A greste kaj v dol k južnim sosedom?

I

Izbrisan uporabnik #9334

Sej Trdonja je lepo napisal na začetku, da se za primeren denar pač pričakuje tudi primerna muzika. Potem ste začeli nekaj mordovati o poceni dumpinških ponudbah ... :zavijazocmi: vrlih južnjaških punc ...

Štos pri hrvatih je, da bi za veliko denarja najraje dali NIČ ponudbe. :bonk: Še najbolje da na vogal bajte postavijo koš in bomo kar tako mimogrede noter metali :valjamse:
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

A je Enči gazda? Včeraj mi je zvečer punce napojil s Skenderbegom :valjamse::valjamse::valjamse: , je moja vsa čudna danes :D
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Kar pozabi Enčija -je iz drugega filma; braneta pa ne jemlji resno - je na ignore.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Tule greš od Vlore-ja dol preko prelaza, en tak šiptarski Vršič, dvigneš se na 800 m. Pod vrhom prelaza je cela veriga gostiln ... :D , sedaj si zamislimo, kako bi bilo, če bi prišel s poslovnim predlogom, da bi pri nas v Triglavskem NP naredil nekaj takega :valjamse: .

Slovenija je skregana z denarjem, definitivno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

jello

Guru
22. sep 2008
9.701
3.582
113
Žuti.. Ne moreš iz svoje provokatorske kože, a?

Če si mene mislil z žutem si kar dobro falil. Daj ko si že dol kakšnemu franjotu za prebrat da te nauči angleščino po šiptarsko brat. Ali ponovavljaj za mano dokler se ti jajčke ne oželatinijo. Dž dž dž dž dž...
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.974
5.061
113
Če si mene mislil z žutem si kar dobro falil. Daj ko si že dol kakšnemu franjotu za prebrat da te nauči angleščino po šiptarsko brat. Ali ponovavljaj za mano dokler se ti jajčke ne oželatinijo. Dž dž dž dž dž...
Za avatar si imel enga rumenokosega igralca iz njegovih ust se a je izbralo WTF... Zato sem ti rekel žuti. Lahko ti pa rečem želejček, če ti je ljubše.
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
Že 10 let ne na hrvaško. Edino lani, ko sem se za 1. maj čez HR vračal iz Sarajeva sva se ustavila v Splitu na kosilo. Cena za 3 ure parkiranja na rivi me je vrgla na rit, po tem pa še usran brancin v neki kao fini konobi. Kot da bi bil zlat? V glavnem mene ne vidijo že dolgo in me ne bodo več. Precej raje k drugim sosedom, v Italijo. Je ravno tako oddaljena, hrana Vhunska, peščene plaže da se ti sanja (recimo Sardinija). Vi kar hodite na ta premium kamen v dalmaciji. Da o odnosu do turistov raje ne začnem.
Sem pa za letos gledal Grčijo, pa ni ravno res, da za ceno bencina in cestnine do Splita dobiš dve povratni karti, ker je tudi Grčija letos precej dražja, kot recimo par let nazaj. So ljudje končno dojeli, da obstaja morje tudi dalje od hrvatov.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BigPoppa

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.168
2.265
113
Jaz tudi praviloma ne hodim na hrvasko, letos je edino bilo treba nekaj v 3 dneh rezervirati in so bili pametni grski termini ze zasedeni in sva dobila solidno ponudno na hr in nama ni zal. Grcija pade verjetno avgusta/septembra.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.497
3.097
113
Mojih 5 sekund.
Vrsar je zakon. Gostilna v centru ob morju. Cene 15 let iste. Črnih Italjank kukr češ za oči past. Soba s klimo drugače me morje ne vidi. Za stalne stranke so pa itak popusti. Slovensko govorijo kukr jih piči, včasih ja včasih ne. Je pa fajn da mi ni treba gledat naprimer norega srbskega kola kot ga vidiš skor zmeraj na prešercu v ljubljan.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.632
230
113
Mojih 5 sekund.
Vrsar je zakon. Gostilna v centru ob morju. Cene 15 let iste. Črnih Italjank kukr češ za oči past. Soba s klimo drugače me morje ne vidi. Za stalne stranke so pa itak popusti. Slovensko govorijo kukr jih piči, včasih ja včasih ne. Je pa fajn da mi ni treba gledat naprimer norega srbskega kola kot ga vidiš skor zmeraj na prešercu v ljubljan.

wow. a je tole res 123 napisal?!?! nic zaljivk? nobenega twit linka? celih 10 stavkov v objavi?!?!?

neki ni uredu... dejte preverit, da mu ni kdo racuna hacknil?!
 
  • Všeč mi je
Reactions: erikson in Kamele0N
I

Izbrisan uporabnik #9334

Pljunuti Suzica :p . Po dolgem času vendarle en njegov osebni zapis.