12. turistični avtoslalom Ivarčko jezero 2008

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Do izteka roka za predprijave je še samo 26 ur. Do tega trenutka je prijavljenih 20 tekmovalcev, nekateri pa so samo najavljeni, niso pa še oddali prijavnice.

Spektakel bo očitno zagotovljen. Ostali pa zberite pogum in se pridite preizkusit. Toda pozor, zadeva te hitro zasvoji. Lastne izkušnje + izkušnje kolegov. Če mene pred leti ne bi spravili na slalom v Šempeter (no, pa gremo probat, saj izgubit nimam kaj), letos Ivarčkega ne bi bilo. Potem se je virus samo širil. Pa čeprav smo kot gledalci pred leti redno obiskovali tovrstne prireditve...
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Rondoje? Saj je sam eden. Tu je smer definirana, za 180% obrate pa mislim, da je vseeno, samo se bomo o tem pogovorili na sestanku s tekmovalci.
 

schkorc

Zelenc'
28. feb 2008
24
0
1
Citat:
Uporabnik monaco pravi:
...Toda pozor, zadeva te hitro zasvoji. Lastne izkušnje + izkušnje kolegov. Če mene pred leti ne bi spravili na slalom v Šempeter (no, pa gremo probat, saj izgubit nimam kaj), letos Ivarčkega ne bi bilo. Potem se je virus samo širil. Pa čeprav smo kot gledalci pred leti redno obiskovali tovrstne prireditve...
To mi je pa poznano
smile-1.gif
... Tudi sam sem se tako "okužil" na slalomu v Murski Soboti... Verjetno je tisti slalom v MS vsaj delno kriv tudi za tvojo "okužbo" oz . za tisto dirko v Šempetru... Ni kaj res je nalezljivo.

...Se vidimo v nedeljo, tokrat v malce številčnejši zasedbi iz naše strani.

LP, Primož
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Dela je bilo ogromno, ker je bilo območje zelo zapuščeno, toda vse je pripravljeno za nedeljo.

Upam, da bomo jutri med tekmovalci videli tudi tiste, ki so prišli danes "kontrolirat kaj se dogaja"; predvsem tiste, ki niste bili toliko, da bi prišli do nas in bi kakšno rekli
nahrung002.gif
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Prireditev uspela, tekmovalcev in gledalcev je bilo nad pričakovanji. Kar nekaj vas je tudi fotografiralo in snemalo. Prosim če mi lahko kdo posredujete kaj fotografij in filmčkov.

Naj bo ta slalom kot vzpodbuda, da se bo prihodnje leto še kdo ojunačil in organiziral kaj podobnega. Gornja Radgona, Ljubečna, Šempeter... še kakšna nova lokacija... in v jeseni spet Ivarčko za zaključek. Kar se mene tiče ne potrebujemo prvenstva (če ga brez AŠ res ne gre naredit) ampak predvsem tekme kjer si lahko damo duška.