12. Ljubljanski maraton

Birkof

Pripravnik
10. sep 2007
155
0
16
41
Letos mene ne bo med tekmovalci, ker mi je zdravnik odsvetoval. Bi pa vse voznike, ki se jutri peljete po Ljubljani opozoril na zapore cest, ki so podrobneje opisane TUKAJ da bi se izognili morebitnim težavam, ker vem da je bilo lansko leto veliko pripomb kaj se gredo organizatorji, da zaprejo polovico Ljubljane.
 

iverson

Pripravnik
4. okt 2007
611
0
16
Kamniško Savinjske Alpe
No potem pa nisem edini, ki mu manjka bonbon verjetno pa midva tudi nisva osamljen primer
crazy1.gif
.

Hmm, verjetno je res samo kako naj bi uporabil njihove izdelke, prvo sem samo pogledal sliko nisem nič bral šele zdaj sem. So prebrisani prvo sem mislil da je to postavitev.

Mene skrbi samo da se potem ne ogreje preveč ter te v vetrovki skuha, potem pa si
uf-1.gif
.
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Čez kak dan - dva.

Pa kje so zdaj vsi premočeni? Se grejejo doma ob radiatorjih in čajčkih?? Nobenga fidbeka od njih
grin1.gif
 

hitra_kaca

Pripravnik
8. avg 2007
106
0
16
Ni bilo tako zelo hudo. Čeprav so se nekateri res precej tresli v vrsti za garderobo...Bombažne majice in podobno se danes res ni obeslo
ne-ne-1.gif
 

iverson

Pripravnik
4. okt 2007
611
0
16
Kamniško Savinjske Alpe
Čestitam
cheer.gif
.

Jaz sem pritekel na cilj v 1:45:44, sem mislil da bo bolje samo sem prvo polovico nekako zabušaval, sploh potem ko je začelo ulivati v Dravljah! Drugače vseeno vesel, nov PB je padel
zmaga.gif
. Drugo leto se ti mogoče pridružim, saj me ta 21km sploh ni tako utrudila. Bomo videli kako bo .

Greš mogoče v palmanovo na polmarato?
 

gs1422

ekonomist
13. okt 2007
1.158
0
36
43
Dobova
Bravo tudi tebi. Za Palmanovo pa nisem še nič slišal oziroma bral. Čeprav sem imel v mislih nekako zaklljučiti tekmovalno sezono z LM. Bom še malo preveril in sporočim.
nahrung002.gif
 

iverson

Pripravnik
4. okt 2007
611
0
16
Kamniško Savinjske Alpe
Padla je dol, upam da je res vse vredu z njo! Ja vsi govorijo pa v Palmanovi padajo rekordi. Pa za zaključek polmaratona naj bi proga zavila v stadion kjer odtečeš krog. Lep zaključek bi bil.
 

gs1422

ekonomist
13. okt 2007
1.158
0
36
43
Dobova
In kako kaj dihate pri temperaturah okrog ničle? Še kaj tekate ali ste superge dali v omaro do pomladi? Jaz sem ta mesec naklofal bore malo kilometrov. Dnevi vse krajši, temperature vse nižje...
 

gs1422

ekonomist
13. okt 2007
1.158
0
36
43
Dobova
Jaz sem pa kar začel počasi obupovat. Po poljskih poteh kjer sem tekel do sedaj je tako blato, da se vgreznem do gležnja. Superge so po desetih kilometrih za kilo težje ker je na njih toliko blata. Ceste so pa tudi nikakršne. Pločnikov nimamo. Zgleda, da bom počasi kar počakal do pomladi, ko se zadeve zopet normalizirajo.

Po drugi strani ima pa tudi to svoj čar, ko po snegu preganjaš srne, zajčke in fazane.
cheer.gif


Kaj konkretno pa imaš v planu za naslednje leto, da boš takšno bazo držal čez zimo? Stotko?
shocked-1.gif
 

iverson

Pripravnik
4. okt 2007
611
0
16
Kamniško Savinjske Alpe
Ja pri nas je s poljskimi potmi enako, zato sem ves tek prestavil na asfalt. No saj tudi pri nas ni veliko prločnikov, ampak je pa vredu osvetljeno, tako da ni problema.
Jah, plan je preteči 2 maratona, 3 polmaratone 1ultramaraton. To so moje optimistične napovedi. Upam da mi čim več uspe.
 

gs1422

ekonomist
13. okt 2007
1.158
0
36
43
Dobova
No, ja. Prvi dve postavki sta dosegljivi tudi če začneš marca iz nule. Katero kilometrino si si pa zamislil za ultra? Celje - Logarska?
grims-1.gif


Mimogrede, mislim, da si bil ti letos na SAM35? Kako to kaj zgleda v primerjavi z ljubljansko 42-ko?