Telemach!!!

vest

Zelenc'
24. feb 2012
16
0
1
cheer.gif


Za nas drugorazredne naročnike na Lastovko trojček, pa zgleda da ni nobenih novosti, ker tudi tudi FOX Movies nismo dobili .... ????

zdaj nam v shemi manjka že kar nekaj programov, ki jih ostali imate ( no saj glavno da imamo 2 x VOD promo čeprav video scene ne moremo imet in 2 x info kanal Telemach, da vemo kaj drugi dobite novega
cool-1.gif
)

bonk.gif
 

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
821
41
28
Podpis.

Pred več kot enim letom se je mudilo z zamenjavo do konca leta - a stara lastovka še vedno kar oddaja. Očitno je povpraševanje po tem trojčku pod pričakovanji. Dokler pa stara lastovka še oddaja pa poenotene sheme očitno ne bo - če sploh kdaj bo...
 

raketa

Pripravnik
25. sep 2007
222
6
18
Gorenjska
www.lomm.si
Citat:
Uporabnik vest pravi:
cheer.gif


Za nas drugorazredne naročnike na Lastovko trojček, pa zgleda da ni nobenih novosti, ker tudi tudi FOX Movies nismo dobili .... ????

zdaj nam v shemi manjka že kar nekaj programov, ki jih ostali imate ( no saj glavno da imamo 2 x VOD promo čeprav video scene ne moremo imet in 2 x info kanal Telemach, da vemo kaj drugi dobite novega
cool-1.gif
)

bonk.gif

467716-post_slo.gif
 

Pokovc

Pripravnik
22. mar 2011
233
1
16
Se strinjam, sicer sem bil na Lastovki Krim, kjer je bila malo boljša shema, toda z tako ceno ne bodo privabili folka! Seveda bodo rekli, da je drago, toda zanimivo,še ko je imel Ljubljanski kabel čez niso bile cene tako zasoljene! Srbska posla, po mojem hočejo uničiti Lastovko, saj promovirajo le še Total! Bil sem med prvimi še na Lastovki Krvavec, kaneje sem šel na Krim izključno zaradi interneta, sedaj smo dobili optiko, žal le Siol, saj si Siol in Telemach nočeta konkurirati ampak bolje to kot prej vsaj finančno. Sedaj sem na Siol kabelski, katera slika je boljša kot pri Telemachu, žal pa imajo šfoh programsko shemo. Nočem pa iti na Siol tv ker sovražim tiste škatle, že na Lastovki sem imel DVB-C Conax modul, no sedaj ga sploh ne rabim, je kar direkt kabel v tv.
Upam da bodo na Siolu začeli s kodiranjem tako da se bo lahko izbiralo pakete in shemo! Ali pa da Telemach začne gostovati preko njihove optike!
 

DIGITel

Pripravnik
19. mar 2012
230
0
16
Z jutrišnjim dnem 04.04.2012 se promocijsko odklene POP NON STOP paket kateri bo odklenjen do 15.04.2012 za vse naročnike DTV sheme.

V času promocije,ki bo trajala od 6.4.2012 do 25.4.2012 velja znižana promocijska cena POP NON STOP paketa in sicer 8,90eur ob vezavi za 12 mesecev.
 
Nazadnje urejeno:

Pokovc

Pripravnik
22. mar 2011
233
1
16
Citat:
Uporabnik DIGITel pravi:
Z jutrišnjim dnem 04.04.2012 se promocijsko odklene POP NON STOP paket kateri bo odklenjen do 15.04.2012 za vse naročnike DTV sheme.

V času promocije,ki bo trajala od 6.4.2012 do 25.4.2012 velja znižana promocijska cena POP NON STOP paketa in sicer 8,90eur ob vezavi za 12 mesecev.

hysterical-1.gif
Res ne vem koliko vam plačujejo da delate reklame? Če imajo zanič program potem ne gre ali je tako? Čez pol leta bodo prišli že s 5€ na paket, pa še kakšen HD program bodo morali dodati! Tisti iz Pro plusa bodo enostavno morali stopiti na realna tla, folk ni več naiven. Srečo imajo da je TV3 šel ven, jim je bila kar dobra konkurenca!
 

