HTC Desire vs. Nexus One

prijam

Fizikalc
2. sep 2007
1.821
4
38
Je možno kako iz slovarja t9 za pisanje sms-ov mailov brisati že prednaložene besede?Vbistvu, da bi shranjeval noter samo svoje in bi ti potem telefon tudi ponujal samo tvoje/svoje?
 

maddog

Fizikalc
16. avg 2007
1.817
0
36
okolica MB
Poglej SwiftKey tipkovnico, zadeva preskenira poslane SMSe in naredi bazo besed, nato pa se uci. Besede enostavno dodajas in brises sproti.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.618
207
63
Kranj
UPAJMO ČIM PREJ HUDIČA NO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

BeerBelly

Pripravnik
5. dec 2007
445
1
18
Obišči stran
Tole pa je dobra novica
smile-1.gif
Me prav zanima kakšna bo razlika.
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.056
393
83
44
dolenska
nicer še nisem bral, kaj se pridobi s 2.2, ampak, zakaj bi novga nalagal, če že 2.1 dela k žvat? Desire me je res presenetil s odzivnostjo. Pred tem sem mel N95 in se mi je zdela fajn. Na hitrco, kaj je nova?
 

mm46

Pripravnik
5. sep 2007
597
7
18
40
sem že v eni drugi temi pisal...nasploh je vse hitreje in še bolj odzivno, baterija mi traja precej dlje, aplikacije lahko premakneš na sd kartico, snemanje posnetkov v 720p, wi-fi tethering (to je zelo pomembno, če hočeš z macom na net prek telefona), Flash 10.1 (to bi komot pogrešal) sinhronizacija muzike z iTunes, LED svetilka, manj roza barve
tongue-1.gif
 

matt

yeeeehaaaaw
20. jul 2007
866
0
16
Za koga je pomemben tale thread na XDA? Jaz imam nerootan phone in ga v prihodnosti tudi ne nameravam rootat... Verjetno se tema v prej omenjenem threadu userjev z nerootanimi telefoni ne tiče. Ali pač?

Ali je že kdo upgradal? Kaj se bo zgodilo z nameščenimi programi in nastavitvami? Vse še enkrat nameščat?

Še tole
"Anyone who happens to have an unlocked European Desire should receiving a notification within the next two days telling you an update is available. It is a no-wipe update, but HTC stresses that you’ll want to be connected to Wi-Fi in order to avoid data charges."
vir: androidpolice

Ali so Simobilovi Desirei lockani?
 
Nazadnje urejeno:

maddog

Fizikalc
16. avg 2007
1.817
0
36
okolica MB
Froyo je veni , stisnit "Check for updates", prej pa preverit, ce je dovolj prostora.

Upgrade error!!!

Phone storage space is 16 MB. Please reserve at least 25MB.

Not enough free memory in the phone!!!

Vsaj 25MB je potrebno, drugace prekine updejt in morate znova ;]

Lepo jogurtasto nedeljo !
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
tudi jaz sem malo prejle preveril če je kak novi update in so se mi oči zasvetle ko mi je pokazalo SW update 90MB
smile-1.gif
komaj čakam!!!
 

bjani

Pripravnik
25. jan 2010
322
0
16
same here...zgleda, da je neka huda zadeva, mam baterijo na 25% pa pravi, da jo naj nafilam, ker drugače ne bo updata...
tongue-1.gif