30 aprila začne veljati ZVCP-1E

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Citat:
Uporabnik synthman pravi:
Končno ne bo več nesreč na cestah.

Manj pa tut ne. Edin dosežek novega zakona bodo še bolj prazne denarnice
bonk.gif


Sej se povsem strinjam z uvedbo določenih kazni, ampak kaj ko bomo štel evrčke na najbolj blesavih odsekih (npr. znak za naselje bogu iza nogu 2 km pred dejanskim naseljem
bonk.gif
).

Ni kaj, veseli smo, da ne bo več nesreč.
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
Država je tak zadolžena da ne vejo ka še naj nardijo da se skoplejo iz dolgov. Reveži bomo mogl zelo zelo pazit da ne nardimo napake, frajerji bojo pa mogl v denarnco posečt. Na to probajo nekak ciljat, das e višji sloj prebivalcev obere, ker bo moral nižji sloj zelo pazit ....1 kazen pa bojo otroc lačl
frown-1.gif


mal dramatiziramo , sam vseen
grin1.gif
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
A potem pravte, da naj počakam kak teden, predem grem na cesto, da se počasneti pospešijo?
grin1.gif
 

Slovenet

Majstr
21. jul 2007
4.399
485
83
43
Še vedno Rdeči revirji
Ne verjamem, da bo čez en teden kaj boljše.

Ta zakon ima tudi nekatere pozitivne učinke. Na primer po AC se je bilo danes prav lepo peljati, ni bilo nobenih izstrelkov na prehitevalnem pasu. Tovornjake se je dalo brez problema prehitevat,...

Upam da se dolgoročno zadeve ne bodo poslabšale.
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.950
1.260
113
Zanimiv dan, Naletel na nekaj 50km/h je omejitev vsepovsod-junakov. Pa tudi ene 10 "Angležev" sem srečal
uf-1.gif
 

Moongoose

Pripravnik
12. apr 2008
718
1
16
40
Meni tudi ne, razen da sem prvič po par letih videl policiste ki so imeli ustavljeno celo kolono vozil in vsem pisali listke (Celje, čez Golovc,). Pa še s civilnim Cliotom so bili da se jih sploh videlo ni dokler ni bilo prepozno
smile-1.gif
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.796
2.355
113
Pomurje
Meni se je zdelo, da je bilo res vse po predpisih slowmotion na cesti MS-CE

Moti me edino to, da še imamo vedno en kup tabel 50, kjer bi lahko bilo komot 70.
Če me ustavi na takem odseku se prav gotovo razpizdim nad miličnikom.

Za naselja pa itak podpiram ta zakon.

Lp
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.950
1.260
113
Citat:
Uporabnik jonny77 pravi:
Meni se je zdelo, da je bilo res vse po predpisih slowmotion na cesti MS-CE

Moti me edino to, da še imamo vedno en kup tabel 50, kjer bi lahko bilo komot 70.
Če me ustavi na takem odseku se prav gotovo razpizdim nad miličnikom.

Za naselja pa itak podpiram ta zakon.

Lp

Se mi zdi da so v naseljih table 50km/h
tongue-1.gif
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Citat:
Uporabnik jonny77 pravi:
Meni se je zdelo, da je bilo res vse po predpisih slowmotion na cesti MS-CE

Moti me edino to, da še imamo vedno en kup tabel 50, kjer bi lahko bilo komot 70.
Če me ustavi na takem odseku se prav gotovo razpizdim nad miličnikom.

Za naselja pa itak podpiram ta zakon.

Lp

Ma ja, vožnja je postalo eno samo gledanje na števec in šaltanje. Buh ne dej, da prletiš 60 v naselje.
uf-1.gif


Včeraj so imeli zgleda pester dan. Pri nas so stali na vseh mogočih koncih in kasirali. Kolega so ustavili ob devetih zjutraj, ko se je peljal na šiht in mu dali alkotest in mu pregledovali zenice (pač ima dreadlockse). Čeprav kolega ni bil čisto nič počen, se je gospodu mlademu policajčku, ki si je zgleda hotel nabijati točke pri šefih, zdel še kako, zato ga je odpeljal v bolnico. In čeprav so vsi testi v bolnici pokazali, da je bil človek takrat povsem trezen in kljub temu, da so dohtarca in vsi ob tem samo zavijali z očmi, bo na urinskem in krvnem testu verjetno pozitiven. In zdej, ko se je komaj znebil kazni, bo moral spet 3 mesece delati za to pofukano državo. Mi smo res čisto v *****.
uf-1.gif
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik Apachi pravi:
Včeraj je sem se zaradi budal vozil bolj 30 kot 50 po naseljih.

