Telemach!!!

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
telemach.si dela. Sem videl da sem imel pod priljubljenimi še upc.si, ki je do včeraj še delala. Sam toliko.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Opažam, da danes na Coscotu spet delujejo pononstop programi, gratis seveda, ker nisem naročnik.

Verjetno so za praznike vklopli, da bi folk videl obupen program in se ne bi naročil
smile-1.gif
 

rdaniel

Zelenc'
25. nov 2009
10
0
1
Citat:
Uporabnik mmx pravi:
telemach.si dela. Sem videl da sem imel pod priljubljenimi še upc.si, ki je do včeraj še delala. Sam toliko.

nekdo je pozabil domeno upc.si podaljšat...

domain: upc.si
registrar: TELEMACH
registrar-url: http://www.telemach.si/sl/poslovni-uporabniki/ostalo/registracija-domen/
nameserver: ns1.telemach.si (213.143.65.11)
nameserver: ns2.telemach.si (213.143.65.12)
status: pendingQuarantine
created: 2005-04-06
expire: 2012-04-06
source: ARNES
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik rdaniel pravi:
Citat:
Uporabnik mmx pravi:
telemach.si dela. Sem videl da sem imel pod priljubljenimi še upc.si, ki je do včeraj še delala. Sam toliko.

nekdo je pozabil domeno upc.si podaljšat...

domain: upc.si
registrar: TELEMACH
registrar-url: http://www.telemach.si/sl/poslovni-uporabniki/ostalo/registracija-domen/
nameserver: ns1.telemach.si (213.143.65.11)
nameserver: ns2.telemach.si (213.143.65.12)
status: pendingQuarantine
created: 2005-04-06
expire: 2012-04-06
source: ARNES

Neko štalo so si spet privoščili na Telemachu, ker mi npr. ne dela ftp://users.triera.net

Šlamparija brez primere.
 

Mobisux

Pripravnik
18. avg 2007
456
0
16
S POP NON STOP predračunom plačam storitev za kateri mesec? Na predračunu piše: PREDRAČUN 03/12
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Citat:
Uporabnik Mobisux pravi:
S POP NON STOP predračunom plačam storitev za kateri mesec? Na predračunu piše: PREDRAČUN 03/12

Predračun je kot sem napisal plačilo naročnine za Pop non stop za mesec MAJ.
 
2. okt 2007
3.600
2.043
113


Gledam akcijo 3po3, pa me ima, da bi jo vzel, če ni kakšnih skritih trikov.

Zdaj imam paket L+ in dodaten sprejemnik, kar pomeni da plačujem 55€. V paketu 3po3 bi pa plačeval 49€, zastonj klice cel dan, D3go in enake hitrosti interneta. Sem kaj spregledal?
V splošnih pogojih piše, da je vena paketa v času vezave 49€, kaj pa potem?

Očitno se obetajo spremembe v L+ paketih, zato se malo skeptičen. Sicer še vedno lahko čez 12 mesecev presedlam nazaj na L+.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.414
6.557
113
Spregledal si to, da bi naj telemach "v kratkem" spremenil hirosti obstoječim paketom, če se bo spremenilo tudi 3po3 pa ne vemo.
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Citat:
Uporabnik haloski_pepek pravi:


Gledam akcijo 3po3, pa me ima, da bi jo vzel, če ni kakšnih skritih trikov.

Zdaj imam paket L+ in dodaten sprejemnik, kar pomeni da plačujem 55€. V paketu 3po3 bi pa plačeval 49€, zastonj klice cel dan, D3go in enake hitrosti interneta. Sem kaj spregledal?
V splošnih pogojih piše, da je vena paketa v času vezave 49€, kaj pa potem?

Očitno se obetajo spremembe v L+ paketih, zato se malo skeptičen. Sicer še vedno lahko čez 12 mesecev presedlam nazaj na L+.

Skritih trikov ni v paketu je to kar piše na spletni strani vezava za obstoječe naročnike je za 12 mesecev to je pa tudi vse.
 
Nazadnje urejeno:

Mobisux

Pripravnik
18. avg 2007
456
0
16
Citat:
Uporabnik haloski_pepek pravi:


Gledam akcijo 3po3, pa me ima, da bi jo vzel, če ni kakšnih skritih trikov.

Zdaj imam paket L+ in dodaten sprejemnik, kar pomeni da plačujem 55€. V paketu 3po3 bi pa plačeval 49€, zastonj klice cel dan, D3go in enake hitrosti interneta. Sem kaj spregledal?
V splošnih pogojih piše, da je vena paketa v času vezave 49€, kaj pa potem?

Očitno se obetajo spremembe v L+ paketih, zato se malo skeptičen. Sicer še vedno lahko čez 12 mesecev presedlam nazaj na L+.

Meni se zdi ta paket 3 kr nekaj. Z dodatnim sprejemnikom in HBO naročnino boš plačeval več kot sedaj. Če bi paket 3 vsebovala kakšen dodatni paket kot je HD ali POP za enako ceno bi ga vzel.

Glede, da bodo v kratkem spremembe trojčkov bi jaz počakal, da vidimo, kaj nam bo Telemach ponudil.

Lahko pa gremo stavit, da bodo cene novih paketov višje (prikrita podražitev), ki jo bodo opravičevali na račun vključnega D3, hitrejšega interneta in brazplačnih klicev, ipd ...
17758-icon_confused.gif
 

Nitroo

Fizikalc
27. jan 2009
507
67
28
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Spregledal si to, da bi naj telemach "v kratkem" spremenil hirosti obstoječim paketom, če se bo spremenilo tudi 3po3 pa ne vemo.
Haha v "kratkem"
uf-1.gif