Manjši kredit brez potrdila delodajalca

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.276
38
48
Banka me je negativno presenetila, saj sem mislil, da bom po vseh letih in rednih mesečnih prilivih ter kar nekaj prometa v teh letih brez težav dobil manjši kredit do 7000 EUR za dobo 24 do 36 mesecev brez da rabim potrdilo delodajalca in podobnih jajc pa sem se očitno uštel.
Torej vprašanje: Katera banka da kredit do 7000 EUR za 24 mesecev brez potrdila delodajalca (prilivi so redni, sem tudi redno zaposlen, pač ne želim, da delodajalec za kredit ve). Prilivi so vsaj 1500 EUR+ na mesec.
Sem pripravljen tudi menjati banko.
 

Jurij

Pripravnik
22. sep 2007
821
0
16
Ko sem jaz jemal 8000 EUR na 24 mesecev so mi na banki naredili nek "mini kredit" ali nekaj podobnega, brez vprašanj in potrdil, sem podpisal in naslednji dan je bil denar na TRRju, trgali pa so mi preko trajnika.
Banka Koper.
 

Sheriff

Fizikalc
26. jan 2009
1.953
0
36
Citat:
Uporabnik sumica pravi:
Banka me je negativno presenetila, saj sem mislil, da bom po vseh letih in rednih mesečnih prilivih ter kar nekaj prometa v teh letih brez težav dobil manjši kredit do 7000 EUR za dobo 24 do 36 mesecev brez da rabim potrdilo delodajalca in podobnih jajc pa sem se očitno uštel.
Torej vprašanje: Katera banka da kredit do 7000 EUR za 24 mesecev brez potrdila delodajalca (prilivi so redni, sem tudi redno zaposlen, pač ne želim, da delodajalec za kredit ve). Prilivi so vsaj 1500 EUR+ na mesec.
Sem pripravljen tudi menjati banko.
Zaradi takih stvari se TAKOJ menja banka!!!
Ampak to jim pa reci zakaj jih kenslaš., je pa res da so skoraj da vse banke zaostrile pogoje poslovanja zaradi neplačevanj velikega števila kreditojemalcev
smirk-1.gif
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik sumica pravi:
Banka me je negativno presenetila, saj sem mislil, da bom po vseh letih in rednih mesečnih prilivih ter kar nekaj prometa v teh letih brez težav dobil manjši kredit do 7000 EUR za dobo 24 do 36 mesecev brez da rabim potrdilo delodajalca in podobnih jajc pa sem se očitno uštel.
Torej vprašanje: Katera banka da kredit do 7000 EUR za 24 mesecev brez potrdila delodajalca (prilivi so redni, sem tudi redno zaposlen, pač ne želim, da delodajalec za kredit ve). Prilivi so vsaj 1500 EUR+ na mesec.
Sem pripravljen tudi menjati banko.

SKB?

Oni so tako butasti. Jaz sem jih skenslal, ko sem rabil stanovansjki kredit. Nefleksibilni in arogantni do konca. Zdaj sem srečno poročen z eno manjšo avstrijsko banko.
 

Ganesh

Fizikalc
14. avg 2009
2.921
0
36
Allarround
rescue.facelock.net
Citat:
Uporabnik ChaoRen pravi:
Citat:
Uporabnik sumica pravi:
Banka me je negativno presenetila, saj sem mislil, da bom po vseh letih in rednih mesečnih prilivih ter kar nekaj prometa v teh letih brez težav dobil manjši kredit do 7000 EUR za dobo 24 do 36 mesecev brez da rabim potrdilo delodajalca in podobnih jajc pa sem se očitno uštel.
Torej vprašanje: Katera banka da kredit do 7000 EUR za 24 mesecev brez potrdila delodajalca (prilivi so redni, sem tudi redno zaposlen, pač ne želim, da delodajalec za kredit ve). Prilivi so vsaj 1500 EUR+ na mesec.
Sem pripravljen tudi menjati banko.

SKB?

Oni so tako butasti. Jaz sem jih skenslal, ko sem rabil stanovansjki kredit. Nefleksibilni in arogantni do konca. Zdaj sem srečno poročen z eno manjšo avstrijsko banko.

S katero? Sem trenutno na SKB in sem se včeraj odločil, da jih menjam (tudi zaradi stanovanjskega kredita).
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik Ganesh pravi:
Citat:
Uporabnik ChaoRen pravi:
Citat:
Uporabnik sumica pravi:
Banka me je negativno presenetila, saj sem mislil, da bom po vseh letih in rednih mesečnih prilivih ter kar nekaj prometa v teh letih brez težav dobil manjši kredit do 7000 EUR za dobo 24 do 36 mesecev brez da rabim potrdilo delodajalca in podobnih jajc pa sem se očitno uštel.
Torej vprašanje: Katera banka da kredit do 7000 EUR za 24 mesecev brez potrdila delodajalca (prilivi so redni, sem tudi redno zaposlen, pač ne želim, da delodajalec za kredit ve). Prilivi so vsaj 1500 EUR+ na mesec.
Sem pripravljen tudi menjati banko.

