12. Ljubljanski maraton

Tomas

Pripravnik
6. avg 2007
524
15
18
Če bi spremljal obvestila - pisna ,radijska in še na domači strani bi vedel zakaj se gre, tako pa taki kot ti nenehno nekaj nergajo in poskušajo marsikaj. Verjemi, da imamo že poln kufer takih in drugačnih izpadov zato mi ne solit pameti, ker takšne tekaške ''golazni'' ni nikjer na svetu. Na toliko neumestnih pripomb kot jih doživimo pri nas, jih na veliko večjih maratonih ni nikjer na svetu. Tu pa še postavljajo svoje pogoje, pritožujejo se zaradi visokih prijavnin pa še kaj. Kje živite dragi tekači, če vam kaj ne paše pa pojdite drugam, nobeden vas ne sili nastopiti, na po mnenju nekaterih tekačev ''vaškem'' maratonu.
 

gs1422

ekonomist
13. okt 2007
1.158
0
36
43
Dobova
Z novo dodeljeno titulo si privzemam pravice, na kopiranje citatov.
grims-1.gif


Citat:
Uporabnik Tomas pravi:
tako pa taki kot ti nenehno nekaj nergajo in poskušajo marsikaj.
Trenutno vidim samo enega takega, ki nerga. Boš ugotovil koga?
grims-1.gif


Citat:
Uporabnik Tomas pravi:
Verjemi, da imamo že poln kufer takih in drugačnih izpadov zato mi ne solit pameti, ker takšne tekaške ''golazni'' ni nikjer na svetu.
Sočustvujem s tabo. V podforumu čvek smo obravnavali temo kako se znebiti stresa. Preberi jo in si pomagaj.
wink-1.gif


Citat:
Uporabnik Tomas pravi:
Na toliko neumestnih pripomb kot jih doživimo pri nas, jih na veliko večjih maratonih ni nikjer na svetu.

Lepo, da priznaš. Načeloma pravijo, da če priznaš se ti pol odpusti. Glede, da smo na alterju več kot samo načelni
ti odpustimo vse.

Citat:
Uporabnik Tomas pravi:
Tu pa še postavljajo svoje pogoje, pritožujejo se zaradi visokih prijavnin pa še kaj. Kje živite dragi tekači, če vam kaj ne paše pa pojdite drugam, nobeden vas ne sili nastopiti, na po mnenju nekaterih tekačev ''vaškem'' maratonu.
Edini, ki je v zgodbi postavljal pogoje je bil organizator LJ maratona. Kar je tudi prav. Ob takem številu tekačev bi v nasprotnem primeru zavladal kaos. Prijavnina je za standard povprečnega slovenskega tekača previsoka. Plače drugod po Sloveniji znatno odstopajo od tistih v Ljubljani. Tudi vsi nimajo te ugodnosti, da bi sedeli v pisarni za nekaj tisočakov mesečno. Postavi se v njihovo kožo.

In ja. Razumem organizatorja. Z njegovega pogleda je prijavnina premala in brez močnih sponzorjev maratona ne bi nikoli bilo.

Sedaj pa dvakrat, globoko vdihni (ne pozabi izdihnit), spij kavo, privošči si rogljiček in se pomiri. Jaz in Iverson pa prideva v vsakem primeru. Zaradi teka.
wink-1.gif
 

Tomas

Pripravnik
6. avg 2007
524
15
18
Niste vsi taki. Eni pridejo samo zato, da imajo kaj za povedat. V glavnem pa samo kritizirajo in hočejo uveljavljat svoje egocentrične ideje.



Drugače pa veliko sreče na poti !
 
Nazadnje urejeno:

gs1422

ekonomist
13. okt 2007
1.158
0
36
43
Dobova
Slabo kaže, dež je napovedan skos do srede. Jaz pa sem ta mesec naredil komaj 140 kilometrov.
frown-1.gif


Kakorkoli že. Sedaj več ne bom polovil bogve kaj notri. Imam pa nove 2120 pa bi jih moral še na kak "sprehod" peljat. Upam, da ulovim še kakšno popoldne.
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Vreme v nedeljo bo bolj za en k.
frown-1.gif


Itak pa ne grem, ker nisem pripravljen. Lani smo meli pa izredno lepo vreme.
 

gs1422

ekonomist
13. okt 2007
1.158
0
36
43
Dobova
Vidim, da bo klavrno ja. Mogoče nasvet kakšnega znalca kako se obleči za štiri ure teka pri sedmih stopinjah in dežju?
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Kaj vem, jaz sem vedno oblečen manj kot ostali. Najbolš je da te na začetku malo zebe, da ti kasneje ne bo prevroče.

