Appoloti!

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.900
5.458
113
Sem videl tudi na MMC da je isto......umor v Pržanu....na področju Šiške....

Mislim cel WTF so te dandanašnji novinarji......najbrž hotel napisat na področju PP Šiška.......pa še te več vsaj 20let ni.....ampak je PP Koseze najbližja
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.769
262
83
Največja slovenska vas
Si mal pikolovski? Za povprecnega bralca bi bilo cisto zadosti, ce bi napisali v Lj, za "lokalpatriote" je pa to ful pomembno, da se lahko hvaljo kok so oni bolj varni kt sosedi.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.900
5.458
113
Ne gre se za pikolovstvo....samo na živce mi gre senzacionalizem......dejmo nekaj spisat sam da se bo bralo....

Pr dandanašnjem folku lah še dejansko kako peesdrijo na tak način sprožiš (nehote)
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.680
6.242
113
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Sem videl tudi na MMC da je isto......umor v Pržanu....na področju Šiške....

Mislim cel WTF so te dandanašnji novinarji......najbrž hotel napisat na področju PP Šiška.......pa še te več vsaj 20let ni.....ampak je PP Koseze najbližja
O cem ti bluzis? Na podutiski v Ljubljani je PP Ljubljana Šiška. V drugi polovici objekta pa je Specialna enota policije. Kje si ti PP Koseze videl, prebral, slisal mi pa tudi ni jasno.

In Pržan je del šiške.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.900
5.458
113
Podutiška je del kosez in ne v šiški...

Vmes med Pržanom...so še Dravlje...Koseze...

Lahko rečeš da je Pržan del Lj....ne more bit pa del Šiške...razen če maš domišLJija
smile-1.gif


PP sem pa zamešal priznam... Ker PP je bila včasih pri slovenija avto... Sedaj je tam poslovalnica Triglav...
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.737
2.098
113
Dej ne bluzi veliko let je bilo to o cemer ti zdej pametujes del ene obcine, ki se ji je reklo lj siska in tudi pp o kateri sanjas se ji rece pp siska in nobenih kosez ni v imenu
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.232
2.071
113
SV SLO
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Podutiška je del kosez in ne v šiški...

Vmes med Pržanom...so še Dravlje...Koseze...

Lahko rečeš da je Pržan del Lj....ne more bit pa del Šiške...razen če maš domišLJija
smile-1.gif


PP sem pa zamešal priznam... Ker PP je bila včasih pri slovenija avto... Sedaj je tam poslovalnica Triglav...

Meni kot 190 km vstran od LJ mi je prav vseeno. Vem kje je Šiška, kje pa je Pržan pa nimam pojma in me niti najmanj ne zanima, ker če že grem zelo poredko v LJ. Tak da novinarji so kar prav zapisali.
Podobno kod, da jaz tebi poskušam dopovedati razliko med Turopoljem in Mursko Soboto.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Podutiška je del kosez in ne v šiški...

Vmes med Pržanom...so še Dravlje...Koseze...

Lahko rečeš da je Pržan del Lj....ne more bit pa del Šiške...razen če maš domišLJija
smile-1.gif


PP sem pa zamešal priznam... Ker PP je bila včasih pri slovenija avto... Sedaj je tam poslovalnica Triglav...

Vcasih je to bila vse obcina Ljubljana - Siska ... do Medvod ...

Sedaj je pa res od "takratne" Siske ostalo le se tisto, kar je znotraj AC obroca ...




S krogcem je oznacen kraj dogodka v Przanu ...
smile-1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.900
5.458
113
Aleluja
nahrung002.gif
:

Čeprav sem potiham upal da smo do Tokija
grin1.gif
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.776
-216
113
Ah kje pa. Policaj bi moral bit nagrajen, saj je uspel ničhudega sluteča in nedolžna sprehajalca z otrokom tako sprovocirat, da je bilo potrebno posečt po takšnih ukrepih, ki bodo posledično državi prislužil lepe denarce od kazni. To ne zna vsak. Še posebej, zato, ker se je junaško s solzilcem spravil na otroka in žensko, tako da sta potrebovala zdravniško pomoč. Kar seveda ni bilo všeč očetu otroka, tako da bo še njemu lahko pisal kazni. Da se ve kdo je tu oblast. Upam da bo na zasluženi bolniški našel čas, za kake strelske vaje, da bo naslednjič, ko bo spet streljal na neoborožene občane zadel kaj bolje kot samo vetrobransko steklo. ,
evil.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.900
5.458
113
Citat:
Uporabnik mirsi pravi:
Upam da bo na zasluženi bolniški našel čas, za kake strelske vaje, da bo naslednjič, ko bo spet streljal na neoborožene občane zadel kaj bolje kot samo vetrobransko steklo. ,
evil.gif

Vse mu oprostim........ampak da je pa počil vetrobransko steklo me pa čist iz tira vrže
jezen.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.900
5.458
113
Citat:
Uporabnik mirsi pravi:
Še posebej, zato, ker se je junaško s solzilcem spravil na otroka in žensko, tako da sta potrebovala zdravniško pomoč.

Ker vidim da si bil poleg........a je bla ženska zarutana da je otroka v policaja tiščala pa upala da bo za to dobila "popust"
sprasujem se.gif


Ko bo odrastu pa dojel kaj sta mu tastaradva izvedla...upam da si spremeni ime pa se odseli......
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.900
5.458
113
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Zakaj se oglašaš pri teh temah, ko veš da nisi kredibilen?

Samo komentiram pisanje... Ker me zanima


KER sigurno ni bilo samo da je policaj skocil na mamico in potem ko je videl otroka še z veseljem dodatno zaplinu oba2...

Nekak mi ne gre....mogoče sm pa premalx za šankom....