Zanimivo, meni je včeraj en lezel v rit, ker sem vozil le 55 km/h, ne pa 60, kot bi njemu pasalo. Ampak prehitel ni. Čeprav bi pri tem tempu še z fičekom komot prehitel.

Malo dalje. Vozim izven naselja 91 km/h. Tipo za mano bi očitno rajši 99km/h. Zaleti se na en meter "varnostne" razdalje. Ampak prehiti ne. Čeprav je cesta idealna za to: vidljivost 1 km, nobenga promet, breg navzdol (če mu slučajno motor ne potegne) itd...

Loleki so vseh vrst.
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik Apachi pravi:
Včeraj je sem se zaradi budal vozil bolj 30 kot 50 po naseljih.

Prelje sem videl enega junaka z golfom GT (kao), ki je z 80 slalomiral po šmartinski štiripasovnici (ostali smo šibali 60). Vse dokler ni dohitel policijske marice in se nenadoma prelevil v izjemno vzornega voznika.

Kaj vse dela nov zakon.
evil.gif
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik keber pravi:
Prelje sem videl enega junaka z golfom GT (kao), ki je z 80 slalomiral po šmartinski štiripasovnici (ostali smo šibali 60). Vse dokler ni dohitel policijske marice in se nenadoma prelevil v izjemno vzornega voznika.

Kaj vse dela nov zakon.
evil.gif
A misliš da po starem zakonu bi bilo pa kaj drugače?
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.950
1.260
113
ksz

Tolko ko sem bil danes na levem pasu in prehiteval ostale po omejitvi, drugače celo leto skup ne spravim...
 

creep

Fizikalc
19. jul 2007
1.306
50
48
42
www.lampret.net
aplauz.gif
Tudi jaz.

Pa tolko folka, ko je vozilo 40-50km/h tam, kjer je sicer omejitev 90km/h tudi ze dolgo nisem videl. Policisti pa seveda niso ukrepali niti pri enem (smo se peljali mimo par patrulj v koloni, oni pa nic).
priden.gif
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik synthman pravi:
Citat:
Uporabnik keber pravi:
Prelje sem videl enega junaka z golfom GT (kao), ki je z 80 slalomiral po šmartinski štiripasovnici (ostali smo šibali 60). Vse dokler ni dohitel policijske marice in se nenadoma prelevil v izjemno vzornega voznika.

Kaj vse dela nov zakon.
evil.gif
A misliš da po starem zakonu bi bilo pa kaj drugače?

Niti ne. Čeprav sem videl tudi take, ki ob policajih niso nič bremzali, ampak mirno šli mimo nje. Policaji pa so tudi ostali mirni še naprej.

(itak te nima zaradi česa kaznovati, za razliko od razvite Evrope - sploh Skandinavije - naši policijski avti nimajo vgrajenih radarjev, tako da ti nima kako dokazati prehitre vožnje)
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik keber pravi:
(itak te nima zaradi česa kaznovati, za razliko od razvite Evrope - sploh Skandinavije - naši policijski avti nimajo vgrajenih radarjev, tako da ti nima kako dokazati prehitre vožnje)
Lahko te pa ustavi in zajebava, lahko ti šteje sponke v prvi pomoči, pošlje na urinski test, kjer se bo vidlo, če si v zadnjih tednih slučajno vdahnil kaj prepovedanega dima od zraven stoječega. Lahko se tud kakšen prekršek enostavno izmisli, (se je že meni dogodilo) pol pa dokazuj nedolžnost. bodo verjeli tebi ali policaju?