Telemach!!!

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Kje pa piše, v telemachovi pogodbi, da bo EPG deloval tip top, ni samo to dodatna storitev, ki je pač brezplačna? Ali je obvezno zraven TV potreben tudi EPG ?

Kaj pa je narobe s sporedom v časopisju ali na netu?
smile-1.gif
Ti se šališ?
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.576
685
113
toti Maribor
Da. Dokler se EPG reklamira mora bit. Če bi bili Telemachovci tako kot je potrebno bi lepo napisali. "Spoštovani uporabniki, zaradi tehničnih težav, vam žal ne moremo zagotavljati popolnega programskega vodiča. Do takrat programski vodič ne bo na voljo in bo položnica nižja za 1€. Nastalo težavo bomo poizkušali čimprej odpraviti. Za vse neljube nevšečnosti se vam iskreno opravičujemo."

Je to tako težko napisat.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
Bravo . Ampak j-e-b-e se Telemachovcem za stranke (očitno)
Torej nova Telamachovca...vajin odziv
Pa kontaktno Odgovorno (z velikim O) prosim, da se bom pošteno pritožil...ker zdaj pa ste se mi popeli preko glave
10.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.412
6.557
113
Ja potem pa začnite pisat reklamacije krucefix...vsak mesec, ko pride račun, reklamacija računa, ker EPG ne dela n za 1€ plačajte manj ali pa 2€...
 

mamomu

gps navigator
21. jul 2007
2.493
0
36
53
Varoš!
... in pol ti telemah pošlje račun za ta 1, 2 eura in gor vseka obresti! Kaj misliš da boš kaj dosegel? Boš kur...
 

TheCableGuy

Pripravnik
20. mar 2012
50
0
6
Vse pritožbe lahko posredujete na info@telemach.si kjer jih agent potem posreduje na ustrezno osebo. Lahko pa se tudi obrnete na odgovorno osebo ko kličete na klicni center ampak oni so tudi odgovorni samo za klicni center, lahko pa posredujejo informacije naprej.

Kar pa se tiče EPGja, se zavedamo težav in se urejajo. Bolj točnih informacij pa tudi midva žal nimava.

Reklamacije pa lahko seveda posredujete pismeno, lahko pa tudi preko klicnega centra.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Fantje malo potrpljenja,ne zdaj po teh dveh udrihat,saj nista nič kriva.
Je odšel Gsmobil smo mislili,da smo sedaj v R...
Evo dobili sedaj kar dva,ki nam lahko pomagata rešit določene težave in že tolčete po njih.
Jih bote pregnali z foruma,kdo nam bo pa potem pomagal?

Glede podpisov za EPG se strinjam,da jih zberemo in jih damo osebi odgovorni za to,Digitel in TheCableGuy pa tukaj nista nič kriva.
Samo njuna dobra volja je,da nama pomagata,zato bodite hvaležni za to,vse ostale pripombe kjer nam pa ne moreta pomagat pa bomo morali poslati direktno na Telemach.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Tudi jaz še nisem dobil odgovora,če bo zaradi teh 14 dni ko bo FREE moja položnica nižja za ta paket?
Pošteno ravno ni da bi mi normalno zaračunali ceno,

Pa še to me zanima,zakaj sem imel na položnici za prejšnji mesec napisano 1.50€ zraven pa napisano poračun za mesec januar POP NONSTOP?
To bo počasi zdravo za kako prijavo na ZZZP ali pa časopis.
Sosedi z dvema Televizorjema pa zvesto vsak mesec pošiljajo račun za 3x HBO paket in tudi cena 1.50€ za vsakega.
Ima dve conax kartici in je naričena na HBO paket.
Ali se to namerno goljufa uporabnike Telemach,ki niso pozorni kaj piše na izpisku?

BODITE VSI POZORNI na položnici kaj vam piše zraven,kaj vse morate plačat.
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik mamomu pravi:
... in pol ti telemah pošlje račun za ta 1, 2 eura in gor vseka obresti! Kaj misliš da boš kaj dosegel? Boš kur...
Nuvola_filesystems_trashcan_full.png


Obresti so zakonsko določene. Na 1 EUR so ravno 1 cent za 30 dni. (ali še manj).

Brez skrbi, reklamirane račune upoštevajo precej bolj kot neka jamranja na nekem forumu.
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Citat:
Uporabnik DognerDJ pravi:
Še vedno nisem dobil odgovora, glede brezplačnega POP Nonstop paketa ( 14 dni ) - ga vklopijo vsem avtomatsko, al moreš poklicat na HD ( kot si moral za HBO ).

Hvala

Programi se odklenejo avtomatsko ni potrebno klicati.
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Tudi jaz še nisem dobil odgovora,če bo zaradi teh 14 dni ko bo FREE moja položnica nižja za ta paket?
Pošteno ravno ni da bi mi normalno zaračunali ceno,

Pa še to me zanima,zakaj sem imel na položnici za prejšnji mesec napisano 1.50€ zraven pa napisano poračun za mesec januar POP NONSTOP?
To bo počasi zdravo za kako prijavo na ZZZP ali pa časopis.
Sosedi z dvema Televizorjema pa zvesto vsak mesec pošiljajo račun za 3x HBO paket in tudi cena 1.50€ za vsakega.
Ima dve conax kartici in je naričena na HBO paket.
Ali se to namerno goljufa uporabnike Telemach,ki niso pozorni kaj piše na izpisku?

BODITE VSI POZORNI na položnici kaj vam piše zraven,kaj vse morate plačat.

Ker se gre za promocijo programov iz strani televizijske hiše PRO PLUS se cena oz. naročnina za ta paket ne zmanjša za čas promocijskega obdobja je pa promocijska cena 8,90eur na mesec z vezavo za 12 mesecev navoljo tudi za obstoječe naročnike.
Kar se tiče postavk na položnici pa žal nemorem preveč pomagat najbolje,da se pokliče in preveri.
 

balts

Pripravnik
1. sep 2009
166
0
16
Kako je s tem Fox Movies? Pri nas ga ni na spregled? 2x pcmcia Conax, (Samsung, Philips). A to bi ze moralo biti?
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
FOX Movies je bil dodan v shemo v ponedeljek (prej je bil tudi na testnem programu),če ga nimate bo potrebno na novo poiskati programe lahko tudi ročno nahaja se na frekvenci 338Mhz, QAM 256, simbolna hitrost 6875.