12. Ljubljanski maraton

iverson

Pripravnik
4. okt 2007
611
0
16
Kamniško Savinjske Alpe
Verjamem da sta vendar hočem bit dobro pripravljen. Mogoče, je Celje-Logarska malo preveč za enkrat. Verjetno kakšen tek okoli 50km. Bo bolj primeren če seveda pridem tako daleč. Če se ne bo našlo kaj drugega bo potem šele decembra padla ultra na Hrvaškem. Letos grem mogoče tudi, vendar na 32km razdaljo.
Pa dobro da si me spomnil, SAM 35 letos nisem šel ker je bilo premalo dolgih tekov. Naslednjo leto. bo to še ena od postavk v mojem planu. Za primerjavo pa najbolje da vprašamo na TF.

@JPM
Kar nekaj pohval, sem slišal glede teh Salomonk. Dobro se držijo noge, ter imajo zelo dober oprijem. Gre za čisti Trail copat, tako da kakšen tek po asfaltu ne pride v poštev ali pa v kratkih razdaljah.
 

JPM

æale
23. jul 2007
983
0
16
44
BEŽIGRAD,IZA SEDAM GORA I SEDAM MORA...
vzel sem si asics gt 2120 in moram priznati da boljse superge se nisem imel
cheer.gif
 

iverson

Pripravnik
4. okt 2007
611
0
16
Kamniško Savinjske Alpe
Te Asics modele pa vsi tako hvalijo, da ko grem drugi teden po nove superge, si bom prav vzel čas in pogledal to čudo tekaške tehnologije
grin1.gif
.

Kaj je pri vas tako mraz GS? Tukaj so vsi začeli šele vsi teči. Bolj je mraz več jih vidim, poleti pa sem bil verjetno eden redkih.

Nabiranje baze teče dalje... Čeprav sem prejšni teden naredil malo manj km, ker sem začutil utrujenost in si tako vzel malo pavze.
 

gs1422

ekonomist
13. okt 2007
1.158
0
36
43
Dobova
Nič več. Zadnji mesec nisem pretekel niti kilometra. Zimsko spanje!
grin1.gif


Bomo pa šli sneg preizkušat na druge načine v kratkem
cheer.gif