Glede dežja pa nimam nekega pametnega nasveta, edino jaz osebno bi 100% dal na glavo kapo s šiltom, da ti dež ne tolče v oči.
 

gs1422

ekonomist
13. okt 2007
1.158
0
36
43
Dobova
Sem poslal sosedo po vrečko, ji je bilo bolj sproti kot meni (beri 100 km v eno smer). Tako, da jo dobim jutri zjutraj. Številko ti sporočim takoj, ko dobim vrečko. Katero si pa ti dobil?

A mogoče veš kaj je mišljeno s tem, da bo na okrepčevalnicah enerviten? To je mišljen regeneracijski napitek ali geli? Če ne moram it še v Hervisa po štiri gele, da jih spakiram v žep.

Misliš, da ne bo usmiljeno vreme? Napovedi res niso nič kaj obetavne. Uf, bomo mokri do kosti po štirih urah teka. Kako se boš kaj opremil. Jaz razmišljam o "švic majci" čez njo pa vetrovko. Misliš, da bo dovolj, ali bi moral še kaj spodaj dati, da me ne bo zeblo?
 

iverson

Pripravnik
4. okt 2007
611
0
16
Kamniško Savinjske Alpe
Meni jo je šel iskat brat, (živi v Ljubljani, jaz pa nisem mel prevoza) tako da sporočim jutri številko. Tvojo si bom magari napisal na roko pa če te vidim te spotaknem
grin1.gif
.
Verjetno je mišljen napitek enervit, čeprav je možno da bodo nekje tudi geli. Če se ne motim so bili v Radencih tudi geli na nekaterih postajah.
Odvisno od vremena. Če bo močno deževalo vetrovko pa švic majco, drugače pa dres z dolgimi rokavi. Nisem še odločen kratke ali dolge pajkice!
 

gs1422

ekonomist
13. okt 2007
1.158
0
36
43
Dobova
Jaz sem se odločil za 3/4 pajkice, švic majco, vetrovko in rokavice. Kaj bom dal na glavo še nisem prepričan. Se še odločam med šilt kapo in navadno kapo.

Drugače pa letos v goody-ju:

- Brisčka LM,
- Majica LM,
- Tekaški zokni (ampak zares tekaški),
- Dve ploščici, ki se mi sanja ne kaj sta pa gor piše Palmolive,
- Zobna pasta Colgate,
- Bomboni Herba,
- Obliži VW,
- Dva bona Intersport,
- Bon za testeninko in malico,
- Nekaj literatur,
- Čip,
- Številka,
- Vse skupaj je zapakirano v rdečo platneno torbo LM.

P.S.: Moje cifre si ni težko zapomnit. Prvi "spodobni" PC, je imel procesor 486.
smile-1.gif
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Wau, daj slikaj te dobrine na kupu
tongue-1.gif


Drugače pa kot kaže zdaj vreme ne bo tako slabo, pa tudi stopinj bo kar nekaj, tako da se ne oblecite preveč
wink-1.gif
 

iverson

Pripravnik
4. okt 2007
611
0
16
Kamniško Savinjske Alpe
Zgleda res da bomo z vremenom imeli malo sreče. Jaz bom oblekel kratke pajkice, dres z dolgimi rokavi. Mogoče se naknadno odločim za kapo. Si videl kako bodo postavljeni enerviti? Na 10km in 31km bodo geli! Aja, številko imam 3137.

Gs greš na fotografiranje TF članov pred štartom? Jaz bom šel.



Evo Benady napasi si oči
grin1.gif
!



[image][img=http://img264.imageshack.us/img264/7941/slika011fe4.th.jpg][/image]



P.S.: Hehe, saj res računalniki, nisem se spomnil tega
smile-1.gif
.
 
Nazadnje urejeno:

gs1422

ekonomist
13. okt 2007
1.158
0
36
43
Dobova
Pismo, sem mislil, da samo pri mojih bonbonih manjka prvi, pa zgleda, da pri tvojih tudi. So nam poturili neki škart ali so študentje, ki so to pakirali kradli?
grin1.gif


Kdaj je že fotografiranje? 9.30, pred SNG? Morda pa res pridem.

Tisto okrog tablet in gelov? Misliš, da je to mišljeno kot, da bodo dejansko tam na stojnicah ali je to samo reklama kaj naj imamo sabo? Ker če pogledaš ta letak je spodaj v vogalu kuponček, za 4 tablete, ko jih dobiš v šotoru. Sem dojel kot, da je ostalo samo reklama kaj naj si kupimo za na pot.
smile-1.gif


A, da vreme bo? Hm. Kaj pa vem. Jaz se še vedno oklemapam vetrovke.
grin1.gif