a res rabimo avtocestno policijo?

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.316
1.339
113
Damn.. Upam da lopovi ne berejo alterja :D :D
Sicer ni čisto na temo avtocestne policije, ampak je primer kako malo policije je na voljo ko se jo rabi. Kak mesec nazaj sem od Mežice pa praktično do Dravograda (19km) vozil za pijanim voznikom, ki je vozil malo po svojem veliko po nasprotnem pasu ceste je bila, da so imeli v soboto na celotnem območju Koroške dve patrulji prometne policije, ki ga lahko ustavili. Od tega je bila ena na Kopah, druga nekje v Slovenj gradcu, vem ker sem bil na liniji z dispečerjem, ki je prevzel klic na 113. Tisti, ki poznate te kraje veste kako veliko območje je to in kako ga je nemogoče pokriti z dvema patruljama :(
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.370
5.883
113
pri taščici
Poleti so na kompoljah ocitno policaji spali zjutraj ko se jim je na drugi strani AC pod trojanami zgodila nesreča in so resevalci tekli oes do mesta nesrece ker se niso mogli prebiti z avti do nesrece. (Ker ni odstavnega pasu, ni enostavno na treh pasovih ustvariti se.dodatni cetrti resevalni pas.
So ocitno jih prehiteli tako resevalci in gasilci iz domzal s svojimi tovornjaki in kombiji.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.337
2.276
113

913cc6d5b6920671e9e9_62646483.jpg
Za lovljenje pretežkih tovornjakarjev po pasu za počasna vozila. Neprecenljivo :valjamse:

Glede - Kje je policija? Sem ga v tujini palčkal. V 5 min je bilo okoli mene 6 vozil in v naslednje 10 min K9.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.021
5.727
113
blizu močvirne prestolnice
Sicer ni čisto na temo avtocestne policije, ampak je primer kako malo policije je na voljo ko se jo rabi. Kak mesec nazaj sem od Mežice pa praktično do Dravograda (19km) vozil za pijanim voznikom, ki je vozil malo po svojem veliko po nasprotnem pasu ceste je bila, da so imeli v soboto na celotnem območju Koroške dve patrulji prometne policije, ki ga lahko ustavili. Od tega je bila ena na Kopah, druga nekje v Slovenj gradcu, vem ker sem bil na liniji z dispečerjem, ki je prevzel klic na 113. Tisti, ki poznate te kraje veste kako veliko območje je to in kako ga je nemogoče pokriti z dvema patruljama :(
Za sebe se brigaj. Moraš cinkariti?
 
  • Haha
Reactions: brane_new

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Mimo mene nisi šel hitro. MS - GOBA ;)

Je pa res, da na MB-LJ ta teden 3X tja in nazaj, nikjer policaja, razen na Lopati "počivajo".
Hehe. Ja tam velikrat počivajo.
Sm šel gor in dol v pet in enega policaje, nobene provide, nič.

No celo pot nisem tok vozil, ker so bili Tovornjaki ali pa ekstremni levičarji :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.365
9.789
113
kod Džej-Zija
Za sebe se brigaj. Moraš cinkariti?
A če prijaviš človeka, ki sebi in ostalim resno ogroža življenje, je cinkarjenje? WTF? Mož nabuta ženo, a ona ga ne sme prijavit, ker je to cinkarjenje? Vidiš rop mamke, ne smeš prijavit, ker cinkariš? Boš ti postavil mejo, kdaj je “cinkarit” upravičeno, kdaj pa ne?
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.316
1.339
113
Za sebe se brigaj. Moraš cinkariti?
Za sebe se brigaj?? Zaradi za sebe se brigaj, se dogaja kar se dogaja v svetu. Vedno poglej okrog, komu lahko pomagaš in kje lahko preprečiš problem. Vedno bom priskočil na pomoč in z znanjem pomagal in vedno bom priskočil na pomoč in z znanjem preprečil kaj hujšega!
Ti, bi moral biti prvi, ki bi moral tako razmišljati. Sveto pismo (obe zavezi, kolikor se spomnim) govorita o pomoči bližnjemu!
 
  • Všeč mi je
Reactions: model1a in Najbolji

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
To je samo odraz cestne kulture. Nič drugega.
Kaj vse to ne vidiš na AC ej. Prehitevamo kolono tovornjakov. Jaz na prehitevalnem z varnostno razdaljo ~140 na uro zihr. A zadaj trije za mano drug drugemu na riti.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.021
5.727
113
blizu močvirne prestolnice
Za sebe se brigaj?? Zaradi za sebe se brigaj, se dogaja kar se dogaja v svetu. Vedno poglej okrog, komu lahko pomagaš in kje lahko preprečiš problem. Vedno bom priskočil na pomoč in z znanjem pomagal in vedno bom priskočil na pomoč in z znanjem preprečil kaj hujšega!
Ti, bi moral biti prvi, ki bi moral tako razmišljati. Sveto pismo (obe zavezi, kolikor se spomnim) govorita o pomoči bližnjemu!
Že predhodniku sem napisal, ne maram špicljev. To da pa dovolj pomagam drugim, pa ne skrbi. Ampak cinkal pa ne bom nikoli.