SKB?

Oni so tako butasti. Jaz sem jih skenslal, ko sem rabil stanovansjki kredit. Nefleksibilni in arogantni do konca. Zdaj sem srečno poročen z eno manjšo avstrijsko banko.

S katero? Sem trenutno na SKB in sem se včeraj odločil, da jih menjam (tudi zaradi stanovanjskega kredita).

BKS bank
Če si iz Ljubljane, ti lahko priporočim svojega bančnika, ki je bančnik kot ga človek pričakuje. Na SKB nimajo pojma, kar se tega tiče.
Ogromno stvari urediva preko telefona ali maila, na banko hodim le v res nujnih primerih, če ne gre drugače. BKS net ni tako fensi kot SKB net, a služi svojemu namenu in je brezplačen, če imaš premium račun (4€ mesečno).
Kredit sem dobil 100k na 20 let 6M euribor + 1,9 pribitka. SKB nižje kot 2,1 pribitka niso hoteli iti, poleg tega so hoteli vezati na 12M euribor. Pa sem bil pri njih vsaj 10 let. Zdaj so pribitki pri BKS celo samo 1,6, če vse preneseš k njim in odpreš varčevalni račun. Jaz sem že zaprosil za znižanje pribitka in obljubljeno imam za julij, ko bodo preračunali euribor (ki raste kot zmešan). Jaz sem res zadovoljen.
 

Ganesh

Fizikalc
14. avg 2009
2.921
0
36
Allarround
rescue.facelock.net
Citat:
Uporabnik ChaoRen pravi:

BKS bank
Če si iz Ljubljane, ti lahko priporočim svojega bančnika, ki je bančnik kot ga človek pričakuje. Na SKB nimajo pojma, kar se tega tiče.
Ogromno stvari urediva preko telefona ali maila, na banko hodim le v res nujnih primerih, če ne gre drugače. BKS net ni tako fensi kot SKB net, a služi svojemu namenu in je brezplačen, če imaš premium račun (4€ mesečno).
Kredit sem dobil 100k na 20 let 6M euribor + 1,9 pribitka. SKB nižje kot 2,1 pribitka niso hoteli iti, poleg tega so hoteli vezati na 12M euribor. Pa sem bil pri njih vsaj 10 let. Zdaj so pribitki pri BKS celo samo 1,6, če vse preneseš k njim in odpreš varčevalni račun. Jaz sem že zaprosil za znižanje pribitka in obljubljeno imam za julij, ko bodo preračunali euribor (ki raste kot zmešan). Jaz sem res zadovoljen.

Sem iz lj... daj minpošlji na pm, grem že v pon do njega.
 

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.276
38
48
Jap, SKB. Hvala lepa za tako ponudbo oz. nefleksibilnost. Dve drugi banki sta mi ponudili boljše pogoje, pa še njihov komitent nisem. V vseh letih ko enkrat rabiš nekaj od njih, drugače pa jim ni problema vse računat. No, mogoče bo druga banka kaj bolj vesela novega komitenta.
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Potrdilo delodajalca bodo povsod zahtevali...imaš pa eno opcijo, v kolikor ne želiš da delodajalec karkoli ve....prinesi na banko pogodbo o zaposlitvi.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.922
1.087
113
www.adriamedia.si
Ne bodo povsod zahtevačli. Za tako cifro in tako trajanje se na NLB zmenim po telefonu, osebna bančnica samo počlje papirje, pošljem nazaj in to je to.
 

reality

Vudu lešinar
24. jul 2007
4.731
0
36
men je pa med vsemi SKB dala naugodnejši kredit.... pribitek 1.7 + euribor... nobena druga ni hotla dat pod 1.9
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Seveda, samo verjetno imaš na NLB račun, nanj prejemaš svoj dohodek, si mogoče takrat prinesel neko potrdilo potrjeno s strani delodajalca da ti bo na ta račun nakazoval dohodek? ...drugače na večini bank, kater si že komitent in prejemeaš dohodek, ter si že imel kredit ipd., ti če je delodajalec isti za novi kredit ni potrebno prinesti nič. TRR izpisek si sprintajo in prečekirajo dohodek, sisbon prečekirajo, preverijo če je osebni dokument veljaven in to je to, ti samo podpišeš.