Eurobasket 2017

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.700
113
Vodenje v živo je zahtevno. Za začetek bi lahko v studiu za marsikaterega košarkarja izbrali bolj primeren posnetek njegove akcije. Npr. za Dončiæa kaj drugega kot to, da je letel Jankoviæu v naročje. Mogoče tisti sprehod izpod svojega koša do njihovega in zabijanje.
Kot drugo se mi zdi, da ni bilo prav, da so izžvižgali ministrico. Nek drobiž je država dodatno dala, ampak košarka se pri nas vseeno igra na državne (davkoplačevalske) stroške, ker zasebnih dvoran kolikor vem ni. V kolikor toliko urejenem sistemu ne gre, da se ob nenadnem dogodku, ki ni nesreča
smile-1.gif
, od nekod povleče kup denarja. Bolje je, da se v bodoče planira in daje več, če je potrebno.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.125
934
113
Emona / Carnium
Dovolj bi bilo, če bi Bavec samo vklopil mikrofon in ga dal ekipi. Naj fantje zapojejo Miljacko al pa kej tazga. Namesto tega je raje davil in pametoval.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.395
964
113
Obišči stran
Mislim da tale komentar z rtvslo foruma povzame vse:

Citat:
OK, sedaj ko sem prespal to zadevo lahko mirne duše rečem, da slabšega sprejema še nisem gledal. Sprejema, ki se ga praktično ni dalo uničiti, a vendar... Daniju Bavcu vse čestitke, ker mu je uspelo nemogoče!

Že sam izbor Kingstonov, katerih popularnost je že davno minila, potem pa še vlačenje politikov na oder - lepo vas prosim! Ljudje so jasno pokazali kaj si mislijo o mešanju politikov in športa.

No in pridem do Bavca ob katerem sem dobil občutek, da je malo nabasan. Kako lahko na sprejemu EVROPSKIH prvakov iščeš napake!?!?! Tip je Rebcu rekel, da vsi vemo, da ni igral in potem navedel še kup nesmislov. Randolphu kaže posnetek konflikta s Porzingisom in ga sprašuje kaj bi bilo, če bi sprejel povabilo na parkirišče!? Pa si ti normalen!?!? Randolph je bil na marsikateri tekmi jeziček na tehtnici, tako v obrambi kot napadu, a on se spušča v te stvari na sprejemu prvakov Evrope!? Naslednje vprašanje, kako se lahko to primerja z medenimi tedni :facepalm:. Muriæa sprašuje, kako je "to rokco čutt na vratu" (Diawovo). Blažiču naklada o kremšnitah in prekršku nad Gasolom, ki ga ni bilo. Potem Zagorcu pove, da je praktično vse zasral, a na koncu dal tistih 5 pomembnih točk. Dimcu, da je probal proti Bobiju 1:1, a mu ni šlo. Čančarju, če je pričakoval, da bo Šmits tako živalsko zabil. Igorju Kokoškovu pove, da se bo malo pošalil in da je na internetu premagal Seagala v kameni faci. Haha, mogoče sta se dva v publiki zasmejala. In še in še teh nebuloz ob katerih me je bilo pošteno sram.
Da ne omenjam tega, da je uničil vso spontanost! Ljudje začnejo skandirati "MVP", on pa jih utiša. Potem reče, da se bomo malo pogovarjali s košarkarji: "vem, da boste vreščali vmes, a probajte umirjat vaša srca, saj so vam zdivjala v zadnjem času". Bravo, čestitke Bavec!
Do tega trenutka mi ni jasno, kako lahko nekomu uspe tako uničiti nekaj tako lepega.
 
22. jul 2007
12.797
1.313
113
123
Ja teli na fop.tv pa niso normalni, da so na sprejemu podjebavali košarkarje z brezveznimi posnetki, namesto da bi prikazali najlepše akcije od igralcev.
O Bavcu pa sploh ne bom komentiral in se pridružujem drugim komentarjem

Pa še najboljše akcije na prvenstvu.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.645
3.896
113
To je sicer res, sam iz prislihov flopija ni lih rada vzela.

Mene pa čudi, da kefo pri vsem tem denarju nima par deset eur za kurbo, ki bo potrpela z njim, pa brez incidentov.
 
Nazadnje urejeno:

BLABLABLA

Guru
28. sep 2007
2.228
717
113
Citat:
Uporabnik optiplex pravi:
To je sicer res, sam iz prislihov flopija ni lih rada vzela.

Mene pa čudi, da kefo pri vsem tem denarju nima par deset eur za kurbo, ki bo potrpela z njim, pa brez incidentov.

Poudarek je na: "Zoki Ni Kriv"
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.700
113
Cvikal je, da ga bodo izžvižgali kot so ministrico. Zato je hitro predal zmajčka in povedal za pir, ki ga je verjetno moral podariti proizvajalec piva. Ni pa se pohvalil, da je občina (mogoče) dala prostor zastonj.
Po mojem se je dobro znašel.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Ma Zoki je vedno pr športu zraven, zato ni šans, da bi ga izžvižgal. Da se ga videt že leta na tekmah Olimpije, raznih reprezentanc in podobno. Moron od Cerarja in ministrica pa tam nimata kaj iskat.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.395
964
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Ma Zoki je vedno pr športu zraven, zato ni šans, da bi ga izžvižgal. Da se ga videt že leta na tekmah Olimpije, raznih reprezentanc in podobno. Moron od Cerarja in ministrica pa tam nimata kaj iskat.

Pa saj so mu žvižgal? Nehal so ko je pir omenu...
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.700
113
Nekaj žvižganja je bilo. Jasno, ker na tako prireditev ne pridejo samo ljubljanski volivci.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.192
1.808
113
Ah ja..če bi Modrička vodila bi bila tudi tragikomedija..

Že to kar je povedala spontano (brez v naprej prirpavljenega teksta) je bilo huje od voditelja:


...'tisto včeraj ni bilo nič...tole zdaj je....'
bonk.gif
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.317
950
113
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
dobra

hysterical-1.gif
Dobra...

Ima kdo fotko ali posnetek sprejema letala na letališče? Tam kjer so letalo z gasilskimi cisternami zalivali? Mislim, da je bilo na kongresu na ozadju...


Komentator pa...
crazy1.gif



A lahko sprejem naredimo še 1x, pa počakamo še na lepo vreme?
evil.gif