Umik nemških programov s programskih shem

anovak99

Pripravnik
8. maj 2010
255
2
18
Citat:
Uporabnik DJ_Beat pravi:
O ste zoprni... shit... Kdo vas sili imet kks prikljucek? Talar na streho, kot vcasih..

Mi se očitno razvijamo nazaj ne pa ne naprej po tej logiki.

Taler ja, pol pa bo vsak blok kot pri ciganih, vsak svoj taler. Pa še ono za perilo sušit zraven namontiram da je v kompletu...

Ti si tudi hecen, za taler rabiš soglasje sosedov v blokih, tu smo pa evropski. Pri osemdesetih stanovanjih je to mala malica pridobiti 51% ali kolko že je soglasij. Večine človek še pozna ne.

Razen če taler postaviš na balkon ali pa dnevno potem pa malo okno odpreš, ko hočeš gledat.

Naj se zmenijo in plačajo tisti, katere mi plačujemo vsak mesec.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
zakaj bi bil pa vsak blok tak? folk ni neumen da bi zdej talar postavu zaradi 3 brezveznih programov
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.025
5.728
113
blizu močvirne prestolnice
Goba ne provociraj!
10.gif
 

anovak99

Pripravnik
8. maj 2010
255
2
18
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
zakaj bi bil pa vsak blok tak? folk ni neumen da bi zdej talar postavu zaradi 3 brezveznih programov

Mislim da bi ravno ti prvi montiral.
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Citat:
Uporabnik anovak99 pravi:
Citat:
Uporabnik DJ_Beat pravi:
O ste zoprni... shit... Kdo vas sili imet kks prikljucek? Talar na streho, kot vcasih..

Mi se očitno razvijamo nazaj ne pa ne naprej po tej logiki.

Taler ja, pol pa bo vsak blok kot pri ciganih, vsak svoj taler. Pa še ono za perilo sušit zraven namontiram da je v kompletu...

Ti si tudi hecen, za taler rabiš soglasje sosedov v blokih, tu smo pa evropski. Pri osemdesetih stanovanjih je to mala malica pridobiti 51% ali kolko že je soglasij. Večine človek še pozna ne.

Razen če taler postaviš na balkon ali pa dnevno potem pa malo okno odpreš, ko hočeš gledat.

Naj se zmenijo in plačajo tisti, katere mi plačujemo vsak mesec.

Sodelavec si bo dal tole na balkon in ne misli nobenih soglasij zbirat.

http://www.selfsat.ch/

selfsat(03).JPG
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.132
941
113
Emona / Carnium
Citat:
Uporabnik anovak99 pravi:

Ti si tudi hecen, za taler rabiš soglasje sosedov v blokih, tu smo pa evropski. Pri osemdesetih stanovanjih je to mala malica pridobiti 51% ali kolko že je soglasij. Večine človek še pozna ne.

Ali živiš v bloku polnem "albancev" (pa še tu se mi zdi, da bi dobil potrebna soglasja) ali pa le ni tako veliko ljubiteljev nemške TV produkcije. 51% soglasij je problem pridobiti za resne zadeve. Slovencelj ti raje avto opraska, kot da ti da soglasje
evil.gif
 

anovak99

Pripravnik
8. maj 2010
255
2
18
Citat:
Uporabnik mistique pravi:
Citat:
Uporabnik anovak99 pravi:

Ti si tudi hecen, za taler rabiš soglasje sosedov v blokih, tu smo pa evropski. Pri osemdesetih stanovanjih je to mala malica pridobiti 51% ali kolko že je soglasij. Večine človek še pozna ne.

Ali živiš v bloku polnem "albancev" (pa še tu se mi zdi, da bi dobil potrebna soglasja) ali pa le ni tako veliko ljubiteljev nemške TV produkcije. 51% soglasij je problem pridobiti za resne zadeve. Slovencelj ti raje avto opraska, kot da ti da soglasje
evil.gif

Hja, če bodo telemahi nadaljevali tako dinamiko bodo to monirali ljubitelji vseh produkcij. In to je bistvo teme.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.576
685
113
toti Maribor
Tu pa še citiram odgovor združenja kabelskih operaterjev, na moj protest. Naj, pa ob tem dotam, da o odzivu na moje pismo Telemachu, ni ne duha ne sluha

Spoštovani!



Pojasnilo!



Najprej hvala za vaše mnenje. Pogodba, ki je urejala razmerja med slovenskimi operaterji, Sazasom, izdajatelji RTL programov in programov VG Medije, je prenehala, ker je SAZASu prenehalo dovoljenje za kolektivno upravljanje pravic avtorjev avdiovizualnih del, kot glavne osnove za sklenitev pogodbe. Naknadne ugotovitve so poleg tega še pokazale, da nekdanja pogodba poleg ne transparentnosti višine in razmerij plačil nadomestil, sploh ni bila sklenjena zakonito že od začetka.



