iGO Primo, Nextgen - [Android OS]

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Ta napaka:

Citat:
Missing or incomplete folder:
/data/data/com.navngo.igo.javaclient/sys.tex:
Open failed:EACCES (Permission denied)

se v večini primerov pojavi, če imaš še kje kako mapo z imenom iGO_Primo, kako mapo z recimo imenom slike primo ali, če nisi popolnoma odstranil stare verzije ( tudi device.nng, ki je na root naprave ali SD ) in ponovno zagnal naprave, ter šele nato inštaliral novo verzijo.
 

mosfet

Pripravnik
24. apr 2012
127
0
16
To sem že prej imel, če misliš na to temo ''Update prvega posta in novosti ob izzidu posodobitve Android jedra na verzijo 4.0.3 (ICS)'' na Root Explorer ''vold.fstab'' iGO mi je deloval iz SD kartice.

Hotel sem posodobitev programa z feb ver. te preizkusiti če deluje enaka fora na Waytequ 50, ker je tebi delovala na Waytequ 7x.

Škoda
bonk.gif
da prej nisem tebe vprašal če bi to delovalo na x50.

Nič naložil bom nazaj staro verzijo, upam da bo delovala normalno kot prej.
sprasujem se.gif
 

mosfet

Pripravnik
24. apr 2012
127
0
16
to kar Popotnik pravi je ena od velikih možnosti, bom detajlno preiskal vse komplet.

Javim ko bom fertg
 

neto_pir

Zelenc'
10. jul 2011
17
0
1
Zasledil na angleškem forumu @Brawn Dog

ftr - Information for trucks - used in calculating routes for lorries (to avoid roads where trucks prohibited, etc.)
iGO\content\map\ftr

fpa - Addressing (street address)
iGO\content\map\fpa

fda - alerts the driver (display active alerts (characters)
iGO8\content\map\fda

hnr - The base of prepared trails (4 types Fast, short, easy and economical). It helps in calculating the duration of the route.
iGO8\content\map\hnr

Po novem se morajo te datoteke premakniti v podmape ???
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
V kakšne podmape?

Za tem znakom \ pomeni kje se te datoteke nahajajo, sama mapa je VEDNO označena takole: \map\

Torej, če je zadnja postavka brez tega znaka \ na koncu, pomeni da so tam te datoteke in NE mapa.

Tole ti priporočam, da si pogledaš:

https://www.alter.si/tabla/showflat.php/Cat/0/Number/1192579/an/0/page/0#1192579

Vse kar si našel na angleškem forumu imaš opisano v zgornjem wiki od Jancha
wink-1.gif
 

mosfet

Pripravnik
24. apr 2012
127
0
16
Wayteq x50 dela z feb.ver. pobrisal sem nekaj map med drugimi s slikami različnih imen kot je ''igo r'' naložil sem jo na SD kartico.

Pozdrav našim Gurujem
aplauz.gif
 
22. jul 2007
12.811
1.316
113
123
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
Citat:
Uporabnik laser pravi:
Nekaj sem gledal to temo pa nism glih našel kar me zanima. Ker je kar precej obsežna ta tema sprašujem . Imam instaliran Primo v.... 2.4 9.6.29.379219 na S3, pa me zanima ko izključiš navigacijo ali se da kako vpisat v 'sys', da ti sam program ko ga izključiš, da ti tudi izklopi GPS ker lahko se zgodi da naknadno pozabiš izklopiti GPS. Ko zaženeš program te sam program tudi vpraša ali vklopi GPS. Sedaj nevem morda je bilo v tej temi že tudi to opisano. Pa poleg tega me še zanima kje sploh ima ušpajhan ta program 'sys' datoteko in kako se imenuje ker sem vse pregledal tud 'data in branding' datoteko pa je nevidim.
Hvala in LP
To se da verjetno narediti z programi ifttt , pa verjetno še s katerim.
Brez roota ne gre - preverjeno.
 

mosfet

Pripravnik
24. apr 2012
127
0
16
Včeraj sem preizkusil feb.ver. Primota na W.X50 dela super lepo tekoče, všeč mi je, da ponudnika kart izbiraš v nastavitvah.

