Telemach!!!

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.414
6.557
113
krucefix, to se tudi da nastavit? vedno sem želel, da bi bilo več, ah... gremo nastavit
wink-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.414
6.557
113
wink-1.gif


če se ne motim, tega od začetka tega foruma ni bilo, osebnih nastavitev pa od takrat res nisem čekiral
smile-1.gif
 

rfaric

Zelenc'
14. sep 2010
13
0
1
kdaj bojo na voljo drugi sprejemniki ker imam z Cisco DVR 8398 stalne težave z hdmi izhodom izguba zvoka ali pa slike za nekaj sekund in to velikokrat,tehnik,ki mi je nazadnje aktiviral vod je tudi rekel,da ni vse uredu z njim se je matral 1h da je uštimal vod in dejal da bi v roku 1 meseca morali priti novi sprejemniki
 

ducttape

Zelenc'
30. avg 2009
6
0
1
A kdo mogoče ve kaj bo Telemach polagal na Ježi v Črnučah. Zdaj so zbirali soglasja in že začeli kopat, samo nikjer ne piše ali bodo polagali samo koaks ali tudi optiko?
 

culin

Zelenc'
14. apr 2012
3
0
1
Pozdravljeni,
ko hocem prizgati kaksen program na d3go se mi izpise

Prišlo je do napake, koda=8 "No Data"

ali pozna kdo resitev za to tezavo. Uporabljam mozzilo in chrome. Poskusil sem tudi ze z odstranitvijo pozarnega zida in antivirusa, pa nic ni pomagalo.

Hvala za pomoc
 

1107

Pripravnik
13. avg 2008
161
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik ducttape pravi:
A kdo mogoče ve kaj bo Telemach polagal na Ježi v Črnučah. Zdaj so zbirali soglasja in že začeli kopat, samo nikjer ne piše ali bodo polagali samo koaks ali tudi optiko?

Po naselju optiko, do strank v stanovanja koaks.
 

lalan

Pripravnik
12. maj 2008
895
0
16
Citat:
Uporabnik 1107 pravi:
Citat:
Uporabnik ducttape pravi:
A kdo mogoče ve kaj bo Telemach polagal na Ježi v Črnučah. Zdaj so zbirali soglasja in že začeli kopat, samo nikjer ne piše ali bodo polagali samo koaks ali tudi optiko?

Po naselju optiko, do strank v stanovanja koaks.
In kaj s tem pridobiš?