Od prenehanja veljavnosti nekdanje pogodbe (oktober 2010) naprej so se vodila pogajanja o ureditvi licenčnin za predvajanje programov izdajatelja VG Media v slovenskih omrežjih, ki žal niso privedla do sporazumne rešitve, zato so operaterji morali prekiniti z nadaljnjimi predvajanji, ker bi sicer le podaljševali neurejeno stanje in s tem podajali svoj pristanek na nesprejemljive zahteve izdajatelja teh nemških programov.



Poudarili bi pa, da je bil medtem po drugi strani tudi že sklenjen nov dogovor med AIPO in ZKOS (Združenje kabelskih operaterjev Slovenije), ki od oktobra 2010 naprej nadomešča nekdanjo pogodbo s Sazasom glede kabelske retransmisije avdiovizualnih del in da je bil za obdobje od oktobra 2010 naprej prav tako že sklenjen tudi nov dogovor med operaterji in izdajateljem nemških programov pod znamko RTL.



VG Media je že izrazila pripravljenost za nadaljevanje pogovorov za ureditev retrannsmisije njihovih programov.





Slavko Korenič, sekretar uprave
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
strela jasna SAZAS pa vse skup.Na naslednjih volitvah kandidiram s programom, da je treba skinit SAZAS.
 

Commodore

Fizikalc
14. jul 2008
1.932
34
48
Apropos talerji na balkonih... to ti pride v postev, ce si v bloku, samo v primeru, da si obrnjen proti jugu. Ce imas zunanjo steno na severni strani, ne bo nic s satelitsko. Right?
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.608
94
48
KSZ.

Pri nas so se namesto omenjenih programov pojavili: PHOENIX, Eins Festival pa še edn...
 

Poltergeist

Pripravnik
22. apr 2010
398
3
18
Citat:
Uporabnik zakon pravi:
Tu pa še citiram odgovor združenja kabelskih operaterjev, na moj protest. Naj, pa ob tem dotam, da o odzivu na moje pismo Telemachu, ni ne duha ne sluha

Spoštovani!





Pojasnilo!



Najprej hvala za vaše mnenje. Pogodba, ki je urejala razmerja med slovenskimi operaterji, Sazasom, izdajatelji RTL programov in programov VG Medije, je prenehala, ker je SAZASu prenehalo dovoljenje za kolektivno upravljanje pravic avtorjev avdiovizualnih del, kot glavne osnove za sklenitev pogodbe. Naknadne ugotovitve so poleg tega še pokazale, da nekdanja pogodba poleg ne transparentnosti višine in razmerij plačil nadomestil, sploh ni bila sklenjena zakonito že od začetka.



Od prenehanja veljavnosti nekdanje pogodbe (oktober 2010) naprej so se vodila pogajanja o ureditvi licenčnin za predvajanje programov izdajatelja VG Media v slovenskih omrežjih, ki žal niso privedla do sporazumne rešitve, zato so operaterji morali prekiniti z nadaljnjimi predvajanji, ker bi sicer le podaljševali neurejeno stanje in s tem podajali svoj pristanek na nesprejemljive zahteve izdajatelja teh nemških programov.



Poudarili bi pa, da je bil medtem po drugi strani tudi že sklenjen nov dogovor med AIPO in ZKOS (Združenje kabelskih operaterjev Slovenije), ki od oktobra 2010 naprej nadomešča nekdanjo pogodbo s Sazasom glede kabelske retransmisije avdiovizualnih del in da je bil za obdobje od oktobra 2010 naprej prav tako že sklenjen tudi nov dogovor med operaterji in izdajateljem nemških programov pod znamko RTL.



VG Media je že izrazila pripravljenost za nadaljevanje pogovorov za ureditev retrannsmisije njihovih programov.





Slavko Korenič, sekretar uprave

Temu slavko Korenčiču bi bilo potrebno jajce odrezati in ga slečti pa na cesto fuknit. Prokleti nesposobnez.

Očitno T2 ze ve zakaj ni v tem njihovme nesposobnem združenju.
Sicer res rpavijo če se družiš z bedaki si pameten. Ampak očitno se T2 tudi zaveda da je nevarnost da te skupščina bedakov potegna na njihov nivo zato se reje ne družijo z temi idjoti.
 
Nazadnje urejeno:

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Če bi malce vklopil logiko, bi lahko razbral iz imena ZKOS - združenje kabelskih operaterje Slovenije, da gre za kablaše. Kar pa T-2 ni.