LP
 

danielsendler

Pripravnik
4. mar 2012
183
0
16
Eno vprašanje. Imam zadnje karte here in ko vozim po Nemčiji se imena krajev (ne vseh), izpisujejo v Češčini ali v Slovaščini. Prej tega nisem opazil, le pri zadnjih mapah. Je to izpisovanje odvisno od kart ali od verzije primota oz česa drugega?
 

danielsendler

Pripravnik
4. mar 2012
183
0
16
Kolyn nad Rhynom(original Köln), Frankfurt nad Mohanem(Frankfurt am Main).Bom se preveril, ce dam sistem v Angleščino ali Nemščino pa mislim da prav izpisuje imena
 

brainstorm

Pripravnik
15. nov 2008
160
0
16
Imam igo verzijo 9.6.29.383117 in mi ne kaže glonass satelitov na note2 telefonu, včasih se spomnem pa jih je, sicer ne vem katera verzija igoja je bila.
Imam pa sys datoteki omogočen glonass, ne vem ali je ta verzija kaj skregana z glonassom ali pa je moj tel kaj zajebava, namreč na s3 imam enako sys datoteko, tam pa vse lepo deluje, le da je igo iz aprila 2013.

[interface]
;vga=1
show_glonass=1
extra_settings=1
save_checksum=0
minzoom2d=25
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Če bi kdo rad imel na kitkat 4.4.2 na S4 ali S5 na zunanji SD je potrebno naredit sledeče: .....

Opisani postopek @popotnik-a deluje tudi na Xperia Z2
cool-1.gif
Thx!
 

vojc1

Zelenc'
19. jun 2013
10
0
1
Pozdravljeni.

Na Samsung Galaxy Ace sem dal Igo 9.6.29.367542. Zažene se normalno potem pa mi zmrzne med uporabo. Iz njega lahko grem samo, če ga prisilno zaustavim, vendar se potem ne zažene več. Če pa še izklopim telefon, se mi spet zažene in lahko kaj stisnem in dela in nato spet zmrzne.

Vam dam kar primer pri nastavitvah, ki jih je treba na začetku narediti. Ko mi da za zbrat jezik vmesnika pritisnem na izbran jezik in zmrzne. Dam prisilna zaustavitev, izklopim telefon in ko ga ponovno zaženem lahko ta korak naredim. Pri naslednjem koraku se ponovi zamrznitev in tako gre naprej.

Se da tukaj kaj naredit ali je telefon premalo zmogljiv za to verzijo?

Hvala za odgovor.
 

danielsendler

Pripravnik
4. mar 2012
183
0
16
Mene pa zanima, če je še kdo drug ugotovil (tu ciljam predvsem na tovorjakarje), da primo ne vodi več tako lepo kot je včasih. V nastavitvah imam nastavljeno na tovornjak, nastavim cilj npr v Avstriji Villach in pač eno ulico, nastavim pot in nato, ko pregledam, kje vodi, vidim, da me vodi npr iz Jesenic v Villach normalno po AC do Villacha, tam pa nato v mesto skrene po AC naprej do Klagenfurta, tam poišče cesto, ki nima omejitev za tovornjake in po njej v Villach. Ca 50km naokrog pelje. Zato sem vse te novejše verzije primota sprobal in vsi isto vodijo. Sem vprašal kolega tovornjakarja, za katerega vem, da tudi uporablja primo, kako njega vodi do tega istega cilja, pa pove, da normalno kot mora. Sem potem tudi jaz naložil to verzijo (Junij 2013) in res popolnoma normalno vodi. Razlika je v tem, da ko s staro verzijo nastavim cilj, ko pridem do table, da je prepovedano za tov. vozila nad 7.5 tone, razen dostavnih vozil, me primo na to tablo opozori in vpraša, če nadaljujem pot, potrdim in gremo lepo naprej. Nove verzije se pa avtomatsko izognejo temu predelu in če slučajno kar nadaljujem pot, se izgubi, in noče preračunat poti. Če ima kdo voljo to sprobat od doma, naj to naredi in tukaj napiše rezultat, čudim se, da ni še nihče nič pojamral oz a imam samo jaz ta problem?
 

vojc1

Zelenc'
19. jun 2013
10
0
1
Popotnik hvala za hitro pomoč, vendar zadeva ne deluje kot bi morala. Dela malo boljše, vendar po par korakih spet zmrzne. Verjetno bo najboljše, da se spet vrnem na tisto verzijo ki sem jo imel prej in je delovala kot je treba.