Umik nemških programov s programskih shem

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.416
6.558
113
Pro7 ima večino tuje robe, ki se dobi na pašnikih v boljši kvaliteti.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
1. v boljši kot FullHD?
2. ogromno imajo lastne produkcije
rolleyes-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.416
6.558
113
1. tak ne boš nikol videl pri nas, torej trenutno, kar se gleda na pro7, je pri nas v SD, na pašnikih pa full HD. S tem, da 1080i ni ravno tako dober za "akcije", kaj drugega pa se tudi pri njih ne vidi, torej 1080p.

maš švabske pašnike kjer je lastna produkcija.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
1. tak ne boš nikol videl pri nas, torej trenutno, kar se gleda na pro7, je pri nas v SD, na pašnikih pa full HD. S tem, da 1080i ni ravno tako dober za "akcije", kaj drugega pa se tudi pri njih ne vidi, torej 1080p.

maš švabske pašnike kjer je lastna produkcija.

in zakaj bi gledal nekaj z zamikom, če lahko gledam live oz. prvo predvajanje?
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.346
677
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Zgleda nekaterim ni jasno, kaj pomeni filmska umetnost. žalostno.

Jaz osebno imam vec od filma, ki je sinhroniziran, kot pa, da moram brati se podnapise... In producenti ne morejo narediti nemogocega in ustreci prav vsem. Nemsko govoreci trg je ogromen... In ce ne bi bilo interesa za sinhronizacijo, verjemi, da tega ne bi poceli...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.416
6.558
113
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
1. tak ne boš nikol videl pri nas, torej trenutno, kar se gleda na pro7, je pri nas v SD, na pašnikih pa full HD. S tem, da 1080i ni ravno tako dober za "akcije", kaj drugega pa se tudi pri njih ne vidi, torej 1080p.

maš švabske pašnike kjer je lastna produkcija.

in zakaj bi gledal nekaj z zamikom, če lahko gledam live oz. prvo predvajanje?

Ker švabi nimajo nikoli uspešnic "v živo", to imajo le ameriačni, do švabarije pa pride čez nekaj časa, torej to kar maš sedaj na pro7 je že vse na pašnikih. Razen če imaš v mislih lastno produkcijo, ampak to ni omembe vredno. Kaj je že tisto..unter uns gledaš pa podobne?

Jest, pol pa njegova mati
wink-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.416
6.558
113
To so vse neke zabavne oddaje ne? Podobno kot "as ti tud not padu" ?

Potem se ne rabi full HD, kdo pa hoče raaba gledat v polni lepoti
wink-1.gif
 

fijatovPES

Fizikalc
1. okt 2007
446
30
28
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Torej še en, ki ni nikoli gledal Pro7...

Hvalabogu ga na Teleingu še imamo, bi prav pogrešal Gallileo.


sem dolgo vztrajal na satelitu pa mi je crknil dreambox pa se je stara na hitro odločla za amis...

zdaj po tem grem direkt po novi dreambox 100 eur na leto je CS, pa mam vse in še več v hd kvaliteti...


grozni so naši vsi.. pro 7 je pa itak bil zakon...

tud vox je imel dobre zadeve

tud na sat 1 se je kdaj kaj našlo

predvsem več kot na teh zblujenih kanalih ki jih ponuja amis...

katastrofa
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
To so vse neke zabavne oddaje ne? Podobno kot "as ti tud not padu" ?

Potem se ne rabi full HD, kdo pa hoče raaba gledat v polni lepoti
wink-1.gif

Kako vezo ima to z zajci na Madagaskarju? Kaki full HD, če programa niti v SD ni na voljo.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.416
6.558
113
Un pokeraš gori je jamral, da bi rajši gledal pro 7 v full hd, ko pa sem mu rekel, da ima pro7 itak same tuje serije in da jih lahko sname s pašnikov, pa je rekel, da zakaj bi moral čakati, potem pa sem rekel, da itak pro 7 nima 0 day robe edino če misli švabsko produkcijo, ki pa je itak samo raab, katerega pa nočemo v fullhd.

bo šlo ?
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Un pokeraš gori je jamral, da bi rajši gledal pro 7 v full hd, ko pa sem mu rekel, da ima pro7 itak same tuje serije in da jih lahko sname s pašnikov, pa je rekel, da zakaj bi moral čakati, potem pa sem rekel, da itak pro 7 nima 0 day robe edino če misli švabsko produkcijo, ki pa je itak samo raab, katerega pa nočemo v fullhd.

bo šlo ?

lej, nisi dal enega pametnega argumenta v celi temi, vse kar nabijaš drži le zate