Nitroo

Fizikalc
27. jan 2009
507
67
28
Citat:
Uporabnik DIGITel pravi:
Z jutrišnjim dnem 04.04.2012 se promocijsko odklene POP NON STOP paket kateri bo odklenjen do 15.04.2012 za vse naročnike DTV sheme.

V času promocije,ki bo trajala od 6.4.2012 do 25.4.2012 velja znižana promocijska cena POP NON STOP paketa in sicer 8,90eur ob vezavi za 12 mesecev.
Lol za ta šrot itak noben normalen človek ne bi plačal, sedaj ko se bo pa folku plača kar počez znižala, pa veliko sreče pri prodaji paketa....
uf-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.408
6.557
113
Ja, ampak potem bi bilo tudi dovolj, če bi imeli MTV, pa noben drugi glasbeni kanal.

pač ni vedno vse gledljivo na minimaxu
wink-1.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
No jaz sem naročil paket POP nonstop zaradi žensk,da me potem pustijo pri miru za PC
wink-1.gif

Ampak me resno zanima,če bomo za ta mesec manj plačali ali bomo imeli polno ceno glede na to,da bo 14 dni odprto za vse uporabnike.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.300
18
38
MB
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
Kdaj bo pa EPG na Fox Movies? Vsaka čast za vklaplanje novih programov. Vendar je to zame polovično in neprofesionalno delo. Kako lahko ponudite nekaj kaj je polovično?
Resnično ste polovičarski in neprofesionalni.
Tanova dva (sorry ne vem vajinih vzdevkov) iz Telemacha. A se bo kaj premaknilo glede EPG-ja, kateri je K A T A S T R O F A ??? Da o tem , da jih na nobenem novem Sport HD in Fox kanalusploh ni.
Pa dajte mi povedat, na koga pri hudiču se lahko pritožim, da bo veljalo? kot da nas imate za norca !!!!! Obljubljate EPG, kateri pa je totalno v k****.
Sorry da tako odreagiram. Samo ampk to je pa že višek kaj prodajate. Vsaka android aplikacija na telefonu, katera ponuje TV spored ima boljši EPG
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.408
6.557
113
Kje pa piše, v telemachovi pogodbi, da bo EPG deloval tip top, ni samo to dodatna storitev, ki je pač brezplačna? Ali je obvezno zraven TV potreben tudi EPG ?

Kaj pa je narobe s sporedom v časopisju ali na netu?
smile-1.gif
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.576
685
113
toti Maribor
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
Kdaj bo pa EPG na Fox Movies? Vsaka čast za vklaplanje novih programov. Vendar je to zame polovično in neprofesionalno delo. Kako lahko ponudite nekaj kaj je polovično?
Resnično ste polovičarski in neprofesionalni.
Tanova dva (sorry ne vem vajinih vzdevkov) iz Telemacha. A se bo kaj premaknilo glede EPG-ja, kateri je K A T A S T R O F A ??? Da o tem , da jih na nobenem novem Sport HD in Fox kanalusploh ni.
Pa dajte mi povedat, na koga pri hudiču se lahko pritožim, da bo veljalo? kot da nas imate za norca !!!!! Obljubljate EPG, kateri pa je totalno v k****.
Sorry da tako odreagiram. Samo ampk to je pa že višek kaj prodajate. Vsaka android aplikacija na telefonu, katera ponuje TV spored ima boljši EPG

467716-post_slo.gif

Se pridružujem. Naj eden naredi stran za zbiranje podpisov in ko jih bo zbranih nekaj 100 le-te lepo predamo Telemachu kot skupno pritožbo.