Začetnik-varjenja pive

HafnerMa

Fizikalc
17. okt 2016
825
44
28
OK, toliko prihranim jaz
smile-1.gif
 

guliver

Pripravnik
18. feb 2016
573
0
16
Jaz sem v soboto 50 lit hladil eno uro (bakrena tuljava fi 12, 10 metrov navitja). Bigaje, voda iz pipe je še vedno pretopla za resno hlajenje. Bo pa vsak čas bolje ...
smile-1.gif
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.265
-8.461
113
Eh jaz sem še vedno na 2 urnem hlajenju v banji. Čez posodo dam alu folijo in to je to. V tem času se posede večina usedline, tako da gre že v fermentor razmeroma čista pivina.
 

reflex

Pripravnik
23. feb 2016
191
9
18
Kaj pa vem no,meni pa ta spirala hladi vrhunsko. Imam 12m.
bakrene cevi 12mm realno 11m potopljene v cca 45 lit. Priklopim na vodovod pa nisem niti v najhujši vročini nikoli hladil dlje kot 20min. Je pa res da gre tam proti 20°C nekoliko počasneje kot na začetku. Pa med hlajenjem stalno mešam kar s spiralo.
 

tcolja

Pripravnik
1. feb 2017
45
2
8
Če sem prišel na OG 1,040 in ciljni je 1,050.

To pomeni da je n 1L 10 g manj cukrčka?

Sepravi pri 20 L dodam 200g suhega slada?
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.846
3.866
113
Ne ni tako enostavno, gostota ni enaka deležu sladkorja, vsaj ne izražena v klasični gostoti kot SG (brix recimo je).

Slada tudi ne morej pretvarjat dirkektno v sladkor, ker slad ni 100% sladkor oz. ima vsak slad različen delež možnega potenciala. Pri tem je potrebno potem upoštevat še dejansko izkoriščenje (efektivnost drozganja).

Približno kalkulacijo je najlažje naredit tako da relativno vzameš primerjave, torej 50/40 = 1.25 .. se pravi dodaš 25% več enakega sladu naslednjič in boš dosegel pri enaki efektivnosti 1.050.
 

koloid

Pripravnik
24. sep 2015
226
0
16
Po mojem je OK. 30L boš lahko nosil naokoli 60L pa malo bolj težko. Všeč mi je pokrov, ker je na navoj. Po mojem mnenju je lažje zapirat/odpirat z navojem kot klasični potisni pokrov (meni se je že zlomil pri odpiranju) in ohranja velikost odprtine, da lahko kvas pobiraš iz posode. Dobra cena. Pozoren bodi na pipo. Če jo lahko v celoti razstaviš.
 

theory69

Zelenc'
30. sep 2016
28
0
1
jap, imam ista soda in do sedaj brez težav, razen pri spodnjem sodu skala za volumen zelo odstopa.
 

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Vzami, ne bos ne prvi ne zadnji. Ta je super ker ima nizko pipico, moj vinski sod jo je imel na 1/3 visine in je blo katastrofa za pretakanje. Pa racunaj da tudi 30kg je ze zoprno za prestavljanje, ce si mislil neki ful premikat, ni lih prakticno
smile-1.gif
 

HafnerMa

Fizikalc
17. okt 2016
825
44
28
Da še jaz pristavim lonček...

Plana sod ima kar nekaj domačih pivovarjev. Jaz sicer ne, a če bi se odločal za večje volumne, bi jih vsekakor kupil. Tudi cena je na tej spletni strani vrhunska.

Fermentor od moje pivo je...khm...plastika posode solidna, pokrov slab, oznake netočne...

Fermentorji od Vsezapivo... VRHUNSKI! Imam 4, moj prvi komplet je bil njihov, nato sem jih samo še dokupoval, vmes tudi druge, ker sem rabil na hitro, a se z njimi ne morejo primerjati. Jaz sem super zadovoljen.

Ne delam reklame za trgovino, ker osebno tam ničesar ne kupujem, ko bo pa potreba po novih fermentorjih, pa vsekakor spet vzamem njihove (Viking). Skala je vsaj po mojih izkušnjah, točna.

Baje so dobri tudi tisti od mr.malt, z ozkim vratom, a mene ravno to moti...
 

zoki

Pripravnik
23. sep 2007
264
5
18
Jaz tudi uporabljam ta sod, zeleni sicer. Najprej sem uporabljal steklene, pa jih je težko čistit. Tu pa je super. Pazi edino ko kupiš novega da bo pipica (oz. pokrovček) vredu zategnjen. Ker meni je v enem batchu kar nekaj steklo, ko nisem to preveril
smile-1.gif