WAYTEQ X990 + SYGIC AURA

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

bonzo

Zelenc'
13. feb 2011
25
0
1
Očitno mava midva srečo,baje sam mene j... kot dejali, pa očitno tud tebe..identično. Sicer zadeva dela v nulo,gre mi pa na živce to prižiganje. tle pa razočaran v nulo.. žal mi ne ve nihče razložit kaj narobe naredim ali pa..
lp
frown-1.gif
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.321
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
tu ni nima nihče kaj razložit oz kaj naredit, saj gre očitno za neko sofwersko napako (ki je lahko izjema ali pravilo), za katero ne vejo niti madžari, niti prodajalec. Lahko, da je napaka v samem shellu, lahko pa tudi v win 6.0..
Sicer pa ne vem zakaj sploh uporabljat SD saj ima naprava na flashu 4 gb prostora, kar je čez glavo dovolj za komplet navigacijo in zemljevide celega planeta če hočeš
smile-1.gif
 

bonzo

Zelenc'
13. feb 2011
25
0
1
janch bom dal v flash, sicer pa ko mapo preimenoval iz primo v navigacija, na kartici namreč, dela zadeva bp. Banalno se mi to zdi.
ko bom v Velenju te poiščem
nahrung002.gif
 
Nazadnje urejeno:

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.321
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Dvomim, da preimenovanje mape reši ta problem, ni logike. Po mojem gre za naključje in se ti bo prej ali slej spet pojavil isti problem. Seveda za dobro vseh, upam, da se motim
smile-1.gif
 

Seba81

Majstr
25. avg 2009
2.034
118
63
Doma
Tudi jaz sem sedajle naročil WayteQ x950BT-HD in WayteQ RTA3000 TMC + antena, sedaj me pa zanima ali dela tmc tudi v slo ali je potrebna aktivacija?
17758-icon_confused.gif
 

Alen4

Zelenc'
15. feb 2011
4
0
1
Evo po par kilometrih pokušine, sem ful zadovoljen z napravo + igoprimo. To je vse in še več, kar sem pričakoval od navigacije. VEEEELKA zahvala pa Janchu, ki mi je vse skupaj sfiniširal, da jaz to zdaj lahko veselo uporabljam. TNX CARE!!
 

bocco

Pripravnik
17. feb 2011
157
0
16
Tudi jaz imam x950bt-hd. Pri zvoku sem imel težave s shemo Tanje. Ko sem jo zbrisal, in določil Mirka, dela sedaj BP. Pri 3d stavbah se mi je naprava resetirala - popravil sem s .sys od AIDS-a in dela sedaj BP.
Bluetooth dela ok, pogrešam direkten dostop iz PRIMA in zvok na zvočnikih. Glasnost glasbe se pri glasovnem vodenju zmanjša in zopet nadaljuje normalno, ko je glasovno vodenje končano. Ko zazvoni telefon, se zvok glasbe utiša v celoti - ampak žal je telefon slišen le prek internega zvočnika ne pa preko avto zvočnikov.
TMC mi ne uspe usposobit. Nekaj krat mi je izpisalo traffic nav slovenija in še redkeje iskalo frekvence, večino časa pa je seznam ponudnikov osenčen. Vendar sem prepričan, da bova jutri z AIDS-om to rešila
smile-1.gif

Font krajev in ulic je zaradi previsoke resolucije skoraj neberljiv - se da font povečat?
 
Nazadnje urejeno:

pazok

Pripravnik
10. apr 2008
580
10
18
Opažam da nekaj uporabnikov ima težave pri uporabi kartice,z zvokom pri vodenju in še kaj?
Sam imam x950bt-hd in dosedaj nisem imel nobenih težav!
Mogoče ena,vendar ne tako pomembna.
Zagon primota iz notranjega spomina traja kar nekaj časa(1-2min)
z kartice pa normalno
sprasujem se.gif
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.321
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Tanja je posebna (neuradna) verzija slo vodenja, ki iz nekega neznanega razloga štrajka na tej napravi in se pri zagonu naprave naprava resetira, to je res. Čudno pa je, da mi pa na nobeni drugi napravi ta bejba ni delala problemov...morda gre pa le za pokvarjeno verzijo tega voice fileja, ki kroži naokoli.

@pazok
1-2 min?? ne ga sračkat.. men se je na vseh wayteq napravah ki so mi šle skozi roko Primo naložil v max 10-15 sek. Malenkost dlje seveda iz kartice, logika..Pobriši mapo save in reštartaj...
 

pazok

Pripravnik
10. apr 2008
580
10
18
OK.
Bom sprobal
zmaga.gif

Predstavljal sem si da je nekaj takega ker sem iz
kartice kopiral na flash in pustil tako kot je
redface-1.gif
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.321
657
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
in mislim, da je v tistem sys ki ga sedaj večina vas z wayteqi uporabljate, malce preveč "okrašen" z določenimi vnosi. Še vedno sem pristaš default nastavitev, ki jih primo uporablja + z dodatkom le tehle vrstic v sys, ki pa so bolj ali manj potrebne za Wayteqe:

[gps]
port="1"
baud="4800"

[interface]
show_exit=1
resolution_dir="800_480"
clearcity=1

[rawdisplay]
screen_x=800
screen_y=480

[power]
skip_suspend_process=1
skip_resume_process=1
skip_suspend_process_all=1
skip_resume_process_all=1

 
Nazadnje urejeno:

pazok

Pripravnik
10. apr 2008
580
10
18
Evo,počistil vso nesnago in
Primo štarta k´o Lauda
aplauz.gif

V moji sys.datoteki je bilo teksta za manjši roman
shocked-1.gif

Hvala za pomoč!
 

bocco

Pripravnik
17. feb 2011
157
0
16
@Janch - se da povečati fonte krajev? Na prejšnji navigaciji so bili kraji v obliki oblačkov, fonti normalno vidni, sedaj pa verjetno zaradi večje ločljivosti ni več vidno. Kakšen drug data.zip? Ali popravki v sys?
 

Nejc_L

Pripravnik
18. feb 2011
317
18
18
Sl. Bistrica
Kr navdušen sem, ko sem videl tale WayteQ.
aplauz.gif
Bom kr hitro ga naročil.

Sam zanima me, ali je ta iGo (oziroma iGo primo) težko gor naložit, ker nisem ravno v tem najboljši?
Kateri zemljevid je potem najboljši?
sprasujem se.gif

Ali je velika razlika med temi modeli (razen BT pa procesor)?

LP
Nejc
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.314
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik Nejc_L pravi:
Kr navdušen sem, ko sem videl tale WayteQ.
aplauz.gif
Bom kr hitro ga naročil.

Sam zanima me, ali je ta iGo (oziroma iGo primo) težko gor naložit, ker nisem ravno v tem najboljši?
Kateri zemljevid je potem najboljši?
sprasujem se.gif

Ali je velika razlika med temi modeli (razen BT pa procesor)?

LP
Nejc
Velike razlike med modeli ni, če te ne zanima preveč BT bi ti priporočil Wayteq brez navigacije, si jo lahko sam naložiš. Priporočil bi ti Igo primo, je super, krasno dela. Kar se tiče namestitve sem prepričan, da ti bodo fantje tukaj pomagali... Imamo celo guruja....
shocked-1.gif
 

gonilnik

gps navigator
23. jul 2007
650
8
18
49
Car saj 950bt hd se da dobit tudi brez navigacije,cena brez ddv stane pa 115 evrov.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.