a

tony

Guru
23. jul 2007
9.390
1.355
113
Držim pesti, da se motim :zmaga:

Dobri so, da grejo glavo prodajat za Romunske švercerje :)
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.891
3.020
113
Tale avto bodo vozili 20 letni mulci, s tednom dni šole varne varne vožnje in vikendom tečaja pri bivšem rally vozniku. To niso stari mački iz protokola, ki serije 5 vozijo od leta 1980.

Tudi sam sem nekoč bil 20 let star mulc, z RWD avtom (s trikrat manj konji, vendar brez elektronike) in točno vem kako je to izgledalo (poligona na Vranskem niti slučajno še ni bilo, sem pa bil na dveh enodnevnih šolah varne vožnje in brez ene od teh bi imel 5 ljudi na vesti). Da mi ni uspelo nikoli narediti pizdarije je bila ena sama sreča. Valjda je bilo treba vse probati, in lahko bi se izteklo tudi manj srečno.

To bodo vozili vozniki ki so sedaj vozili škode RS ali pa audije. Bo šel iz 250 Km na 2 krat toliko. Mismil da to ne bo nobenemu problem, ni zdaj ravno da bodo vozili reli v Ilirski bistrici.
 
  • Všeč mi je
Reactions: model1a in bertoncl

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.678
6.237
113
Tale avto bodo vozili 20 letni mulci, s tednom dni šole varne varne vožnje in vikendom tečaja pri bivšem rally vozniku. To niso stari mački iz protokola, ki serije 5 vozijo od leta 1980.

dec no....

Kot prvo 20-letnik bo tezko prisel direktno na AC policijo. Ker mislim da se nekaj generacij ne bo direktno iz tacna sel nihce tja. Seveda se lahko motim, npr za SEP se sedaj lahko prijavijo se preden solo zakljucijo.

Povprecen policist (prometni ali pa splosni) ima vec kriticnih situacij in voznje po robu, kot vsi tisti "macki" iz protokola skupaj. Ker uniformirani policiji vozniki bezijo in se z njimi lovijo, protokol mora pa naceloma svoje "stranke" udobno pripeljat na cilj. Seveda znajo vozit po robu ampak imajo precej manj dejanskih izkusenj na cesti s tem. Je pa res da vecina prihaja iz vrst uniforme in so pred "protokolom" se tudi oni lovili naokrog z vozniki ki bezijo.

Slej ali prej bo kak avto razbit, to sploh ni vprasanje, ampak to je del posla. Bolj se sprasujem ce ni M550 rahli overkill, ker sam kar precej v proracun prispevam...ampak ok, mamo tud kje drugje se za sparat
 

afroC

Majstr
6. jun 2009
2.771
351
83
To bodo vozili vozniki ki so sedaj vozili škode RS ali pa audije. Bo šel iz 250 Km na 2 krat toliko. Mismil da to ne bo nobenemu problem, ni zdaj ravno da bodo vozili reli v Ilirski bistrici.
Avto z 2x več konji ni 2x hitrejši. Pa verjamem, da so providarji dobro usposobljeni. Če pa se bo razbil, bo pa pač kolateralna škoda. :) A samo en bo? Zakaj ni civilen?
 
  • Všeč mi je
Reactions: model1a in bertoncl

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.389
9.127
113
vozi ga lahko, jaz sem bolj ciljal, da bo tak projektil kdaj spregledan in ga bo kdo drug zahaklal... pač verjetnosti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: krimec