Umik nemških programov s programskih shem

zakon

Guru
16. maj 2008
8.576
685
113
toti Maribor
Za mene je kriv Telemach, ker sem njihov naročnik. Da pa ne bo zamere: ker se ne zna butasto združenje pogajat, bomo počasi gledali samo še made in Slovenija ter made in Balkan.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.576
685
113
toti Maribor
Saj ne bom. Samo se bojim, da počasi ne bom imel več izbire
evil.gif
. Je, pa pomembno, da imamo cel kup športnih programov. V času digitalizacije, bi lahko vsak sam izbiral katere programe bo imel. Samo to, pa je že druga zgodba.

P.S. Bomo vidli tvojo reakcijo, ko ti bodo ukinili tvoje najljubše programe.
 

Poltergeist

Pripravnik
22. apr 2010
398
3
18
Jaz bi pa celo programsko shemo menjal za PRO 7 in Kabel 1.
Dva programa ki sta mi vredna več kot vsi ostali skupaj.
Kaj se sinhronizacije in podnapisov tiče se strinjam. Reje gledam sinhroniziran film kot bedne podnapise.
Celo še hujše. Mene moti če so podnapisi v sliki in jih nemoreš niti izklopit.

Kaj se pa angleške robe tiče v katero sodijo vec ali majn samo filmi/serije pa imam tako ali tako Netflix in torrente.

Tako, da ponudnik ki nima teh treh programov v moji knjigi nima TVja.
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
Še enkrat...

Na T-2ju omenjeni kanali normalno delujejo!


Naročilo storitev T-2: www.t-2.net
grin1.gif

Če bi imel možnost T-2 sigurno nebi imel EVJ Elektroprom
cry12bpy.gif
(še danes se mi joče po T2 optiki, ki sem jo imel v bloku)
 

Poltergeist

Pripravnik
22. apr 2010
398
3
18
je pa smešno to, da je v izjavi za žurnal bilo napisano, da telekom ima vse plačano, VG Media bi nej to potrdil a vendarle so odmaknili kanale.

Izjave in dejanja na enis trani nasprotujejo le tem na drugi.
13.gif
 
Nazadnje urejeno:

gr69

Guru
15. dec 2009
11.302
2.404
113
še v SLO - ampak komaj
Citat:
Uporabnik GrandFelix pravi:
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
Še enkrat...

Na T-2ju omenjeni kanali normalno delujejo!


Naročilo storitev T-2: www.t-2.net

grin1.gif

Rade volje, če bi le to bilo možno
smile-1.gif

+ 1

A misliš, da sem "prostovoljno" pri ETju?

Pa še nekaj - živim v lastni hiši - sicer dvojno gospodinjstvo, tako da potrebujemo najmanj 2 TVja.

Odločitev za kabelsko je padla zaradi:
1. umika vsega plehovja iz streha oz. fasade bajte
2. relativno slabe slike preko antene (sedaj ob DVB-Tju bi moral mogoče ponovno razmisliti)
3. programske sheme - in tu je tudi meni osebno važno, da so v programski shemi SAT1 in PRO7 (Kabel 1 še nekako pogrešam)

Zakaj so mi pomembni PRO7 in SAT1? Vsekakor ne zaradi v nemščino sinhroniziranih filmov ozr serij - temveč predvsem zaradi lastne produkcije in to poljudoznanstvenih oddaj (eg. Galileo) ali kvizov (eg. Genial daneben).

Prestop k SIOLu ali AMISu iz "userskih" razlogov ni mogoč (nachbarüber80.press
smile-1.gif
), T-2ja pa v naši vukojebini tudi ni.

Če se naši vrli kabelski operaterji ne bodo hitro dogovorili (in bojim se da se NE bodo) mi očitno ne bo ostalo drugega kot nabaviti ustrezen TV (beri s DVB-T, DVB-S in morebiti celo DVB-C) - na fasado pokniti krožnik, na streho pa antene - in kar je najhujše - zaradi ostalih userjev ostati tudi naročnik kabelske televizije.
bonk.gif
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.343
676
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
Še enkrat...

Na T-2ju omenjeni kanali normalno delujejo!


Naročilo storitev T-2: www.t-2.net

grin1.gif

Zal meni osebno IPTV ne pride v postev, ker mi ne morejo zagotoviti dovolj bandwidtha za spodoben internetni prikljucek in vsaj dva TVja ...
frown-1.gif
Ce bo slucajno kdaj v nase kraje napeljana optika, pa to ne bo vec problem ...
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.576
685
113
toti Maribor
Mene bolj skrbi spodaj napisano, da so se nemci še vedno pripravljeni pogajat, vendar iz naše strani ni nekega interesa


VG Media hat ihre Bereitschaft zur Fortsetzung der Verhandlungen durch neue Angebote und Zugeständnisse mehrfach signalisiert. Eine Wiederaufnahme der Verhandlungen wurde jedoch vom Verband ZKOS und den Kabelnetzbetreibern bislang abgelehnt.

Bedauerlicherweise können die slowenischen Kabelkunden nun unsere Programme nicht mehr empfangen. Auf Grund der geschilderten Situation gibt es aktuell jedoch keine Möglichkeit, die Einspeisung unserer Programme fortzusetzen.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Zanimivo, da je Teleing v združenju kabelskih operaterjev, pa imamo te tri programe (mislim, da dobijo signal od T-2).

Pa včeraj je vse tri tudi Tuš Telekom imel.
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
baba čula - baba rekla

T-2 ima te tri programe v shemi URADNO, ker se za njih še vedno pogajajo !
Prosim, da ne širite neresnic, sploh pa iz virov, ki ne znajo drugega, kot pa prepisovat od drugih !
 
Nazadnje urejeno:

MiKa

Batagel
15. jan 2008
361
0
16
MB
Hehe, tudi jaz sem jim pisal, vendar PRO 7, ki so na to posredovali VG Media in sem dobil identičen odgovor, copy/paste. Sem pravtako imel namen ga prilepit in sedaj grem, če še niste, pisat našim "ilegalcem"...me zanima kako se bodo odzvali na to, da so ilegalno posredovali signal zadnjo leto.
rolleyes-1.gif